Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

44 jakas taka zalatana dzis cycus, w ogole sie nie odzywa a to do niej niepodobne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż z tymi nieobecnościami to samo życie......tylko przykro mi co do margaretki......chyba jednak niepotrzebnie.......tak wyszło.....szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przez ten czas nie wdając się w szczegóły naświetlę sytuacje,tak...krótko...praca z ludzmi....ćwiczenia,ja mówię,że ja tak bym nie powiedziała,początek szkolenia ustalenie reguł współpracy....nie krytykujemy!i..........bam,bam,bam......napaść,rzucznie skryptami,ja musiałam nad kolem 20 min.pracować,żeby się udobruchał,już prawie kadzidła paliłam..............a ja tylko myślałam o tych ludziach,co do niego przyjdą!!!!!!!!!!boże etyka,gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo dopchałam się do Was w końcu... ale jeszcze musze zniknąc na pól godzinki... nie zapomniałam o was ani na chwilkę,,,🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrząca uważnie
teresko,bez paniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem anusia 🌻...........jeszcze tylko szybki prysznic wezme i wracam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrząca uważnie
ojej,dziewczynki,a kto tu jest!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok już jestem, najpierw dziecię - Zuzia nie chało zasnąć :O a potem jeszcze byłam pod prysznicem, a jak ja już wlezę pod ten prysznic to bym tak stała godzinami i w ogóle nie mam ochoty wyjść :P potem jescze tona balsamów i mleczków nawilżających, bo trochę mnie słoneczko dzisiaj pogłaskało i ot jestem wypachniona z powrotem :) witam pozostałe dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz aniu że margaretka obraziła się o ten opis de facto o mnie? wg mnie był super, no może z tą czterdziechą to trochę przesada (hi hi hi), bo w końcu dopiero niedawno skończyłam 35, ale generalnie był uroczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez już jestem .........wypachniona od stop po samą glowę..............a kto to sie nam nie chce przedstawic........nie ładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no może wróci... w końcu to wciąga... ja to już jak wstaję to myślę, żeby wejść na stronę i zobaczyć kto już nie śpi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka szwagierka też ma córe zuze........diabel wcielony :-)...........od małego tylko samochody a terz lata po drzewach.........jak ubierze spódnice....to naprawde święto......ma 10 lat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×