Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ZYCZE SZCZESCIA BARANKO44馃尰 Zrozumialam ze Twoje malzenstwo rozpadlo sie przez emigracje wlasnie .Popraw jesli sie myle . Mysle ze wlasnie z tego powodu ,ze strachu ze sie cos moze posypac ,moj maz nie chce mnie wiecej puscic za granice . Lzej by bylo napewno ,ale moze ma racje .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja uwa偶am, 偶e zbyt d艂ugie rozstania nie s膮 dobre dla zwi膮zku. M贸j m膮偶 to rak:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Tak to prawda.. nie zycze nikomu tego co ja przezy艂am , dziecko mia艂o 2 mce po komplikacjach i td, pusci艂am go na p贸艂 roku za ocean i tyle go widzia艂am a dziecko nie zna ojca,,, mozna wyjechac ale trzeba miec g艂ow臋 na karku..jak wspominam by艂 dobrym m臋偶em i ojcem wszyscy nam zazdro艣cili mielismy wszystko ale .. widocznie za ma艂o teraz nie ma rodziny i nie ma niczego...corka mieszka i pracuje w Anglii, syn za 3 tygodnie wyjedzie do niej ma juz bilet... a ja nie wiem tez moze gdzies pojade ... ale nie smu膰cie si臋 przez moje pisanie , ja m贸wi臋 ze tak musia艂o byc , chociaz to troche bolesne.. naog贸l jestem weso艂膮 babk膮... i zyje dalej

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
podziwiam Ci臋:) naprawde. Kiedys m贸j m膮z chcia艂 pojecha膰, ale nie pozwoli艂am. Powiedzia艂am, 偶e wole je艣膰 chleb ze smalcem ni偶 by膰 oddzielnie. A gdyby faktycznie chcia艂 wyjecha膰, to od razu uprzedzi艂am, ze juz nie b臋dziemy razem, no i nie pojecha艂:) Niewa偶ne s膮 dobra materialne, zycie za szybko nam umyka

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
tak... to prawda nie wszyscy to rozumieja ,ja jakis nietypowy baran hahha taki naiwny..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Brawo Baranko44 tak trzeba ,dzielna kobietka z Ciebie.馃憚 No i znowu Baranko40 sie pokrywamy :)(maz rak) No ja tez zostawilam w cholere ta zagranice .Zalowac nie mam czego. Maz powiedzial ,ze woli skromniej ,ale zeby byc razem .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No dobrze, bo chwil臋 mnie nie by艂o, a wpis贸w namno偶y艂o si臋 sporo ;) Kto艣 prosi艂 o par臋 s艂贸w o sobie: ot贸偶 ja jestem z 19 kwietnia (czyli \"ostatni baran\" hi hi hi), latek stukn臋艂o w艂a艣nie 31 i jestem najbardziej samotnym barankiem, jakiego znam :( Nie odchudzam si臋, ale du偶o 膰wicz臋 :) dla wszystkich barank贸w 馃尰 馃憚 馃尰

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
nie tylko Ty jeste艣 naiwna, ja te偶:) i za bardzo ufam ludziom, niestety

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ficulka - to ju偶 nie jeste艣 samotna:D masz wszystkie barany tego 艣wiata:) no i masz nas:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
je艣li chodzi o znaki zodiaku, to u mnie w domu s膮 2 barany i 2 raki:) w艂a艣ciwie to 3 barany bo i pies jest z kwietnia:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mam to samo .Miekkie serce ...twarde 4 litery :( Ficulko ja tez jestem z 19 kwietnia ...Wpadaj tu czesto ,nie pozwolimy Ci sie smutac ...Prawda dziewczynki ?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ju偶 nied艂ugo ide do domu:) pracuje do 15. Wpadne do was na chwilke wieczorkiem, zobacze co s艂ycha膰:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A teraz lece poznecam sie nad miesiwem jakims ...Za chwile glodna Litwa wpadnie :) Nie lubie gotowac 馃槧 I zaraz zaczne moje modly \"Boze spraw zeby sie chcialo tak jak sie nie chce\"

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
moja Matka te偶 jest baranem - a偶 dziwne, 偶e jeszcze sobie 艂b贸w nie pourywa艂y艣my :P :P :P nr 11 - fajnie 偶e jeste艣 z 19-go - mnie zawsze by艂o smutno, 偶e mam urodziny w dniu, w kt贸rym imieniny obchodz膮 Adolf i Tymon... brrr... hi hi hi :) :) :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Mnie tez ten dzien w pracy min膮艂 ooooo jak szybko , nie wiem nawet czy cos popracowa艂am,, wiem ze by艂am nawet po c贸rk臋 do szko艂y ..ja tez wpadn臋 wieczorkiem bo pewnie b臋dzie co czytac, jak na pierwszy dzie艅 tyle stron.. a podkusilo mnie dzis zajrzec na forum i nie wiedzia艂am co b臋de robi艂a bo nie by艂am tu moze z 9 mcy...a tu takie baranki wyskoczy艂y....trzymajcie si臋 i mi艂ego popo艂udnia....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No , podzwonilam gdzie mialam podzwonic,dzieci dzis szaleja okropnie, wiec im tez wynalazlam robote.Jak rece zajete to do glowy glupie pomysly nie przychodza.:) Ciasto na pyzy juz rosnie, sosik wstawiony.A ja nie moglam sie oprzec zeby nie zajrzec do Was:) .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
No i ja jestem znowu :) Po obiedzie rodzina i sie porozlazilo wszystko ,a mi sie nawet zmywac garow nie chce tak cieplo ... Sasiadka skad pomysl takiego fajnego bloga ? Dlugo juz mieszkasz w Niemczech? Jak tam teraz z praca ? Mowia ze kiepsko i ze placic nie chca za bardzo .Kolezanka pracowala u dziadkow za 750 euro .Dwie osoby miala pod opieka .To chyba kiepskawo cos ...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wpad艂am tylko na chwilk臋 - a topik slicznie ro艣nie :):):) Witam nowe osoby!!! Oby tak dalej... Poczytam p贸藕niej bo teraz musz臋 lecie膰 po m艂odsz膮 pociech臋 do szk贸艂ki. Pa!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
A ja z pracy ,,, prosto do Was..jade jeszcze na poczt臋 .i moze po sklepach pochodz臋.... tak gor膮co ,ze u mnie dzis bez obiadu (uroki bycia samotn膮) hahha, cos tam wczorajszego si臋 jeszcze znajdzie dla doros艂ego syna, do wieczorka. ale cos jest w powietrzu bo ca艂y dzie艅 艂azwi臋 i z nosa mi leci , a nie mia艂am do tej pory alergii na nic... czyzby mnie cos bra艂o??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witam wieczorna pora :) No ja zaliczylam nastepna klotnie telefoniczna z szanownym malzonkiem.Ale przynajmiej powiedzialam mu co mysle.Mialam sie do niego nie odzywac przynajmniej przez dzisiaj , ale nie dalo sie -nic tak nie laczy ludzi jak wspolny wrog :) Musielismy obgadac taktyke :) A tak poza tym-ide robic dzieciakom kolacje.Ale wroce! I mam nadzieje ze tez bedziecie :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
czesc, faktycznie u nas te偶 gor膮co:) ale wreszcie nie marzne:D S膮siadka - niestety nie jestem Joanna, mam Alicja na imi臋:) A ja porz膮dna jestem, pozmywa艂am po obiadku, drugi na jutro ju偶 w piekarniku, tylko takie zapachy rozchodz膮 sie po cha艂upie, 偶e zaraz b臋de g艂odna:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziwczyny ja prosto z miasta do Was lec臋,odzipn臋 bo upa艂 straszny i zaraz napisz臋 wi臋cej,jwdno Wam dziewczyny powiem dzie艅 dzi臋ki Wam zacz膮艂 sie znakomicie,biega艂am za艂atwia艂am,ale g臋ba mi si臋 艣mia艂a,偶e wieczorem do Was zajrz臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja jestem troszke przed trzydziestka, ale sie wpisze, bom tez baranek zodiakalny :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
umyta,uspokojona,mog臋 pisz膰,m臋偶贸w ja te偶 z w贸d czerpa艂am jeden skorpion,drugi ryby,i powiem Wam co艣 w tym jest,przecie偶 my 偶ywio艂 ognia,nas energia rozsada,mn贸stwo pomys艂贸w ,偶ywio艂owy temperament,a propo jak z powodu nieumiej臋tno艣ci trzymania j臋zora za z臋bami mia艂am wiele razy wielkie nieprzyjemno艣ci!!!!a tu przy mnie panowie wody..........same rozumiecie to jak stra偶aka mie膰 w domu.drugi m贸wi,偶e 偶ycie ze mn膮 to jak st膮panie po kraw臋dzi czynnego wulkanu......!!!!!a Wiecie co ja najmilej wspominam kr贸tki romansik w przerwie mi臋dzy m臋偶ami...........hm.....ale si臋 rozmarzy艂am,a zkim?z BARANKIEM!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ficulka ju偶 nie jeste艣 samotna,masz du偶o bardzo fajnych barank贸w przy sobie!!!!nie umiem robi膰 mord,ale teraz bym wieeeeelki uuuuuu艣艣艣艣mmmmieeeeeccccchhhhhh wstawi艂a!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×