Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pokurcz

pytanie o zabki

Polecane posty

Hej kobietki mam pytanko, moj syno ma 3 miesiace i 2 tygodnie, od pewnego czasu marudzi, ma strasznie niespokojny sen, slini sie strasznie i wkalda raczki do buzi. Wczoraj zauwazylam ze dziaselka na dole ma biale i lekko opuchniete. Czy to mozliwe aby szly mu juz zeby? Jak to bylo z waszymi pociechami? bo tu wszystko na to wskazuje ;) Dodam ze starsza cora miala w wieku okolo 6 miesiecy wiec to wydaje mi sie dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ząbki to sprawa indywidualna jednemu wyjdą ok 4 a drugiemu ok roku- tak jak w mojej siostry przypadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej tak. Skoro się ślini i ma już widoczne białe coś pod dziąsełkiem to wydaje mi się że to zębolek :-) U mojej małej jeszcze pojawiała się na dziąsełku malutki bąbelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Ciezarowka moja cora jak jej zabki wychodzily to tez mial babelki, tylko ze to byla ropa i trzeba bylo czeka az sie przebije, dopiero wtedy wyszedl zab. U mlego nie ma czegos takiego ale fakt spuchniete ma leciutko te dziaselka i lekko biale w tym miejscu co zabki maja wyjsc wiec pewnie beda sie niedlugo na swiatlo dzienne wydobywac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! To pewnie ząbki , bo i u mojej małej wcześnie wychodziły.Możesz łatwo to sprawdzić - weź metalową łyżeczkę i pomasuj dolne dziąsełka jeśli będzie stukało to znaczy,że ząbki już wychodzą.Ja tak sprawdzałam.A moja córcia śliniła się bardzo długo i wszystko wkładała do buzi.Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jasne że to zęby...
dziecko może się ślinić i reagować jak twoje ale ząbki mogą wyjśc równie dobrze za tydzień lub za półtora miesiąca -lekarz też ci tak odpowie ! A jesli chcesz już teraz o nie zadbac to poproś lekarza o zymmafluor podaje się go dziecku juz w tym czasie to jest w keropelkach . Wtedy będą mocniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza cora dostawala to, tylko w pastykach malutkich, brala to jak miala mleczaki , zeby pozniej stale zeby byly mocne, ale nie wiedzialam ze sa dla takich maluchow tez ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×