Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

A prosze Cie bardzo, wpadaj na bloga.:) W sumie mozesz mi pomoc \"honor\" uratowac i wpisac sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski ok.biały też,ja lubie jeszcze beże wtedy staje sie niewidzialna.....zielonego ohyda!a khaki brrrr...granat też do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za pozwolenstwo :) Wpadne i postaram sie ratowac jak tylko sie da :D:D Inne Baranki tez namawiam .Wiecie chodzi o honora naszej kolezanki :) Teraz mykam do kuchni . Wstal moj slubny (po nocy jest) I bedziemy sie kawkowac . Wiecie co ? W tajemnicy Wam powiem ze od jakiegos czasu nasze malzenstwo przezywa hmmm .Jak to nazwac? Renesans ? No nie wiem .Ale jest superrrrrrrr .Jestem uszczesliwiona normalnie . A bylo tak normalnie ,zwyczajnie .Ciesze sie ze jest tak jak na poczatku . Jesli bedziecie chcialy ,to pogadamy o tym pozniej . Lece do mojego P Buzioli narazie 🌻 No i produkowac tu duuuuzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was :) Dopiero zauważyłam ten topik - pasuję tu jak nigdzie indziej - baranek, tuż po 30-ce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nr 11--to tylko pogratulowac.My , z mezem od kilku tygodni widzimy sie tylko w weekendy, ze wzgledu na jego prace.I powiem Wam , ze tez widze ze jest inaczej troche jak na poczatku:) No tak to juz jest , czasem trzeba sie rozstac zeby zatesknic, i zobaczyc rzeczy ktorych na codzien nie widzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ficulka witaj opowiedz coś o sobie?a ja z moim chyba trochę już znudzeni jesteśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka a którego dnia się urodziłaś i ile latek masz,o my tu wszystkie jak na spowiedzi.ficulka topik nasz dziś urodzony.niemowlak,chcemy go utrzymać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale duzo piszecie:) ja też lubie kolor czerwony, ale najczęściej ubieram sie na czarno:) nie odchudzam się, bo nie ma takiej potrzeby, jak narazie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my ze sobą nie jesteśmy znudzeni, chociaz było różnie pzrez te wszystkie lata. Obecnie przywamy 3 może 4 miłość:) Wczoram mąż stwierdził, że z wiekiem nasz sex jest coraz wspanialszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranek40 to pogratulować udanego sexu,i zazdrość wielka zżera, że wagi pilnowac nie musisz.sama wiesz jak to jest lekki kryzys wieku średnego,na początek wielkie marzenia,a potem wielka życiowa korekta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
święta prawda:) u mnie to tak jest, jak mówie znów po zimie przytyłam, to słysze od męża, gdzie przecież chuda jestes:) tak mówi, bo on jest gruby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z 26 marca, mam 31 lat.No przed chwila pochwalilam sie Wam ze z mezem lepiej sie uklada , i wlasnie mialam z nim klotnie przez telefon.Siedzi na jakims zadupiu, wiec sprawami biura zajmuje sie ja.Wydzwania tylko do mnie i wymysla: zadzwon do x, i powiedz mu ze to i to , bo jak nie to...potem do y i tez mu powieddz.Cwaniaczek,to co niewygodne, to mi kaze mowic i jeszcze jakies obiekcje..Ehhh...ci faceci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem znowu na troche :) Ciagnie mnie tu jak miska do miodu Witam noweczki na topiku.... Wpisalam sie na blogu sasiadki i cos tam juz zahaczylam okiem . Przyznac musze ze podoba mi sie bardzo .Gratuluje pomyslu sasiadko kochana ... Widzialam tez ze baranka 30 wstapila i jeszcze byla pierwsza :D:D:D:D Masz za to 🌻 Dziewczyny a Wy w pracy jestescie teraz? Wiem ze Baranka 40 jest .A reszta ??? Chwalic sie chwalic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w domu, ale chetnie bym zaplacila nawet zeby moc isc do pracy i....odpoczac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sasiadko nie denerwowac sie prosze ,bo to ponoc pieknosci szkodzi :) A ze czasem cos sie pokreci i awanturka gotowa ...To nic .Potem tak fajnie sie przepraszac ;) Mowia ze nawet anieli w niebie sie sprzeczaja ,wiec co my bidaki ziemskie mamy byc od nich gorsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasiadka świetnie cię rozumiem ciężko firmę z mężem prowadzić,roisz zdecydowanie więcej,o on itak tego nie widzi,bo niby to tak prosto ty w biurze,telefon,z on w terenie...zmoim ex się naszarpałam...ech stare dzieje.koleżanki kochane nowe,znikam z psem na spacer,a potem mam parę spraw na mieście pilnych do załatwienia,zajrzę wieczorem,cieszę się,że tak rozkręcamy topik.sasiadka,a w jakim mieści mieszkasz w niemczech?do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam pare kilometrow od Bremen. Dziewczyny ja tez uciekam, musze wykonac jeszcze pare telefonow do roznych X i Y , no i obiad trzeba ugotowac, ogarnac troche, z dzieciakami pogadac:) Ale potem napewno zajrze! Fajnie ze ten topik powstal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojechałam na chwile a tu nie mozna nadążyć z czytaniem jak weszłam, moj kolor czerwony ale mało go noszę , bo wydaje mi sie wyzywajaco jak na moj wiek ale od czasu do czasu trzeba cos takiego na siebie zażucić... ubieram sie trochę za szaro i potem jak coś innego to sama źle sie czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baranka44 masz pewnie 44 lata a piszesz, \" jak na mój wiek\" ej... młode dziewczyny jesteśmy:) Bo nie metryka świadczy o naszym wieku:P tylko to, na ile lat czujemy się:D acha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranka44 a wiec moze czas to zmienic .Ponoc wlasnie nam baranicom w czerwonym jest baaardzo do twarzy. A i przestan tu z tym wiekiem :) Mloda laska jeszczes ooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam przyjaciolke .Jedyna zreszta taka prawdziwa i od serca .. 25 maja skonczy 59 lat acha :D:D:D:D I tez jest mloda ,bo tak sie czuje .Czyli i tak wyszlo na to ze Baranka ma racje ....Ot co ! :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiazek z barankiem
a, ja jestem z barankiem 4 lata boze co ja z nim mam !!! Ale jedno jest pewne mam faceta 100% w domu i w lozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za wsparcie.. ja to musze czuc sie młodo ze wzgledu na swoją jeszcze 7mio letnia córeczkę.. i jeszcze niekiedy zaszaleję haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie dziewczyny .A Wasi malzowie spod jakich sa znakow ? Tu tez moze sie okazac ciekawie .Zobaczymy kto ma tak jak ja raka ;) Dolacz do nas Pani hmmm jakby tu powiedziec ...Baranowo ? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na urodziny ..dostałam piękne róże i to przez posłanca z poczty kwiatowej wspominałam ze mąż na emigracji ..ale tez juz nie będziemy razem , rozwód w toku a kwiatki dostałam od kogos kto się zakochał we mnie mieszka 500 km dalej i jest młodszy odemnie tzn nie duzo młodszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow baranko44 tylko pozazdroscic tak romantycznego faceta . Przepraszam ,ze pytam ,nie odpowiadaj jesli nie chcesz lub nie mozesz . Ty tez go kochasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak bedzie dalej to moze pokocham...ale jak to ja zwalam na ten nieszczęsny wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×