Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Czesc Dziewczynki. A ja zla jestem bo wczoraj mialam popisac z Mona i z Wami wszystkimi ale komp mi znowu zwariowal 😡 Mialo byc jak nigdy a wyszlo jak zawsze :( Co nowego dobrego dn 18 maja ? Mam nadzieje ze mnie dzis nie wetnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przy kawce, ja juz umazałam się tuszem od pieczątek , oczywiscie sama naprawiałam ją.. listonosz jak przycisnął:) (tę pieczątkę) to rozsypała się ,,hahha ciekawe jak zonę pzryciska;)... Małe dziecko juz w szkole , duże poleciało zarobic na wakacje a mamusia zamiast pracować kawkę popija ;)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️mamusi tez się należy odrobina przyjemności;) A mnie dopadł dzis leniwiec jakiś:P nic mi sie nie chce robić, jak wytrwać do 15?? tyle godzin jeszcze buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej baraneczki, margeritka , madzia , izy , sąsiadka , mona, limonka. jedenastka,ficulka, Judyta,🌼:*mysle ze nie ominęłam zadnej, jak tak to niech sie przypomni... ja biorę się pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala to pisz wiecej :) I jakos minie Opowiadaj jak tam powitanie wyszlo ;) Halooo baranko44 -pracusiu topikowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było tak jak chciałam:( bo cos mi wypadło, gość nieproszony:P teraz musze czekać kilka dni:) Własnie dziewczyny, czy Wy tez takie kochliwe jesteście?? Czy to barany tak mają, czy to cos ze mną jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze dziewczyny jaka ja mam zmule od samego rana :( Czyzby dopiero przesilenie wiosenne mnie wzielo? Normalnie nawet siedzenie mnie meczy .Jakas nabuzowana jestem .Nosi mnie a jednoczesnie nic nie chce sie . Okropne uczucie . Tez tak miewacie? Czy tylko ja mam takie krzywe fazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala co masz na mysli piszac \"kochliwe\"? Hęęę??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz w samą porę weszłas Alicjo i 11ko same prawie ziomalki..... hihihi a w innej czesci naszego kraju .. jeszcze nocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi hi hi ........Sasiadka juz chyba byla ? Czy to nocne wpisy ? Krecka dostaje normalnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego ze ten gość nieproszony nie w porę ,, zawsze tak jest... nadrobisz hihihi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioo 11ko ja tez tak mam niekiedy , nie wiem co z sobą zrobic , z jednej strony leń ,.. z drugiej nosi identycznie ... a wtedy tak naprawde nic się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranko tego to sie chyba nie da nadrobic ;) Odpowiem na pytanie Ali .YYYYeeesss tez jestem taka kochliwa . Ognisty temperament barani jak nie wiem co .Jesli o te sprawy chodzi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem hahha ze nie da sie nadrobic,,, co ja mam mówić hihihi;) mój ex wpędził mnie w lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam czasami:( i wtedy najlepiej zwalić wine na przesilenie wiosenne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie tam lata:P zycie zaczyna sie po 40-stce:) Ogladajcie dzis Rozmowy w Toku, bedzie na temat sexu po 50-ce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baranka tego Twojego exa to tylko zbiczowac i wykastrowac ;) Ale Ty jestes Ala ....A na co mam zwalic ?;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, a tego już nie nadrobie, bo byłoby zajeb... o jeden raz więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pzresilenie wiosenne - wiosą oczywiście, zimą - bo za zimno, latem bo za gorąco itd . Pisałam tez o sobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo czekałam na niego tyle lat... a teraz wiem ze juz nie wróci.. a nie wiem czy potrafię jakby cos .....z innym?? hihihi ;) i takie to są koleje zycia.. .troszeczke popracuje ale jestem do 15tej...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 potrafisz z innym:) tylko nie trafiłas na tego odpoiwedniego, ale wszystko jest przed Tobą:D Przyjemnej pracki, ja też popracuje. No po to tu przyszłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) Mi to sie wydaje ,ze to wszystko przez ta monotonie, czlowiek nie ma powera .A moze to klimat tu taki ? Bedac na poludniu Wloch ,nigdy nie bylam zmeczona .Nigdy . Zastanawiajace . Wogole czulam sie tak lekko i inaczej niz tu . Acha i strasznie marzlam jak wrocilam juz do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe jak to zrobić zeby było trochę inaczej... monotoniaa to wszędzie się wkrada,,a my baranki musimy byc w ruchu,, cos działąc,, wtedy zyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedne śpią jeszcze, inne cięzko pracują:) ale tu pustki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie piątek jest bardzo pracowity biegam między faxem ,ksero , kompem i telefonem;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×