Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja dopiero jutro zaczne brac, najpierw wleze na wage a potem z notesikiem, wszystko bede notowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie najbardziej podobał się Rydzyk i jego wypowiedz o czarownicy i szatanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na wkładce hi,hi,hi,hi............. a mój cały w nerwach jutro na posiedzenie senatu biegnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zwykle musiałąm powalczyć z kompem hahha a przewody od myszy i monitora poplatały sie i w końcu od monitora wypadł i obrazu nie ma ,, o zgrozo..ale doszłam komórką przyswieciłam sobie i juz naprawione a chciałąm juz monitora nowego szukac.... fajnie opłacałoby ci się aniu rozwozić hihihi leki ja tez jutro odbieram kosmetyki po cenach hurtowych..ale tez majątek wydam..ze szok no i ja lecę po wkładeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie to wkładka fajna :) ja już wieczorami do lodówy nie zaglądam hi,hi,hi,hi :) a i humorek jest i życie wydaje się fajniejsze....hi,hi,hi,hi.....oj dziewczynki zabiegana byłam dzisiaj....hi,hi,hi......latałam latałam......klienci dzwonili rano w chałupie sajgon.........hi,hi,hi,hi.......normalnie, a ja na ćwiczeniach jeszcze byłam.....a teraz chwila wytchnienia Wami :) ale mój nerwy ma hi,hi,hi,hi :D jutro zamierzam na dietkę wskoczyć: a gdzieś wyczytałm o taka w sumie fajna :): rano kawa, o 10-tej serek topiony jeden i pomidor, o 12-tej jajo na miękko i pomidor, o 14-tej jabłko, o 16-tej ser biały 150 g i pomidor, o 18-tej kieliszek czrwonego wina :D:D:D:D:D:D i tak przez 5 dni czas sprzyjający bo nów w sobotę więc szanse na powodzenie duże :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przewaznie abstynentka...jakoś mi nie smakują te różności i w ogole brak pociagów do takich nałogów... za to magnuma wciełam a to przez M. co jak poszedł z psem to mi przyniósł na pocieszenie a ja sie wcale nie ciesze jak dostaję łakocie:(:(:( ale zjadłam...BUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki to Wy :) macie fajnie..........a my miłośniczki alkoholu :O i to wkrótce poza nami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ci od zywienia zabraniaja serki topione jeść, same kalorie przetwozone tłuszcze i nic zdrowego w tym nie ma, najgorszy śmieć, a niektorzy dzieci tym pasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poprosze o jakąś wersję diety słodyczowej :P bo ta zupełnie do mnie nie przemawia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię barzo winko :D ale jakoś tak pod kontrolą :D bo co rano :O czasem mam sprawy rano,i jk miałoby to wyglądać :O nawet nie wiem :O wszystko dla ludzi,tylko z umiarem...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też lubię winko, piwko też, ale nauczyłam się już kontrolowować, a może za stara na kaca jestem i dlatego unikam go jak ognia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś tez byłam abstynentka i pociągu do tego nie miałam , piwo było dla mnie śmierdzące...hahhaha a teraz...jak mogę nie odmówię hihihihi,, tak jaest jak piszesz aniu..jakoś tak inaczej.. raz sie zyje.. było tak ..a to dzieci małe..a to pojechac gdzies trzeba a w domu samej pic albo tylko z męzem.. cholewcia poglądy zmieniają sie .. no nie u wszystkich haha ale choć jedna musi tu trzymac pieczę...margaretka hihihi młoda jeszcze nie zepsuta przez życie;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedys diete lodową tzn jadło sie sporo lodów , dziewczyny niby chudły ale tez tam był tuńczyk , którego ja nie mogłam tak czesto jeśc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najgorsze w mojej pracy hi,hi,hi,hi,hi.......to rozpoznawać uzależnienia :) ja osobiście nie wyobrażam sobie,że diagnozuję u kogoś alkoholizm sama jestem uzależnina :O kurde to jakoś bez sensu :O lubię nie przesadzam i dobrze mi z tym,ale szanuję też osoby nie pijące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie kacowi!!! ide chyba pod prysznica , dziecko moje zostało u ciotki rano przed pracą musze podrzucić czyste ciuszki na przebranie zanbrałam ją z podwórka i tak została we srodę będą w końcu goście u mnie córcia ze swoim chłopakiem jego siostrzyczką w wieku mojej werci i ojcem..jutro pewnie jakies ciasto trzeba będzie upiec,, jakies normalne jedzenie przygotowac , popatrzyłam dzis na jagody i odechciało mi sie pierogów,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieczyny przeglądam kalendarz :O a tam dramat jutro praca,praca,więc biegnę szybko spać,całuję na dobranoc :D fajny film na zone europe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy sie z wiekiem popsuje skoro uzalezniona to moglam być od liceum, a jak kopcili na imprezach...mnie jednak szpanerstwo nie ruszało...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×