Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TEODOR S.

JAK INTELIGENTNIE ZARABIĆ PIENIĘDZĘ ?

Polecane posty

Gość TEODOR S.

CZY KTOŚ WIE JAK INTELIGENTNIE ZARABIAĆ PIENIĄDZE ? NIE INTERESUJĄ MNIE ŻADNE MLM TYPU WPŁAĆ STARTOWE I DZIAŁAJ. 80 % TYCH PROGRAMÓW TO ZWYKŁE NACIĄGARSTWO. INTERESUJĄ MNIE INOWACYJNE POMYSŁY, POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
programy, o których piszesz, prawdopodobnie nie mają nic wspólnego z MLM. mam nadzieję, że ludzie w końcu przestaną to mylić! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pana Teodora
Proponuje Panu: ziemniaki... uprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teodor s.
Kreatywna odpowiedź. Lepsze uprawianie ziemniaków niż praca w ACN (finansowanie pomysłodawcy). Proszę o inteligentne pomysły. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfum
Jak siedzisz dużo w necie i chcesz podziałać w mlm to napisz na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaszczzzzzz
z tymi ziemniakami to dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodor S.
To je uprawiaj. Mnie ten biznes tyle interesuje co ACN i PFK. Czy nie ma na tym forum inteligentnych, kreatywnych osób ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
JAK TO NIE MA JA JESTEM PRZECIERZ!!!!! MI BRAKU INTELIGENCJI NIE ZARZUCISZ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cezariuszzz
ja postarał bym napisać jakąś fraszkę np o ładnej pogodzie albo o słońcu promiennym to chwyta ludzi za serca więc warto można na tym nieżle zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodor S.
Wyglada na to że nikt nie ma żadnego inteligentnego pomysłu na zarabianie pieniędzy. Nie liczę panów buraków uprawiających ziemniaczki. Bo to pomysł dla ćwierć inteligenta od ćwierć inteligenta. Grześ k. nie wiem czy jesteś inteligentny czy nie , żadnego pomysłu nie przedstawiłeś. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
NIE PRZEDSTAWIŁEM BO NIE MA MIEJSCA NA TYM FORUM, JA MAM MILIONY POMYSŁÓW NA BIZNESY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to się opłaca ludzie
http://pp.zlotemysli.pl/mandragora.php - Ja zarobiłam w ciągu 30 dni 507zł. Może to nie dużo,ale biorąc pod uwagę ile czasu na to poświęcałam (tylko godzinkę dziennie) to naprawdę zaskakujące. Polecam gorąco! Wystarczy promować ebooki przez Internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodor S.
Naga Prawda Czy możesz przybliżyć bardziej te narzędzia które proponujesz ? Jak to wyglada od strony technicznej. Czy możesz podać swoją stronę internetową gdzie wykorzystujesz to co tu opisujesz. Możesz wysłac informacje na mój e-mail : galer@poczta.onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEODOR S.
Jakie są nakłady inwestycyjne ? Koszty prowadzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teodor S.
Proszę o dalsze pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja postawiłam na kosmetyki i całkiem dobrze na tym wychodzę szczególnie w Faberlicu gdzie tworzyć sieć jest bardzo opłacalne ale nie wiem czy to Cię interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mir33a3
Czy wiecie, że rząd USA zakazał prawnie publiczne ujawnianie zarobków aktywnych dystrybutorów MLM? Tłumaczy się tym, że to nie moralne i trudne do uwierzenia dla przeciętnego obywatela, że można zarabiać nawet 50tys dolarów miesięcznie. U mnie w strukturze są ludzie, którzy mają 100tys. miesięcznie. Osiągnęli to w czasie od 4-7 lat. Sam widziałem ich wydruki prowizyjne i nie jest to bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZEŚ K.
TRZA ZAPIERDALAĆ ,ZAPIERDALAĆ, I JESZCZE RAZ ZAPIERDALAĆ , A JAK SIE SMENCZYSZ TO TRZA SE USIONŚĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i gitara... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TEODOR S.
Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O mein Got
Mam temat do inwestycji. Nie wymaga dużego wydatku bo tylko 1000 dolarów. Zwrot w okresię do 4-5 miesięcy, dalej możliwy jest dochód od 200 do 500 zł miesięcznie w zasadzie bez wykonywania żadnych (no prawie) czynności. Haczyk polega na tym, że ten tysiąc dajesz w zasadzie na słowo honoru. Może być wystawiony dowód wpłaty ale od osoby prywatnej, co jakimś specjalnym zabezpieczeniem nie jest. Jak ktoś jest chętny zaryzykować proszę o kontakt na maila: centrum.rf@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×