Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sloneczko_20

tylko sex ??

Polecane posty

JEstem z moim chlopakiem na odleglosc juz rok. Nie spotykamy sie czesto bo on mieszkoa 700 km ode mnie. Jeszcze nie uprawialismy sexu a on ciagle o tym mowi. Wiem ze to jest wazna rzecz w zwiazku ale jak jest tak daleko to i tak nie mozemu isc do lózka wiec po co on ciagle mi mowi ze ma ochote na sex itd.? powiedzial mi jescze ze jak bedzie musial czekac 2 lata na to zebym z nim poszla to mnie rzuci...czy chodzi mu tylko o sex ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgf
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...natasha...
każdemu facetowi chodzi o sex. może nie tylko o sex ale na pewno w 50 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfgf
700 km to duzy dystans.Woglole trudno chyba utrzymac taka milosc bez spotykania sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexii On
tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co mam teraz zrobic ? rzucic go czy co ? kazdemu facetowi chodzi o sex ale moze nie tylko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latka
każdemu facetowi jedno w głowie,irytujące:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem ale moze potrafia tez kochac ?? tak mysle ze gdyby mnie nie kochal to by mnie juz dawno rzucil przeciesz czeka juz rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baletnica z kafe
i dlatego nie mam faceta :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az tak powiedzial ze Cie rzuci?? hmm to sama go rzuc jesli tak bardzo zalezy mu na sexie ze nie potrafi wytrzymac zrouzmiec ze jeszcze niechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Skoro mówi że ma ochotę na seks to widocznie odczuwa taką potrzebę. Jakby miał ochotę pójść do kina to też by Ci powiedział. Tylko poco skoro dzieli was 700 kilometrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On wlasnie powiedzial ze bedzie czekal ale ze 2 lat nie wytrzyma czekac. I ze mowi ze bedzie czekal na mnie i ze zadnej innej dziewczyny nie chce...nie wiem juz co o tym myslec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt mi nic nie doradzi...? ja naprawde nie wiem co robic, bo jesli on jest tylko taki mily dla mnie i mowi ze mnie kocha tylko zeby mnie zaliczyc to chyba sie zalamie...ale nie mam nawet jak tego sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×