Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maj.ka

czy ktoś jest z rocznika 73?

Polecane posty

Gość Nieeśmiała
Witam wszystkie 30-tki, ja jestem z września 73' i zaczyna mi lekko odbijać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaama
hej tu VIII1973 weszłam w kryzys wieku średniego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może każdy niech powie coś o sobie? Zacznę 1 - studia, praca (kariera powoli ale już prawie jestem na jej ostatnim szczebelku), żona, córa (późno bo po 30-stce).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
No co wy.... kryzys wieku średniego? To najpiękniejsze lata.. W tym wieku wiele się osiągnęło, człowiek wie czego chce .. Jest poprostu bajecznie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoczterolatek
Witam rówieśników! Jaki kryzys?!! Właśnie wczoraj przebiegłem Maraton Warszawski (pierwszy raz w życiu)! Poza tym uwielbiam fotografować -zapraszam: http://www.garnek.pl/marecki5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka34
Ja jestem ,napisz coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestoczterolatek
No nie - czuje się urażony ;-P A kolega jak wygląda? laseczka czy wózek inwalidzki przedmiotami codziennego użytku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nice woman sometimes
Ja też jestem rocznik 73, koziorożec, styczeń, ze Sz-na. Ja jednak nie podzielam zdania, że karieras już niemal osiągnięta. Kurczę, ja dalej nie wiem, co chcę robić w życiu a praca (moja) nie daje mi satysfakcji. Ile będę szukać? Inne sprawy poukładane - mąż, syn 10 lat, następne w drodze. Tylko ten pomysł na życie.... Gdzieś się pogubiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mursiana
jestem ja mam 7miesiecznego synka nie mieszkam w polsce o wszysyko musze walczyc sama niekiedy mam wszysstkiego dosc ale zaciskam zeby i mimo przeciwnosci mam o kogo walczyc o siebie i to jest wazne a ze jest trudno "nic to"takie sa nasze wybory i lusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betka30krak
witam 12 1973r! nie wiem jak u Was ale ja mam coraz wiecej kremów na zmarszczki .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an34
betka30krak dobre... szkoda że nie pomagają...i tyle kosztyują....jeszcze rok temu było inaczej. czyżby to juz ten wiek gdy zaczyna by z górki? Powiedzcie że można inaczej bo myslenie mi się łamie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an34
kryzys wieku sredniego???!!!! to brzmi strasznie ale chyba za wczesnie... miewam doły ale nigdy o tym w ten sposób nie myslałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ja też jestem z rocznika 73 z września. Mam już dwóch odchowanych synów w wieku 10 i 13 lat. Kremów na zmarszczki raczej nie używam... jak na razie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
Jest nas coraz więcej;-) ja jestem z października /Waga/i czerpię garściami to co los mi zsyła.. Nie martwię się o zmarszczki, bo jak narazie hmm.. nie widzę ich:-) Pozdrawiam wszystkich .. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja do Was dołącze:) Też jestem z rocznika 73 i uważam, że to piękny wiek;) Czy jest tutaj ktoś z podkarpackiego? A może z Przemyśla lub z okolic? Maj.ka, ja też jeszcze swoich zarszczek nie widzę,;) a może mnie już wzrok zawodzi? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
Widzę, że jesteś optymistką ja też do takich osób staram się należeć..I podobnie jak Ty uważam że to piękny wiek. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maj.ka
Witaj Szukam Cię Wzrokiem....! Jestem ze śląska... Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik73
ja się czuję w ciąż młody,korzystam z życia jak mogę,(uprawiam sporty, a właśnie zacząłem uprawiać po 30 t-ce) to co mogłem to chyba osiągnąłem, żona ,córka,dobra stabilna praca, mieszkanie,staram się żyć optymistycznie nie oglądam się za siebie zawsze do przodu ,w życiu nigdy nie liczę na kogoś tylko na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październik73
witam rocznik 73(kobiety-dżinsówy,faceci-muzykanci) jest ktoś może z torunia na pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) listopad rocznik 73,mąż dwie śliczne córeczki,jestem z Kujaw,pozdrawiam wszystkich serdecznie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żandarm73
Witam rocznik 73,Rak.Żary.Mój dorobek to 3 corki 18,17,14 lat .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem 1973 (maj). A mój dorobek to: dwoje opryskliwych nastolatków (11 i 13), przechodzony z lekka citroenek, stary domek i zaczynający się powoli kryzys wieku średniego. Ale za to sex po trzydziestce jest nieziemski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×