Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ha ha ha no ja zrobiłam wielkie oczy, że jednak zdołałaś mnie ubiec :D :D a taką niespodziankę chciałam zrobić i pokazać, że ja też mogę tak wcześnie wstać! a ania jak zwykle pierwsza... a tak na poważnie to musiałam wstać, żeby wysłać mojemu bratu do poznaniu korektę jego pracy doktorskiej, co mu ją mama w nocy poprawiała a dzis musi ją złożyć. Zaraz wracam z powrotem do łóżeczka i mam nadzieję, że zasnę bo ja to taki dziwny stwór jestem co to jak się już obudzi to nie może zasnąć, mam to po tacie... na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam pani Matylda niegrzeczna gacie od piżamy moje ulubione mi zabrała :O i szarpie je ,śpi na nich......gryzie.....nosi w pysku....generalnie uważa za swoje :( i bez gaci zostałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi,hi,hi,hi,hi...............................👄 Kasieńko 🌻 ja niestety na raty spać nie mogę :O ale pani M. owszem :P co teraz robi radośnie pochrapuje..........:P jak gdyby nigdy nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 i dalej pochrapuje.......................:O Dzień dobry ! kawką witam miło 👄 śniadanko: na jedną osobę: 2 brzoskwinie, garść borówek, opakowanie serka waniliowego :) pycha !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Przepraszam, że dopiero teraz się odzywam, ale jakoś zawsze mam coś do zrobienia. A więc trochę o sobie. Mam na imię Magda i mieszkam we Włocławku. 26 lat. Zamężna, roczna córeczka. Szczęśliwa. Nauczycielka, instruktor odnowy biologicznej. Uparta jak diabli :-), impulsywna, krzykliwa i wiedząca najlepiej:-). Może wystarczy? Jakby co to pytajcie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda 🌻 to jesteś druga Magda w naszym barankowie hi,hi,hi,hi,hi......i niedaleko bo Madzia w Bydgoszczy 🌻 uparta jak my wszystkie......:) no i będziesz najmłodsza :) ale tylko metryką ;) fajnie doradzisz nam co i jak..........coby jeszcze piękniej wyglądać :P a no fotki musisz nam przysłać,bo ciekawe jesteśmy Ciebie :) u nas w większości blondasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawijam kiecę i lecę w biurze posiedieć :) może znowu będą film kręcili to się załapie......na role ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki... Wyspałam się iii ....po raz pierwszy miałam nie spóźnić się do pracy ..ale wyszło inaczej. Rano sasiadka przekazała mi ploteczke o tym ..co jakiejś niedobrej naszej sasiadce , ktorej ja nie znam, a pracuje ona w sądzie i jest podobno niedobrą sekretarką;);) hahha odkręcili wszystkie koła od samochodu.. a ja biegnąc do swojego auta nie widziałam ze rura wydechowa wisi na czy leży na chodniku... noi trza było się spóxnic..ale ja to mam szefa a jaki był uradowany jak mnie zobaczył juz siedząca przy biurku hihihi.. Dziś muszę w łaskę do mechanika...:(:( który myśli ze jak naprawi auto to ja powinnam być mu wdzięczna hahaha.. ale poradze sobie z babiarzem... cholerka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OHOHOHO Takiej nam potrzeba INSTRUKTOR. witamy Ciebie Magdo2 trafilas w dziesiatkę hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a limonka jeszcze dziś nie było ... a ja jestem ciekawa jej postępów w odchudzaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się z tak miłego przyjęcia! Dzięki!! Aha! ADHD to ja także posiadam, ale na brak ruchu nie mogę narzekać - jestem nauczycielką wychowania fizycznego:-) Pozdrawiam jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki i nowego baranka :) dzis cos duzo pracy nie mogała sie wyrobic tak jak zawsze:( jutro moje dzieciecie wraca:) tesknie troszke za nia:) a wracacała przez włochy jak usłyszałam o tej wczorajszej tragedi ..... nie musze pisac chyba dalej co sie działo ....... a z moim odchudzaniem ok:) tylko cholera waga mi sie popsuła:( a jak wam idzie? spokojnego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale się zdrzaźniłam :( jadąc na cmentarz specjalnie wjechałam na pocztę co by madzi wreszcie te tabletki wysłać, a tam kolejka jak jasny gwint bo tylko jedno okienko i dotego dwa w jednym kasowo - listowe. Ustawiłam się grzecznie w kolejkę, ale już po chwili zuza zaczęła piszczeć i musiałam się ewakuować :( jutro drugie podejście :) na jutro też zapisałam się do fryzjera, normalnie aż strach się bać ... no i wiadomość dnia: zuza przespała całutką noc w swoim łózku nie budząc się ani razu :D :D :D całe 2 lata na to czekałam :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czołem koleżanki drogie🌻 witaj magdo.........jesteśmy sąsiadkami, ja z bydgoszczy pochodzę.........mam nadzieję,że dobrymi radami nas obdarujesz;).............czuj się jak u siebie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu az tak mi się nie śpieszy z tymi tabletkami.......spokojnie nie denerwuj się :) mieliśmy dzisiaj fajowy dzień.........byliśmy w biskupinie, wenecji i nad woda w wąsoszu.......było super..........lubie takie aktywne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dzięki jeszcze raz za przyjęcie. Z tymi pytaniami nie ma problemu- jeżeli mogę pomóc to bardzo chętnie.Słuchajcie szukam dobrego nosidełka dla dziecka. Chcemy skoczyć w góry i potrzebne jest nosidełko, bo Aga ma 15 miesięcy i na rękach byłoby trochę ciężkawo. Możecie coś polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sprawie dzieci kiepski ze mnie doradca :O ale inne baranki napewno Ci pomogą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu ja też ci nie poradzę, niestety :(..........za moich czasu nosidła nie były tak popularne, a moje dzieci mają po 7 i 9 lat. a gdzie w te góry jedziecie?..................bo my tez chcemy, ale jeszcze nie wybraliśmy ktore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niby miałam dwa nosidełka, ale takie zwykłe, kupowałam w Bobasie... najlepiej po prostu iść do takiego sklepu i panie powinny pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową baranke, ale też nie bardzo mogę cos polecic... padam na twarz a roboty jeszcze ffuuuuuuullllllllll madziu miło mi że ci sie podobam, znając siebie to jeszcze nie raz będę eksperymentować... zazdroszczę ci wycieczkowego dnia, przydał by sie taki oddech...a jest co fajnego w Wenecji poza ciuchcią? kasiu umarłam z zazdrości że ci córa przespała nocke...a ja własnie zakupiłam cos na spanie dla maluchów wyczytanego gdzies bo nie daję rady, przyłazi co noc, wciska ten swój twardy łepek i jestem juz cała obolała bo jak puknie...ała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko :)..............super ten tatuaż :)........pomysłowy:) muszę poszukać w swoich wiadomościach fajnych zdjęc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. zwykły, bo wybór nosidełek nie tak duży, albo dla malutkich dzieci z usztywnieniem - podparciem główki, albo dla pozostałych dzieci, chociaż dałam za niego chyba 70 PLN więc nie aż taki tani. Muszę przyznać, że to był idealny zakup, bo odzyskałam wreszcie moje ręce :) nosząc zuzę nic nie mogłam zrobić a tak obie ręce wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz ciuchci to nic ciekawego nie ma, sa jeszcze jakieś ruiny zamku, ale bez opisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi,hi,hi,hi,hi,hi.................wracam z urodzin mojej byłej pasierbicy :) bardzo fajnie :P moja byla pasierbica 29 lat skończyla hi,hi,hi,hi............:) dziewczyna przyjęcie zrobiła i starą macochę zaprosiła 🌻 byla też rodzina narzeczonego :) no i oczywiście ojciec mojego dziecka i jej senior rodu :P a i pan P. też się goscił.........hi,hi,hi,hi,............................nawet Matylda z gaciami pojechala :P no mówię Wam czeski film :D:D:D:D:D:D:D:D Wszyscy gościli się na maxa !!!!Zamiast się pozabijać ;) i jak zwykle samotnie w barankowie przesiaduje.......ale..................................ja lubię to nasze barankowo 😍 Całuje na dobranoc,kolorowych snów 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×