Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

śliwka szczęśliwka

mam 26l, a jakos wogole nie jestem przekonana do dziecka

Polecane posty

Gość Karolina_G
Uwierz mi, o konkretach się nie mówi, a w ulotce jest tylko tyle napisane, żeby się łatwiej przed sądem wybronili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
ile siedziałaś? 20 lat? 30? czy 5? tak z ciekawości pytram, bo to co Ty wiesz, wie praktycznie każdy, kto inetersuje się tym, co bierze. poza tym, siedzenie w inetersie a pojmowanie pewnych rzeczy to dwie różne bajki. znałam taką jedną, co by się wydawało powinna mieć i wiedzę, i umieć z niej korzytsać, ale takie kwiatki sadziła, ze czasem az żal było słuchać. to, co się nauczyła to jedno, a "wiedza" potoczna to drugie. zresztą, daleko nie szukając - prof. nauk biologicznych jest przekonany, ze dinozaury były współczesne ludziom, bo przecież istaniał smok wawelski :D mam swój rozum i wiem czego chcę a czego nie chcę. i tak samo mogę dostać raka od stosowania tabsów, jak od wdychania syfów w miesjcu gdzie pracuję, czy od konserwantów w jedzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat nie brzmi tabl anty ich skutki i konsekwencje drogie panie wrócmy zatem do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kundrie
okej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_G
Napisałam już: Twoje zycie, Twoja sprawa. Temat uważam za zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zawsze to tak jest ze temat schodzi na psy, zaraz bedziemy gęgac o oddziaływaniu dziury ozonowej na zycie ludzi ;);););););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bo ten topic
polega na tym, że pocieszacie sie nawzajem że nie jesteście nienormalne dlatego że nie chcecie dzieci. Jak ktoś ma poczucie własnej wartości to wie czego chce, albo chce mieć dzieci i je mam, albo nie chcę i nie zwracam uwagi na gadanie innych. Ot, i wszystko w tym temacie. O tabletkach było ciekawsze i dlatego się rozwinęło ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliwaka szczęśliwka
prosze czytac uwaznie tematy czy ja napisałam ze nie chce miec dzicka wogóel---> nie teraz nie chce, na razie niechce, ale mam ta swiadomosc i jestem przekonana ze bedziemy sie o nie starac za rok czy dwa...wiem juz to teraz --------------------------------------------------------------------------- Jak ktoś ma poczucie własnej wartości to wie czego chce, ja wiem czego chce" wiem ze teraz nie jestem gotowa na dziecko" tyle --------------------------------------------------------------------------- lubie sobie pogdybac, po to jest własnie forum od zakładania tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze czytac uwaznie tematy czy ja napisałam ze nie chce miec dzicka wogóel---> nie teraz nie chce, na razie niechce, ale mam ta swiadomosc i jestem przekonana ze bedziemy sie o nie starac za rok czy dwa...wiem juz to teraz -------------------------------------------------------- ------------------- Jak ktoś ma poczucie własnej wartości to wie czego chce, ja wiem czego chce\" wiem ze teraz nie jestem gotowa na dziecko\" tyle -------------------------------------------------------- ------------------- lubie sobie pogdybac, po to jest własnie forum od zakładania tematów mam dylemat wiec o nim pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biammbo
upi i co dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zemu tu taaakaaaa
cisza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schocoaaa
wyczerpał, jakie wyczerpał, duzo moznaby pisac o tym jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co mam naisac, chyba zamilne na ta chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×