Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kati543

Jak ubrać dziecko??

Polecane posty

Gość kati543

Czy w taki upał jak dzisiaj będzie mogę mojego 9 miesięcznego synka ubrać w krótki rękawek?? A czy słońce nie zaszkodzi tak małemu dziecku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli sama poczujesz, że jest upiornie gorąco i nie dasz rady wytrzymać w długim rękawie, to... dziecko też :) Nie ma nic gorszego dla dziecka od przegrzania. Jeśli obawiasz się Słońca, to posmaruj mu czymś buzię. Moje prywatne zdanie jest takie, że jeśli dziecko ma ciut ciemniejszą karnację ( to znaczy nie jest białe jak papier ), to odrobina Słońca mu nie zaszkodzi. Naturalna melanina zawarta w skórze lepiej chroni skórę przez poparzeniam słonecznym niż filtr. No, ale za te teorie zaraz mnie zjedzą :) Trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś parasolka na wózek? budkę postawić, odwrócić od bezpośrednich promieni? U nas już jest prawie 25 st. Napewno dziecko nie zmarznie. Faktycznie, tylko na słońce uważać. Najlepiej nie wychodzić w samo południe na nie (omijać;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze powaznie
juz krotki rękaw mozna? mopj maluch ma 6 miesiecy i mam problemy z tym jak go ubierac, broblem polega tez na tym ze mam zimno w mieszkaniu, ( na dworze jest o wiele cieplej), w domu mam ciagle wrazenie ze malemu zimno a na dworze ze za cieplo piszcie jak ubieracie dzieci w taka pogode jak dzis, i w jakim sa wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak masz takie obawy ubierz dziecko \"na cebulkę\" Na spacerze sprawdź temperaturę pod ubrankiem, na karku. Jeżeli tam jest gorąco, albo co gorsza dziecko już spocone, znaczy, że przesadziłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×