Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

afobamka

kapie sie ktoras mamusia z niemowlakiem/dzieckiem w duzej wannie?

Polecane posty

Gość to lekkie przegięcie
brak higieny, możliwośc przeniesienia bakterii, pierwotniaków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze zalecają takie wspólne kąpiele, dziecko początkowo w dużej wannie czuje się niepewnie, może się bać, a z rodzicem będzie miało poczucie bezpieczeństwa. A co do braku higieny, wystarczy jak jeden rodzic wejdzie do wanny najpierw, weźmie szybki prysznic, napuści wody i dopiero drugi rodzic poda mu do wanny dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jesli rodzic ma infekcję
o której nie wie? i zarazi nią dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się czasami kąpię z synkiem, wcześniej oczywiście się myję :-) Ogólnie świetna sprawa, ale potrzebny jest potem ktoś, żeby malucha zodebrał, bo ja np boje sie wstawać z nim na rękkach w wannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kąpaliśmy się z dziećmi. Ale pod warunkiem, że byliśmy oboje w domu, jedno mogło się wcześniej umyć, a potem zmiana wody i z maluszkiem:) Oczywiście ja się nie kąpałam do wizyty u gina, w 6 tyg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna zarazić dziecko
rzęsistkiem pochwowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie tez kapie z moja coreczka :) ona w swojej wanience a ja obok biore prysznic :) pozniej jak juz sie umyje to zatykam wanne i ja wpuszczam do duej wanny i jest szczesliwa ponad miare :D dziecko uwielbia takie kapiele z mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
kąpie się z naszym synem dwulatkiem niekiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiele razy mi sie zdazylo kapac z coreczka jak byla niemowleciem,jej tatusiowi tez:-) zreszta do tej pory sie czasem zdarza i ona to uwielbia-szczegolnie z tata bo on pozwala na o wiele wiecej chlapania i szalenstw:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co mi tam pomarańczka zrobi...
pewnie, ze się kapie juz od kilku lat i ja i mąż - prosze was jakie infekcje jakie choroby /chyba, ze ktoś jest chory/. Czy toalety tez macie w domu 3 - 4 i przed kazdym wejściem - myjecie ją gruntownie????? Opanujcie się kobiety bo jak ktos mi pisze takie rzeczy to chce mi sie tylko śmiać :):):):):):):):):):):):):):) Trochę realizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziecka sa wskazane inne kosmetyki - bardziej delikatne niz dla rodzica. wiec takie wspolne kapanie moze zaszkodzic dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m a d z, a która napisała, że myje dzieci kosmetykami dla dorosłych? też czytasz między wierszami?:D Piszemy, że myjemy się my a potem dopiero bierzemy dziecko do kąpieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
mamo trojeczki nie irytuj sie bos ty w ciazy ponoc jest znajdz sobie inne zajecie dziecko moze cos pozytecznego bo to kafe i nerwy z nia zwiazane tylko ci szkodza nikt cie tu nie słucha i nie lubi zauwazyłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteście w stanie mnie zirytować. Same, pomarańczowe żmije marnujecie swój czas na wymyślanie durnych nicków i komentarzy do moich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
no wiec po co tu piszesz skorow widzisz ze nie jestes tu lubiana zawsze wcinasz sie tam gdzie cie nie chca?zawsze wszedzie musisz wcismac swoje trzy grosze? to juz dewocja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczepcie sie od mamy trojeczki.Ja tam lubię ją i jej wypowiedzi Mamo trójeczki trzymaj tak dalej, nie daj się głupim wypowiedziom !! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osz kurde mac
a skad wiesz zze nie lubia?? i jak tyo sie wcina?? przeciez to forum sam prezydent moglby sie tu wypowiedziec/ zazdrosna pomaranczowa zmija ahahhahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym była tu z potrzeby lubienia to masz rację. Powinnam zniknąć:D Ale to forum nie jest Twoje prywatne, ja tu jestem po lubię sobie z innymi pogadać, a nie dlatego, że mnie nikt nie lubi. Na brak znajomych w realu nie narzekam, chyba w przeciwieństwie do takich jak Ty:D ( to do tej mamy czwóreczki, co cierpi na rozdwojenie jaźni:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też lubię mamę trójeczki :) I też się kąpiemy z dziećmi (no z córką już nie, ale do 3 lat się kąpałam :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monialek
sama jestes pomaranczowa a nie zauwazasz:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
nie mam rozdwojen w przciwienstwie do ciebie a nie boisz sie ze urodzisz dzieciaka z głowa w kształcie monitora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama czworeczki
mamo trojeczki wiec skoro m asz sie komu wygadac w realu to oznacza ze jednak ci mało ze muszisz jeszcze tu sie dowartosiowac nie zauwazasz tego ze wszystkich pouczasz? czy wiesz o tym ze kazdy robi jak uwaza a nikt nie bedzie brał ciebie za przykład jak nalezy postepowac masz sie za jakis wzor do nasladowania a wiesz co to autokrytyka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie i kiedy napisałam, że to co ja robię jest jedyne i słuszne? Biorę udział w dyskusjach w których autorki pytają czy robimy tak czy inaczej. I odpowiadam. A Ty nie masz nic do powiedzenia na temat wątku a wszędzie Cię pełno. I kto tu jest żałosny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo trójeczki, nie przejmuj się. Twoje tłumaczenia nie trafią do tej osoby. Ona jest jak katarynka. No i co ma piernik (real) do wiatraka (kafateria)? :P Odpuść, ktoś musi być mądrzejszy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocałuj żabkę w łapkę
ty mendo bazarowa mamo czworeczki spadaj stad bo czepiasz sie niepotrzebnie.Co cie obchodzi co kto robi, zajmij sie soba.Najwygodniej to krytykowac innych a na swoją głupotę nie patrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zazwyczaj popieram Mame Trojeczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfgfd
Ja nie mam dziecka i nie śpieszy mi się ale zakładam że gdy już będzie, będę brała je do wanny. Pamiętam z bardzo wczesnego dzieciństwa że moja mama tak czasem robiła (wtedy była w bieliźnie) i dla mnie wspólne chlapanie i przytulanie do mamy w wodzie było jak święto. Argumenty o higienie uważam za absurdalne, wystarczy się wcześniej umyć. A dziecka bałabym się wychowywać sterylnie. No i oczywiście że tu przecież nie ma mowy o myciu tymi samymi preparatami do kąpieli. Choć... coraz więcej kobiet używa dobrych kosmetyków dla dzieci do swojego ciała. Np właśnie dziś skończył sie taki krem w płynie do ciała, dla dzieci. To może i umyłabym czasem tak dziecko... Oczywiście mowa nie o upełnie maleńkim niemowlęciu i o sytuacji gdy wszycy są zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×