Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

stomatolog SŁUPSK

Polecane posty

[05.02] 13:27 maleństwo1978 Szukam dobrego stomatologa w Słuosku. Ostatnio mam trochę problemów z zębami, które, jak okazało się , wyniknęły z winy mojej poprzedniej dentystki K. Szabat. I teraz trzeba to naprawić, ale boję się, że znów trafię na kiepskiego fachowca, wieć proszę o radę [05.02] 13:32 maleństwo1978 dalej proszę , napiszcie [05.02] 15:54 maleństwo1978 Odświeżam [05.02] 19:59 hwwwaaaa ha, ha mi z kolei pan Szabat zalatwił ząbki na cacy.Szkoda gadać. Teraz chodzę do Salusa do dr Wesolowskiej. Starsza babka, doświadczona. Mi pasuje i nie jest tak absurdalnie droga jak panstwo SZ. [05.02] 21:29 maleństwo1978 To widzę, że nie jestem jedyną ofiarą panstwa Szabat, zresztą mojemu chłopakowi też ona zepsuła zęba, a mi to nawet nie wiem czy ona czy on, bo chodziłam do obojaga. Leczyła mi zęby kanałowo i już w trzech zębach okazało się, że kanały są niedokładnie wyczszczone albo jest wyczyszczony tylko jeden, i teraz to wychodzi, I ceny to faktycznie mieli tragiczne, A napisz, ile teraz płacisz, np, za kanałówkę czy plombowanie, pozdrawiam [05.02] 21:49 hwwwaa A mnie po plombowaniu u wiadomego pana bolał ząb 2 miesiące. Poszłam, wyjął plombę, bolało dalej. Pół roku to trwało, zrobiłam zęba w końcu gdzie indziej. Ostatnio to u Wesołowskiej byłam już dość dawno na zbiciu kamienia - za 30 zł, a mój mąż był na plombowaniu, dośc skomplikowanym i długim i zapłacił 50 zł ( a nie 80 -100 jak u pana SZ). Mnie trudno powiedzieć jak ona plombuje, bo byłam u niej na zbiciu kamienia i wyrywaniu ósemki (rwie fenomenalnie - chwila moment, bez komplikacji, a zęby mam \"trudne\" ). Mąz w każdym razie był zadowolony. Są też inni dobrzy, coś mi sie obiło o uszy nazwisko dentysty o niemieckim brzmieniu - Werner, Wagner czy coś w tym stylu. Ponoć świetny, choć nie tani. [05.02] 22:08 hwwwaa Aha, jeszcze cos mi sie przypomniało. Na ul.Piłsudskiego jest pogotowie stomatologiczne, przyjmuje tam babka ( nie pamietam nazwiska), która jest ordynatorem chirurgii szczękowej w szpitalu. Może jak byś poszła i przedstawiła problem, to coś można byłoby jeszcze pomóc. Też dobre opinie o niej słyszałam. A w ogóle to pracują tam dobrzy lekarze, są ogromne kolejki, wbrew nazwie to nie tylko pogotowie, ale tez forma prywatnej praktyki. Powodzenia. [06.02] 12:01 maleństwo1978 Dzięki, teraz chodzę do Katarzyny Roman, ona mi jakoś wyczyściła te kanały, które nie były do końca zrobione. Ale teraz już mam jakiś uraz do dentystów i też nie wiem , czy dobrze je robi. A do Szabatów chodziłam już z 10 lat, więc boję się o te wszystkie zęby, które mi robili. [06.02] 15:36 aaaaaaaad odświeżam [09.02] 09:42 maleństwo1978 może ktoś jeszcze się wypowie, czekam [14.02] 16:17 aaaaaaa Odświeżam, pisżcie [27.02] 18:37 maleństwo1978 Odświeżam, może jeszcze ktoś się wypowie ?? [14.05] 14:27 mantis dobry stomatolog bedzie w slupsku, ale dopiero od pazdziernika 2007 roku, wiem, bo przyjezdzam tu moj narzeczony, ktory rozpoczyna praktyke jest swietny, wyrozumialy, rzetelny i bardzo sie przyklada do swojej pracy, wiem, bo moje zeby leczyl teraz nie mam juz zadnych problemow, ale reklame robie, ale coz trzeba chwalic, to co dobre do zobaczenia w slupsku za jakies 4 miesiace na Kilinskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zareklamuj porządnie
jak się ten twój narzeczony nazywa i podaj numer do gabinetu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
smiech na sali z tym szabatem zdrowe zeby nawet leczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZABAT. Dorwała się do moich zębów z 10 lat temu, robiła kanałowe jedno za drugim ( chyba 6 sztuk) Teraz te zęby zaczynają dawać o sobie znać. 2 lata temu okazało się, że podczas leczenia pominęła jeden kanał - za leczenie i "ratowanie" tego zęba zapłaciłam 1000zł. W tej chwili kolejny ząb - niedokładnie wyczyszone i nie szczelnie wypełnione kanały, ząb kwalifikuje się do wyrwania , Kto zapłaci za wyrwanie i następnie za implant, PANI SZABAT?? Jak już mi "ZROBIŁA" wszystkie zęby bardzo naciskali z mężem na usunięcie kamienia, którego praktycznie nie mam na zębach. Dobrze, że nie dałam się namówić. Zdecydowanie odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POLECAM Klinike Dentystyczna Rodent- fachowo podchodza do sprawy i pelna kultura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodent oczywicie w Słupsku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×