Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomekkkkk

jestem gejem chciałbym mieć dziecko miec dziecko

Polecane posty

Gość tomekkkkk

czy to mozliwe ... wiem, że zapewne obrzucicie mnie błotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkk
byc ojcem ...hmmm ... piekna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dylemattt
no to masz problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggggggg
ojoojojojojoooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazarazara
Dwóch pedałów zapragnęło mieć potomka. Adopcja odpadała ponieważ chcieli aby to było ich dziecko. Wpadli więc na pomysł, ze wymieszają swoje nasienie, poszukają chętnej do urodzenia ich dziecka a jako, że brzydzili się kobiet to będzie zapłodnienie in vitro a medycyna zrobi swoje. I tak się stało. Po dziewięciu miesiącach urodził im się dorodny syn. Poszli go zobaczyć pielęgniarka wprowadziła ich na sale, gdzie leżało kilkanaście noworodków i każdy z nich darł się wniebogłosy. Tylko jedno dziecko nie krzyczało - syn pedziów. - Widzi pani, a mówią że my jesteśmy nienormalni, a jakie grzeczne dziecko. - Taaak?! To zobaczcie jak się rozedrze gdy mu smoczek z d**y wyjmę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość are you fucking going
crazy man? i think so !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxxxxxx
no i tu własnie pokazalismy klase naszego spoleczenstwa ....zacofanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexxxxxxxx
zarazarazara ... żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggggggggggggg- wlasnie to nasunelo mi sie na jezyk;) - ojojojooooooooooooo wybacz ale az tak tolerancyjna nie jestem. nie neguje \"Was\' , nie popieram ale dziecko- hmmmmm. Nie twierdze ze dwoch tatusiow byloby zlymi \"rodzicami\"-czasem moze i lepszymi niz para mieszana;) ale ja jestem na Nie- dla dobra dziecka, zeby oszczedzic mu cierpien. i moim zdaniem w rozwoju kazdego czlowieka potrzebne sa dwa swiaty- swiat kobiety- mamy i mezczyzny - taty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
bez kitu żałosne. Nie znasz gł,upszych dowcipów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazarazara
znam jeszcze pare:D Ynteligenci:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowcip faktycznie .... załosny problem ogromny ... temat rzeka .... ale ja nie jestem na NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
puknij się w tą durną łepetynę i idz już spać, bo szkoda twojego czasu dla takich ynteligentów jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazarazara
tez nie popieram posiadanie dzieci przez gejów i lesbijki, jak takie dziecko czułoby sie w szkole...??Zastanawiacie się czasem nad kimś innym, czy tylko zawsze nad sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekkkkk
napisałem szczerze co czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarazarazara
:D:D:D sami jesteście żałośni:oi fakt,szkoda mojego czasu na band(k)ę sztywniaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaa
szesliwi rodzice i i szczesliwe dziecko ... co szkola ma do tego ... w naszym zakłamanym pseudokatolickim spoleczenstwie faktycznie mogłoby czuc sie nieszczegolnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizaaaa
zarazarazara ... nick masz idealny ..idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
ale w szkole to nie rodzice, a dzieci będą szydzić z dziecka. A dzieci, jak wiadomo, sa dużo okrutniejsze, niz dorośli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
o, a dowcip pierwsza klasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
dzieci są takie jak je wychowają rodzice, jeśli rodzice są okruytni i nie szanują i nnych to nie dziwmy się dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
dramat, czyli jestes za tym, żeby geje mogli adoptować dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
Niejestem ani za ani przeciw. Myslisz, że twój sprzeciw lub innych spowoduje, że to się nie będzie działo? Ojj. Ważne, żeby dzieci były szczęśliwe, jeśli są to mam w poważaniu czy wychowuje je mamusia z tatusiem czy dwie mamusie czy dwoch tatusiow. Lepsze to niż, żeby maluchy siedziały w tych okropnych domach. A tak poza tym ktoś poweidział, że dziecko powinno poznać świat kobiet=świat mamy i świat mężczyzn=świat taty. Co w momencie gdy dziecko jest wychowywane tylko rpzez jedno z rodziców? Lub w domu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yeeaaah
Geje i w Polsce mają dzieci. Ukrywają swoje preferencje,zakładają rodziny,prowadżą życie podwójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
nie powiedziałam, że moje zdanie zmieni cokolwiek:o Jestem BARDZO tolerancyjna, ale jak dla mnie to za dużo:o. Nic na to nie poradze, własnych odczuć nie zmienie. czytałam kiedyś historię chłopca, którego matka zmarła, gdy był malutki, a ojciec okazał się gejem...nie obnosił się z tym, ale wiele osób wiedziało, widziało, jak przychodzili do niego faceci. Chłopca tak zaszczuto w szkole, że powiesił się w piwnicy... Niestety, ZAWSZE znajda się ludzie nietolerancyjni, którzy w takiej samej nietolerancji wychowają swoje dzieci, które będą potem okrutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
no właśnie o tym mówię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dramat społeczeństwa
A teraz zadam pytanie. Kto jest gorszym rodzicem. Ojciec gej matka lesbijka wychowująca z miłością dziecko, czy rodzic który uczy nienawiści do innych swoje dzieci, pokazuje jak zaszczuć i zniszczyuć drugiego człowieka. Heh Człowiek człowiekowi wilkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramat społeczeństwa - taki jest swiat:( mam kolezanka- b.dobra - wychowywana tylko przez mame. Dziewczyna do rany przyloz ale ma problem z facetami- wybiera ostrych(nie pisze o biciu itp). tych ktorzy chca postawic na swoim- na poczatku czuje sie bezpiecznie a potem........koniec znam chlopaka wychowywanego przez 2 panie(mame i babcie), ech - szkoda gadac- tubka pasty musi byc wycisnieta do konca, obiadek codziennie itp domy dziecka sa zle - tu niepotrafie wybrac czy dom dziecka czy rodzice jednej plci. a moze i potrafie- ale moj wybor burzy cale moje myslenie o idei i celach wychowawczych- o dwoch swiatach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejże stop
człowiek człowiekowi wilkiem?:onie pasuje tu zbytnio to powiedzenie:oNieważne sama nie potrafiłabym wybrać, co gorsze, dom dziecka czy rodzice jednej płci. Nigdy sie nad tym nie zastanawiałam. Napewno jak już pisałam, nie jestem za tym, aby geje i lesbijki mogły mieć dzieci. Chyba jedynie wtedy, jak to dziecko miałoby prawo wyboru, czyli gdyby było już prawie dorosłe, i wiedziałoby, co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×