Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

nie boli a ja znowu zaczynam gadkę a inne wszystko zostawiłam...olaboga..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też jestem od jakiegoś czasu, tak obserwuję jak się gadka rozkręca :) ja to się natachałam, bo nakupowałam wody mineralki na zapas i 7 kg chappi z wołowiną i drobiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moje dziecko dziś się zbuntowało i nie chciało spać w dzień no więc w ogóle nie spała, wykąpałam ją koło 18-tej, żeby odżyła i po 20-stej zasiadłam na W-11 a ona stała na kanapie za mną i naglę mąż mówi: patrz śpi! Ja patrzę a bidula śpi na stojąco z głową na oparciu :D zaniosłam ją do wyrka i śpi, zobaczymy jak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazłam topik, na którym zachwalały laski hula-hopy i taki, gdzie zachwycały się ćwiczeniami na tyłek :) no więc ja zara na google i szukam, a tam tylko niestety oferty sklepów, ale gdzieś któraś laska napisała, że płyta była dołączona do SHAPE, no i wtedy mnie olśniło! lecę ja do szafy, otwieram, grzebię i wyciągam właśnię tę płytę! dwa lata temu, jak byłam w ciąży kupiłam właśnie tę gazetę z płytą \"na zaś\" jak już urodzę i będę mogła ćwiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo niektórzy............gromadzą w niej swoją przeszłość.......to wszystkoo czym chcą zapomnieć............i czasami,jak*trup*wypadnie ............to masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 znowu...........a miałaś coś dla siebie......!!!!!!!a na wagarach byłaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka a podaj link tego forum.........też chce poczytać o tych ćwiczeniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz sobie tu czytam , pisze , rozmawiam przez telefon.. aksiązki??? to nie wiem czy z pracy przytachałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia wiesz co nie bardzo pamiętam, jaką \"drogę\" pokonałam, żeby trafić na to forum, ale wiem że zaczynałam od google, wrzuć tamilee pośladki i na którejś pozycji powinno być jestem właśnie po pierwszym usypianiu, bo właśnie się młoda obudziła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie powiedziałam że idę, tylko że jestem po usypianiu, czyli że na razie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo takiego mam lenia ze az srach!! mam trochę szycia, prasowania,, mam mnustwo roboty ,,a nic nie robię... ludzie.. co leń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×