Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nela19

prosze o pomoc

Polecane posty

Gość nela19

w czasie dni płodnych kochałam sie z moim chłopakiem i powinnam zajsc w ciąże a dwa dni po zaczął mnie bolec brzuch i dostałam okres mimo iż go nie miałam dostac co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shallalala
no wiesz, nie zawsze sie od razu zachodzi w ciaze kochana. Przeciez ludzie sie miesiacami staraja i im nie wychodzi. to nie jest tak - pyk! - i masz. A co, na dzieciaka go chcialas zlapac, ze taka nadzieje masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
my sie staramy o dziecko i nie pokoi mnie te krwawienie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
trwało te krwawienie 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli to tylko plamienie to jest duza szansa na to ze to zarodek implantuje sie w macicy a co za tym idzie szansa na ciaze.Natomiast jezeli to krwawienie to moze warto zbadac hormony bo cos tu moze byc nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shallalala
moze dostalas za wczesnie okres? prosta rada, myk do apteki po test ciazowy, albo myk do lekarza. Innej recepty nie ma, bo nawet jesli to zjawisko naturalne, z lekarzem zawsze dobrze sie skonsultowac, niz potem zalowac, ze sie sluchalo rad z forum. Ze zdrowiem nie ma zartow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
nigdy mi się taki coś nie zdarzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli 7 dni to zwyczajnie jak @. Moze mialas jakis cykl bezowulacyjny... Jesli Twoje cykle zdazaja sie nieregularne ..to warto o tym pogadac ze swoim ginem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
no za tydzien ide do lekarza myśle ze to nic złego bo tak bardzo chcemy dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
no za tydzien ide do lekarza myśle ze to nic złego bo tak bardzo chcemy dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
no mam nie regularne miesiączki,a e krwawienie już sie zkonczyło i dalej próbujemy,czy to może być jakis objaw zapłodnienia ta krew? bo nie było duże ale była krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
teraz mam temp 37;2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
i wodnistą białą wydzieline czy ktoś tak może miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nela19
niech mi ktoś odpowie?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to nie wazne ile masz. Tempke mierzy sie wylacznie rano.W sluzowkach przed wstaniem z łozka po min. 5 godz nieprzerwanego snu. Trudno powiedziec co to moglo byc.Czlowiek to nie komputer.Takie historie sie zdazaja..zdazaja sie cykle bezowulacyjne.albo wogole problemy z jajeczkowaniem. robilas moze jakies badania w te strone? Badanie poziomu hormonow? Monitoring cyklu?KLub chociaz własne obserwacje? czy dochodzi do owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×