Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomekkkkk

jestem gejem chciałbym mieć dziecko miec dziecko

Polecane posty

Gość dramat społeczeństwa
to powiedzenie było właśnie do zaszczucia dziecka przez inne dzieci. Ktoś je tego nauczył, ktoś nauczył, że niszczy się słabsze inne jednostki. Dzieci nie rodzą się z natury złe, to rodzice robią to co robią i pozwalają na czynienie zła, zamykając oczy i udając, że to zło w dobrej sprawie. Byłyście w domu dziecka? Wiecie jak wygląda sprawa adopcji w Polsce? Wiecie, co się tam dzieje, oraz w innych placówkach dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
nie byłam, ale sporo czytałam. Wiem, co tam sie dzieje, ale tez jestem w stanie wyobrazić sobie, jak bedzie sie czuło dziecko mające dwóch tatusiów, bo ZAWSZE znajdą sie dzieci, które doskonale to wyśmieją. Wychowane w ten sposób oczywiście przez rodziców, ale tego nigdy nie zmienisz. zwłaszcza kilkoma wpisami na kafe...zresztą, jeśli w klasie bedzie 15 dzieci, które się śmieją, to chociaż nie wiem jak wychowasz swoje dziecko, to istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że ono też zacznie się śmiać, żeby "nie odstawać". Nic, idę spać, nikogo do moich pogklądów nie zamierzam przekonywać. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez autora napisal tylko ze chciałby miec dziecko, a Wy od razu piszecie o rodzinie z dwoma tatusiami. Sama mam kumpla-geja, który chcialby miec dziecko (w sensie biologicznym), ale niekoniecznie wychowywac je ze swoim partnerem, chciałby być takim ojcem-obok, zawsze to lepsze od pary po rozwodzie, ktora drze ze sobą koty doprowadzając dziecko do rozstroju psychicznego (znam takich WIELE)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tomasza geja jesli jestes gejem i chcesz miec dziecko to przestan nim byc, to rozwiaze wiele twoich problemów. geje majacy dziecko to nie w polsce pomyliłes kraje, a ty chciałbys miec 2 ojców, który jeden w....li 2go w tyłek....bez jajc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rges
nie wiem czy autor robi se jaja, czy nie. Jesli jednak piszesz prawde, to ja Ci odpowiem- moze jako jedyna- na poważnie. Jesli jestes gejem daj sobie spokój z dzieckiem. Wiem, że ty bys je moze i kochał, ale pomyśl co dziecko bedzie czuło gdy podrosnie i sie dowie, że jego ojciec jest gejem. Nie niszcz dziecku zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do gejów nic nie mam. Ale to, że chcą mieć dzieci to już inna sprawa. Znając życie pewnie byś chciał mieć chłopca, prawda? Bo łatwiej jest ukierunkować go i wychować niż dziewczynkę. Podobnie jest wśród lesbijek - one wolą mieć dziewczynki. A pomyślałeś co będzie czuło dziecko? Dzieci są bezwzględne zwłaszcza po tym co usłyszą od rodziców. Trudna decyzja, ale ja jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
ja powiem tak, generalnie pedały mi zwisają, nie przeszkadza mi to ale widok całująych się facetów jest obrzydliwy, budzi we mnie pewien wstręt. DZiecko ? czemu nie , w końcu dwóch facetów może być równie dobrymi rodzicami jak kobieta i mężczyzna. A czy wpływa to na psychikę dziecka? nie wiem, specjaliści powinni się tym zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdziwionna
do dotta*** ... nie wiesz co mówisz, nie mozna przestac byc gejem ... a moze Ty przestaniesz byc kobietą Jednak zacofanie jest ogromne w naszym narodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotta*** - a może Ty masz matke, którą mąż jak to okreslilas walił baz wali w tyłek? Nie ma to jak homoseksualne zachowanie faceta-hetero - to dopiero musi być normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×