Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Ja tez znowu tu... ale myslę jeszcze do CPNa jechac , bo coś olej mi zaświecił..i tak myslę cobym jutro do pracy dojechała bezawaryjnie,, tu to chłop by sie przydał..ale jak to baran sama dam sobie radę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie to tak chcialam sie przywitac, ja mam 28 latek, pisze tu na kilku topikach, na jednym czesto, inne po prostu czasem odwiedzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranka44 to jedz na stację i szybko wracaj.kacynka miło,że przywitać się wpadłaś.jeśli masz ochotę odwiedzaj nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz trzeba chyba coś koło siebie zrobic , kupiłam farbę do włosów to wiadomo co chce zrobić,,, ale siadłam tu , syn wyszedł to mam koputer wolny .. i jak tu nie skorzystać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to siemanko laski wieczorowa pora ... Chcialam zameldowac ze moje dietkowanie ch******** strzelil delikatnie Wlansie wrocilam od kumpeli z piweczka .... Boze ,chyba tylko tego nie umiem sobie odmowic . Uwielbiam piwko ....A co u Was? Mam nadzieje ze nie spicie jeszcze .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie ......przynajmniej ja nie spie , dziecka nie moge zagonic do mycia sie a ja... tooo hohoho jeszcze posiedze pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko fajnie ze jestes .Ja tez mam zamiar dzis posiedziec.Humor ok ,zmeczenie pod kontrola .Pogadalabym sobie. Powiedz baranko gdzie poznaje sie takich facetow jak Twoj .Ten romantyk od kwiatkow .Musze cos kumpeli radzic ,tylko ze nie wiem gdzie .Ona juz lata sama .Chce kogos poznac ,ale nie wie jak .A ze mnie kiepski doradca .18 lat bez poszukiwan ,z tym samym .Poradz cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek30 ---> dzięki :) Duży buziak dla wszystkich :P Nie pogadam z Wami już teraz, bo wróciłam z fitnessu i ledwo żyję - ale czuję się świetnie, tylko oczka się kleją już do spania :) Dobranoc wszystkim barankom!!! 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc ficulka,,ja tez biegam na fitness, basen ale ostatnio trochę zabrakło mi czasu bo chodzę na angielski.....ten od kwiatków .. to poznalismy się w ..necie, on jest naprawde szczery , tylko ja nie wiem czego chcę, chłopak tyle kilometrów dla mnie przemierza a ja ,, lubie go bardzo, mineło juz 11 mcy jak znamy sie on dla mnie wszystko, .. jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak net :D Tak myslalam .To tez fajnie. Ale dlaczego Ty baranko hamujesz to wszystko ?? Szkoda czasu . Zycie takie krotkie jest .Daj sie porwac i niech bedzie dobrze . Wiem wiem zaslonisz sie zaraz wiekiem .A wiek jednakowy dla nas wszystkich .21 przeciez mamy .Trzymam kciuki i odwagi Rybko !🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie !!!! Blakalam sie po jakichs tam zdradzonych i kochankach i mnie sie cisnienie podnioslo . Dobrze ze wrocilyscie .Moze jakas normalnosc w koncu ? Jak popoludnie minelo baranko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matka moderatorka ?? Przyznawaj sie zaraz ktoras Ty ?;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz .. ja tez lubie piwko.. ale ostatnio zamiast tego zaczęłam kupować czerwone winko,, hahha no ale wtedy to mozna samej i całą butelkę obalić hihihi,, No róznie bywa z tymi miłościami , moze dałabym sie tak porwać ale mam jeszcze to małe dziecko , które musze przygotowąc na jakies zmiany , chociaz celowo tak trochę to wszystko odciągam. Ostatnio jak był w moim miescie na długim weekendzie , oczywiście przyjechał ze względu na mnie (całe szczescie ma tu swoją matke u której moze się zatrzymac)czekał na propozycję z mojej strony , chciał zebym go zatrzymała .. a ja chciałam zeby juz wyjechał...oczywiscie jak wyjechał to załowałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhahaaa ale się dogadały>>.same baranki i pogubiły sie .. ja też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko30 naprawde przeoczylam .:( Tak to jest jak lata sie miedzy garami ,dziecmi ,kompem i tym wszystkim innym . Jeszcze raz?????? Plis :) Baranko44 a Ty przestan juz wlasnie tak robic ! Natychmiast .Sama widzisz ez pozniej zalujesz .Szkoda czasu uwierz mi . Dziecko juz nie takie malutkie ,a Pan romantyczny ma chyba pelna swiadomosc ze ono istnieje . Akurat Tobie nalezy sie wszystko co najlepsze za to ze kiedys dostalas to co najgorsze ,Mam nadzieje ze nie tylko ja tak mysle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,spać się nie chce nowe bardzo fajne znajome,aż chce się żyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze cos mnie sie kreci w glowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×