Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irenka78

złe samopoczucie

Polecane posty

Gość irenka78

Dziewczyny wiem ze w ciąży to normalna rzecz - zle samopoczucie. Jestem w 9 tyg ciąży jest mi cały czas niedobrze tzn mam mdłości, wymioty, totalny brak apetytu, wciskam w siebie jakies okruszki, jakies dziwne ssanie, nie mam siły wstac z łóżka itp schudłam juz 5 kg, mam zapasy tłuszczyku wiec na jakis czas starczy ale co dalej, jesli to nie minie. Bardzo sie boje, ale jestem przewrażliwiona, staralismy sie o dzidzie bardzo długo i teraz jest we mnie niepokój. Czy Wy tez tak macie a moze miałyscie kiedy Wam to mineło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda wymiotow nie mialam ale za to moja kuzynka miala przez pierwsze 3 miesiace ciazy non stop wymiotowala -to przez hormony ,ale jest to objaw calkiem normalny tyle ze jest czesc kobiet ktore cierpi na ta dolegliwosc i czesc nie ja naszczescie jestem ta szczesciara.Jesli chodzi o nastroje to kazda kobieta w ciazy ma je roznie ja ptorafilam caly dzien plakac ,albo smiac sie a zaraz potem plakac ,krzyczec byc nerwowym horomony szlaja wiec to tez nie jest powod zeby sie martwic poniewaz jest to jeden z naturalnych obajwow ciazy ..ja w ciazy schudlam 3 kg przez pierwsze miesiace ale moja kolezanka schudla 10 ,na poczatku ciazy bardzo czesto zdarza sie ze nie ma sie apetytu ja rowniez nie mialam nawet do 17 tygodnia wciskalam wsiebie wsztyko ,jadlam jak wrobelek wiec to normalne jak na moje nie masz narazie zadnych powodo do zmartwien bierz witaminki ,kwas foliowy ,staraj sie zdrowo odzywiac i proawdzic zdrowy tryb zycia powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
nowa346 dziekuje, czekam tylko dnia kiedy obudzę sie i będe miała apetyt i ochote na coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo znam to do końca 4 miesiąca miałam mdłosci które kazały mi iśc do szpitala, o mało sie nie odwodniłam....schudłam 5 kg. Ale spoko to mija bezpowrotnie, i będziesz czuła sie świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irenka : ja tez miala okropne mdlosci na poczatku... ale nie wymiotowalam... mnie pomagala goraca herbata z samego rana.... i cos suchego do zjedzenia.... jakies biszkopty albo sucharki... sproboj jeszcze imbirowych ciasteczek tez pomagaja :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do apetytu to tez sie nie martw.... wroci napewno... i to jaki??? jeszcze bedziesz plakac ze jestes ciagle glodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irenka78
mam nadzieje bo zaczynam sie martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×