Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

normalnie szok! byłam w jednym z naszych hipermarketów i okazało się, że nie przyjmują kart. Twierdzą że to z przyczyn od nich niezależnych, ale ja myślę że mają system informatyczny a i pewnie informatyka do dupy. Dobrze że jak ogłosili to przez mikrofon to akurat w koszu miałam tylko 2 rzeczy bo jak by mi to powiedzieli pod koniec zakupów to nie ręczyłabym za siebie... Nienawidzę reala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kiedyś to był geant ale się zmył bo minęło 10 lat i musiałby płacic podatki. Więc mam do wyboru real albo carrefour na drugim końcu miasta :( co do łózka to oczywiście go nie kupiłam bo nic ciekawego nie widziałam, poszukiwania wznowię w poniedziałek. Limonku ale masz fajnie, nie to że narzekam na swoje życie, ale to tak fajnie, tak romantycznie jest na początku... potem to mija i pozostaje życie... ciesz się i żyj tym :) teresko ja też mam czasami takie obawy, bo właściwie codziennie po piwku pijam. Ale co tam :) margaretko vel sylwio wygoń tę burzę do mnie bo ja już nie mogę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ania znowu imprezuje.......... idem przebrać zuzę bo wlazła pod stół i jakieś niemiłe zapachy zaczęły do mnie dochodzić.................................... ale siem rozpisałam :) ciekawe jak tam madzia, chyba będę do bydgoszczy jeździć to geanta na zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallo,dziewczyny,właśnie z kolacji wróciłam........było baaaaardzo fajnie:):):) to ja przy Was to stara pijaczka:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzis stawiam kawke, chyba ze juz piłyscie +placki drozdzowe z owocami, tym razem kupne ale pyszne, z kruszonką Dzień dobry i miłego weekendu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pół nocy sie błyskało i znów czarno, a ja na zakupy musze... kasiutka bierz ta burzę bo i tak juz wszystko zalane,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem dziewczynki !!!!!!!!!!!!!!! wczoraj padłam nad lekturą \"Język dwulatka\". Margaretko a ty wiesz, jaki masz typ dzieciaczka? Jak nie służę radą :) Ja to mama żywczyka, chyba nie muszę tłumaczyć... U nas w nocy była burza, ale nie spadła ani jedna kropla deszczu a dziś od rana znowu sauna. Właśnie wychodzę na zakupy. Brr W dodatku kupiłam sobie wczoraj kieckę biała letnią i nie chciało mi się jej mierzyć, pani oceniła że M-ka będzie dobra, no to wzięłam. W domu nie miałam czasu a potem siły jej przymierzyć, no i teraz przed wyjściem, gdy ją założyłam okazało się że jest za dużą!!! Na razie tylko ramiączka podszyję bo nie mam czasu, ale jak bym babe dorwała..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski .Zy je ,jestem gdzies tam ......Ale jednak :) Ciezkie dni za mna .Co ja mowie dni !!! Miewsiac caly ... Wracam niebawem .Milego weeka ....Pozdrawiam ciepluchno -Iza 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie wczoraj wieczorem, bo było oberwanie chmury i ogromna burza!!!!..........teraz teraz też się chmurzy i strasznie wieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze stare koleżanki o nas nie zapomniały.....jak miło izka witaj🌻🖐️.........czekamy z niecierpliwościa na ciebie i twoje opowieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda do bani..........mieliśmy dzis na festyn jechać do otromecka i ja miałm prowadzić....a tu na razie dupa:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu u nas też juz nie ma geanta tylko real:-( ..............i też podzielam twoje zdanie na ten temat......nie lubie tego marketu.........byłam dzisiaj kupić sobie balsam do ciala.....mam żabi skok do reala......i wyszłam z pustymi rękoma....mówię wam padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limonek trzymaj tak dalej🌻........jak najdłużej się da i za dużo nie myśl..........to jest w twoich gwiazdach zapisane ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra ide obiadek zrobić i zobacze, może pojedziemy na ten festyn.........kasiu ty wiesz gdzie jest ostromecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ku... to w bydgoszczy też już nie ma geanta?! no normalnie żałoba :( to chyba do łodzi albo do wawy trzeba :P właśnie wróciłam z zakupów, chmurzy się u nas i wieje strasznie, ale po tym upale to nawet miłe. Właśnie miałam ciebie madziu zapytać, czy żyjesz, bo usłyszałam, że w bydzi takie oberwanie chmury było. Czyli ta burza którą ja słyszałam w nocy i dziwiłam się, że nie ma deszczu, to była w bydgoszczy!!! ania imprezowiczka to ma życie!!!!!!! a jeszcze facet na ulicy mi pokazał że nie świeci mi się światło mijania z prawej strony, sprawdziłam rzeczywiście, no żesz ty w mordę... jutro muszę kupić żarówkę bo dziś to chyba ze strachu z domu nie wyjdę. Zresztą kupiłam kwiatki do posadzenia to najwyżej w ogrodzie posiedzę witam stare koleżanki :) Aha nie wiem gdzie to ostromecko, ale zawsze można sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie wywiało... u nas się zbiera i zbiera na tę burzę... zachmurzyło się, ochłodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chcem coś słodkiego!!!!!!!!!!! A tu nic nie ma, materiału na zrobienie ciasta tysz nie ma!!!!!!!!!!!!!!! nic nie kupiłam przed południem no bo przecie siem odchudzam a teraz mnie chwyciło!!!!!!!! Jestem na głooooooooooooooooooooooodzie :( ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdybym miała pewność że przez chwilę jeszcze nie będzie burzy to bym wylazła po coś a tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaje jeszcze samochód, ale po pierwsze przez to że ciągle nam robią ulicę, stoję w pewnej odległości od domu, a po drugiej jestem na jedno oko ślepa, tzn. moje autko i to też mnie zniechęca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zabiegane..........:):):): mam jakieś zaproszenie na promocję...........jakiegoś piwa...hi,hi,hi,hi:) ale nie wiem czy chce mi się iść.......pomyśle tak czy siak zajrzę może baranki będą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u nas d... się wypogodziło, nie było burzy, nie padało i się wcale nie zanosi. Trzeba było podlewać ogród... dziewczynki dzisiaj z wami nie posiedzę bo muszę wypozyczyć kompa, ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, przynajmniej sobie wreszcie zwężę spodnie... do juterka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na chwile bo ide spac... migrena i babskie dni daja sie odczuc... i wizyta tesciowej...wiecie ze ona nigdy nikomu nie mowi nic pozytywnego, tylko krytyka! Urocza osoba. Dzis usłyszałam że przytyłam...bez komentarza, nawet na weselu mi prztyczke zdążyła wcisnąć, syna zreszta też tak traktuje, przynajmniej jednego. Kasiutka napisz cos wiecej o tych dwulatkach, a w Łodzi tez przejeły Reale... ja ci chętnie ogródek podleje, a jak chętnie bym sobie posiedziała we własnym ogródku... to juz sie żegnam bo dziś nie wysiedze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×