Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kto wieeee

Jaki rozmiar stanika może miec Doda

Polecane posty

Gość Kto wieeee

po operacji? jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze 75D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar
ja mam 70 D i choć mój biust jest okazały, to Doda ma znacznie większy, myślę że ma miseczkę E, a pod biustem z pewnością więcej niż 75.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem a ja wiem
75 F ..koniec kropka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrranx
85E i jest to pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gymbogymbo
Ktoś tu chyba oszalał z tym że więcej niż 75....75 nosi jakaś gruba baba...ja jej daje góra 7O...wydaje mis ei ze jakieś 65 FF albo F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może mieć 70 C i stanik pushup. Ja mam 70 C i przy takim staniku mam efekt Dody, dlatego ten stanik wylądował na dnie szuflady, bo na co dzień wyglądam zbyt wyzywająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbek
doda kiedyś w wywiadzie mówiła, że 85E. po cholerę baby zgadujecie?! i 70d to nie jest ,,okazały biust\" bo ja mam 70 z dużym d i jest średni ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, 85E... znaczy, że pod biustem ma jakieś 95 cm? A nie widać, żeby miała aż taką nadwagę... Konkretnie: wg fan-stron Doda ma wymiary 90- 63- 88 (nie wiem,czy to sprzed czy po operacji), czyli jak ktoś wcześniej napisał da to jakieś 60FF brytyjskie (czyli polskie 60I - I jak Irena).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BlackXS
Ja nosze 70 e i wcale nie mam pokaznego biustu.. jest po prostu średni;) wiec Doda musi nosić znaaaacznie większą miseczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obwod 75 jest conajmniej
na 80 cm pod biustem. CHACHA ludzie ona pod biustem to moze miec z 68 cm góra. chociaz jej piersi to i bez stanika beda staly zostana nienaruszone, to moze sobie nosic obwod 75 czy 80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytujęęęęęęęęęęęęee
"Dorota kiedyś wspominała iż obecnie nosi rozmiar stanika 85E, gdzie 85 to liczba centymetrów pod biustem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepsza wypowiedź
to tej laski ktora napisala ze Doda moze miec 70C push up. chacha po pierwsze jej zaden stanik push-up niepotrzebny bo ma operacyjny efekt push-up bez zadnego stanika, po drugie 70c to maly biust zobaczcie jak wygladaja miseczki 70c http://img128.imageshack.us/img128/7056/70cto2.jpg i piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie jest taka drobna zeby nosic 75 i mniej pod biustem , i pamietajcie ze moze byc biust 85 C i 75 E a miseczka moze byc taka sama;] ja jej daje 80 E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja juz pisalam ona moze
sobie nosic stanik z obwodem nawet 85 bo dla niej to bez roznicy, ma cycki zrobione operacyjnie to sie trzymaja w miejscu bez niczego. jakby miala naturalny biust to obwod 65 by musiala nosic (oczywiscie jezeli mialaby prawidlowo dobrany stanik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swimka, obwód 80 jest dla kobiety mającej pod biustem ok. 90 cm (zmierzone bardzo ściśle i na wydechu), czyli mającej sporą nadwagę. 75 też nie jest dla kobiet drobnych - to dla tych co pod biustem mają 80-85 cm. Dla kobiet szczupłych są obwody 60-65. A miseczka E to nawet nie połowa skali i to mały biust. Tu możesz sobie pooglądać jak mają się obwody i miseczki do wielkości biustu naprawdę, przy prawidłowo dobranym rozmiarze stanika: http://tiny.pl/5rr8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksgdhd
a ja się z Tobą best_bra nie zgodzę ja mam dokładnie 74 pod biustem i noszę staniki 75 ponieważ są one dokładnie do takiego obwodu jaki mam dopasowe tzn. naprawdę mają ok 65 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po maksymalnym rozciągnięciu mają ile? I naile możesz odciągnąć sobie zapięcie na plecach (powinno się dać na odległość dłoni postawionej bokiem, nie więcej)? Bo długość obwodu stanika "w spoczynku" o niczym nie świadczy i ma niewielkie znaczenie. Wg moich doświadczeń i wiedzy zebranej w tej tabeli: http://tiny.pl/156z i na obu stanikowych forach większość biustonoszy po rozciągnięciu ma co najmniej o kilka-kilkanaście cm więcej niż liczba na metce (rekordziści typu Alles dochodzą do 30 cm, Triumphy, Gaie, Samanty etc. ciągną się spokojnie o 15-20 cm, brytyjczyki też są różne - żeby nie było, że tylko bieliźniakowych marek się \"czepiam\"). A to właśnie długość obwodu w rozciągnięciu jest istotna, bo w tym stanie powinien on być zbliżony do wartości naszego obwodu pod biustem. Jeśli stanik ma na metce 75, w spoczynku 65 cm a ciągnie się do 90 cm, to nie ma szans, żeby był on dobry na osobę mającą ok. 75 cm pod biustem - po prostu niczego nie podtrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
best_bra - dziewczyny Cię pożądają na topku \"nie mogę sobie dopasować stanika pomocy\" ;)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuraiko, domyślam się ;) Ale ja jeszcze parę dni jestem na necie \"z doskoku\" i nawet nie mam kiedy doczytać zaległości w tamtym wątku... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani szanowna Doda Elektroda oczywi ście że ma rozmiar 156 cycQ...dostała za niego dyplom cycMensy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka38
Ciekawe z kad ta info iz 80 pod biustem maja tykjo grube kobiety? ja jestem szczupla ,piersi po zdjeciu stanikas nie opadaja a nosze stanik 80 c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak nosisz staniki 80 to pod biustem, zmierzone ściśle i na wydechu, powinnaś mieć ok. 90 cm. Nie powiedziałabym, że taka osoba do szczupłych należy ;) A jak masz pod biustem 80 cm, to biustonosze dla Ciebie to takie z obwodem 75-70.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego moje zdanie jest takie ,ze doda ma podobne wymiary do mnie jakies 70 hh lub max 75 ale gg i zaczynam byc coraz bardziej z tego dumna ,a maz pomału wybija mi wszystkie głupoty ala ...pomniejszenie biustu....w koncu na to go załpałam i uwierzcie mi konkurencje miałam i to nie mała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego moje zdanie jest takie ,ze doda ma podobne wymiary do mnie jakies 70 hh lub max 75 ale gg i zaczynam byc coraz bardziej z tego dumna ,a maz pomału wybija mi wszystkie głupoty ala ...pomniejszenie biustu....w koncu na to go załpałam i uwierzcie mi konkurencje miałam i to nie mała !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kks
E jest małym rozmiarem?? moja dupa ma D i jakby były większe to by wisiały .. a to jest niesmaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech ktoś go dokształci
tego nade mną, bo mnie się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biussciassta
Nie ma sensu dokształcać, bo widać, że gościu inteligencją nie grzeszy (kulturą zresztą też nie) - nawet kilkunastoletnie dziecko potrafiłoby przeczytać wcześniejsze posty z większym zrozumieniem niż pan kks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddziwne
na jednych ze zdjec po operacji wyglada na 75 dd a na innych pozowanych do playboya miseczke e.Czyszby stosowali jakis krem na powiekszenie,pozniej znowu dd tak sie wydaje.na tych pozowanych zdjeciach na pewno ma e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×