Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czesia Dzien Dobry

czy sa tu jacyś fani Włatcy móch?

Polecane posty

Gość Czesia Dzien Dobry

co w ogóle sądzicie o tej kreskówce? bo ja na przykład kocham Czesia! to bardzo wzruszająca postać. podzielcie się swoimi uwagami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rycerz czesław
mi to po któryms odcinku się strasznie tego czesia zrobiło, że on taki biedny nie ma domu, tylko ten cmentarz i ze pewnie jaki chory jest :D Jestem fanką Konieczki i pani frał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dimka
wlatcy móch sa zajebiści .. ze szok .. najlepsze było o tych rycerzach galaktyki .to wogle gitesowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia Dzien Dobry
no właśnie, mnie tez jest go żal! chyba jakaś chora jestem! przecież to tylko bajka. a ja mam łzy w oczach jak go widze! a szczególnie w odcinku "misio Przekliniak", gdzie Czesio płacze za swoim misiem. no nie moge.. już mi łzy napływaja do oczu.. a on jest taki grzeczny, zawsze mówi dzień dobry i proszę, i dziekuję.a czy Czesio ma rodziców albo dom? napiszcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaczek
ja uwielbiam panią Frau, jak ja widzę to rpzypomina mi się dzieciństwo, szkoła podstawowa, moja kalsa i moja nauczycielka, nawet hasła ma identyczne...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulaaaaaaaaaa
ja uwielbiam Czesia, jego postac tez mnie bardzo wzrusza (chocby w odcinku z misiem przekliniakiem) Czesiu jest najlepszy!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia Dzien Dobry
pani Frał to chyba ma korzenie rosyjskie.. błagam napiszcie coś więcej o Czesiu! wszystko co wiecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
widziałam kilka odcinków. czesio jest genialny 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeeee
lubię to jego "na póóóóźnieeej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiomaniaczka
Ja uwielbiam ta bajeczke :) Kiedys na TV4 leciala ale juz nie ma. Ja najbardziej lubilam: 1. Czesia 2.Higienistke 3.Anusiaka bo fajnie mowil :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiomaniaczka
A ja sie najbardziej usmialam w odcinku BAKTERIA NIGELLA czy jakos tak co cala czworka sraczki dostala, lezala w szpitalu i ten genialny text czesia: ,,Czesio juz jest pusty: :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×