Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

CCCMMOOKKK !!! cmok!! na dzien dobry!! kawka smakowita Ja tez myslałm ze sylwia to malgosia hahhahahaa Postraszyło u mnie tylko wczoraj nie było burzy znowu nas olała hihihi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam wczoraj ciężki wieczór.......wróciłam z pracy i młodszym synem do szpitala musieliśmy jechac,bo wył na ucho...........a tam pani doktor oznajmiła,że to ostre zapalenie ucha i antyiotyk.........mówię wam poracha.....tak gorąco a on w domku będzie siedział..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie normalnie wczoraj odpadłam :D a wy tak po nocy buszujecie, to na razie nie dla mnie :) i jeszcze tak z samego rana już na nogach. Ja wstałam o 9 i do tej pory nie mogę się dobudzić :O bo to tak jest z tym umawianiem się, przeważnie nic z tego nie wychodzi, dlatego nie lubię się umawiać, ale nadrobimy to prawda? dla mnie to dziś święto bo ja dołączyłam dzień później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze jest to,że jutro mamy festyn rodzinny z zakładu i nie wiem czy pójdziemy:-(.........a tak się cieszyłam na to............zobaczymy jak mlody da rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć madzia, ja to jak byłam mała to ciągle na zapelenie ucha chorowałam, na szczęście tego nie pamiętam, bo ból ponoć potworny... może mnie przez jakiś czas nie być bo mój program antywirusowy odmówił dalszej współpracy i muszę znaleźć kogoś kto mi sciągnie i zainstaluje nowy. Nie mogę na razie tu siedzieć bo już mnie ostrzega że komputer może być zagrozony Na razie {cześć] 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie tyle.........wróce jak ogarne mieszkanko i odbiore prawko..........oczywiście jak zdąże hi,hi,hi.............papśku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć madzia i kasiutka .. madzia co jak co ale prawko musisz zdażyć odebrać.. weekend jest Twój hahhahaha Ja zdązyłam juz odebrac dziecko z kina i zamiast do domu przywiozłam ją do pracy .. kierunki mi sie pomyliły hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baranki:) dawno mnie tu nie było az sie mile zaskoczyłam ze tyle nas baranków:) dziewczyny zakochałam sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonek .........jak miło🌼.nie zapomnialas o nas.........co u ciebie?...opowiadaj o tej milości:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOOOOOOO limonek!!!to swietnie teraz wiemy dlaczego tak długo nie było Ciebie.. to wszystko usprawiedliwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia ..a .. jednak... a tak niedawno płakała prawie... czy to mozliwe ze miało cos takiego miejsce???? nIe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo matkoo ...ledwo siedzę .. nie wytrzymam dziś....dobrze ze weekend sie zaczyna......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D już jezdem !!!!!!!!!!!!!!!!! ale znowu nie mam siły, nie wiedziałam, że laptop to tyle waży. Przeleciałam się z nim przez miasto i kurna mam dość. Program jak się okazało mam ważny do 1 lipca tyle że on taki \"miły\" i mnie już ostrzega i przypomina :O (upierdliwie strasznie). Mam go sama zaktualizować, mam nadzieję że dobrze zapamiętałam jak to zrobić :P Teraz siedzę, żrem moją ukochaną sałatkę grecką i czekam aż zuza wstanie co by ruszyć szukać łóżka dla niej. W końcu niech przestanie okupować moje :) limonek 🌼 madzia to co kolejny powód do świętowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda okazja jest dobra .. a dziecko jak zobaczy ze specjalnie dla niego cos sie kupiło jak łózko to moze juz zaczac samo spać.. tak było u mnie kiedyś teraz córci kupie fajna nową posciel dziś wyjezdza kolega syna to urządzwe pokój tylko dla niej,, ciekawe jak to bęezie ... bo tez mam juz dość siedem lat hahhaa spi ze mną .....jadę zaraz do domu ale głowa juz od tego gorąca mi nawala.. a zeby jeszcze corki nie zpomniec zabrac od kolezanki...do wieczora kolezaneczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie no co za pech co jestem w mieście lapie mnie burzysko...a tak ładnie było. Ochłodziło sie to fakt, ale ja musze jeszcze wyjsc dalej załatwiać więc zabierzcie tą ulewe. rano zdążyłam pomachac i mnie dziecie odciagnęło a raz ja chciałam na kawkę zaprosic bo mialam ochote sie z wami napic...no trudno to do później🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj limonko, jak tam problemy mieszkaniowe? Lepiej? kurcze gostek co nam sprzedał mieszkanie zabrał kuchnie gazową, a w blokach to zabronione, bo to stałe wyposażenie...nie znosze piec w piekarniku nowym kiedys prawie pozar zrobiłam tak sie wszystko zwęgliło... a jak chce srebrną to brac do zabudowy czy nie skoro tam sa szafki a jak zabuduje to mało będzie widac że srebrna? Plątanina mysli i zakupow...zaczynam nie nadążać, jak dzis na poczte nie pójde to bedzie po terminie i ochhh, a dziś sie fajna praca trafila i musiałam odmówic przez to wszystko a potem nie będzie-cholera!!! wyzyje sie na żelazku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochana jestem ale wiecie boje sie boje sie ze sie obudze i to wszystko prysnie jak bańka mydlana ale wim ze musze spróbowac inaczej nigdy sie nie dowiem czy robie teraz dobrze czy nie????????? wiecie mimo tego ze byłam męzatką i mam prawie 40 nigdy nie usłyszałam takich słów myśli na mój temat jak teraz a problemy mieszkaniowe zostały póki co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo,halo:):): witam panie:):) o limonek z gdyni....hi,hi,hi jak spotkałaś tę miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia z zuzką na poważne zakupy jadą.......hi,hi,hi:):) hm.hm.hm........ciekawe czy coś kupią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonek tak dalej trzymaj,,... mamy cos podobnego ze sobą.. ja tez nasłucham sie czego kiedyś nie słyszałam hahha chociaz ja to zaraz myslę ze to nieprawda ale miło tak... dziecko moje dzis bawi się z daleka od domu , miałam urzadzac jej pokój ale mój gośc jeszcze nie pojechał , tak spodobało mu sie u mnie ze nie wiem.. kiedy wyjedzie ..a syna juz tydzień nie ma.. tak ze ja to sobie siedze nic nie robię ..nie sprzątam ..nie gotuję a o dwunastej w nocy pewnie najdzie mnie chęć na porzadki hihihi piwko juz chłodzi w lodówce,, jak przywiozę dziecko to...się napiję.. martwię sie czy to aby nie nałóg mnie dopada... miłego wieczoru laski... w nocy tu zajrzę ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×