Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytająca123

Zdjęcie w dokumentach aplikacyjnych

Polecane posty

Gość Pytająca123

Witam wszyskich bezrobotnych i ...pracujących też:-). Chciałabym się dowiedzieć w jakiej formie wysyłacie zdjęcie w dokumentach aplikacyjnych. Czy macie je zeskanowane i w klejone do CV czy też załączacie je jako osobny plik. Czasami myśle, że to przez moje zdjęcie wklejone do CV pracodawcy wywalaja moje dokumenty do kosza. Cholera, co tu dużo gadać, nie jestem fotogeniczna:-( Mam kilka zdjęć, gdzie wyglądam tak jak wyglądam naprawdę, ale to są zdjęcia, których nie umiem wkleić do CV, są one w osobnych plikach. Nie wiem czy wypada wysyłać je w takiej formie. Macie jakieś wskazówki, porady? Z góry wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazulla
Z tego co wiem, można wysłać zdjęcia jako załącznik do maila (osobny plik). Czasami, jak ktoś nie potrafi dobrze wklejać zdjęć, to nawet lepiej tak zrobić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
Dzięki za wskazówki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdjęcie wysłane jako osobny plik wygląda nieprofesjonalnie. od razu widać, że nie znasz obsługi podstawowego programu, jakim jest Word. a jeżeli chcę sobie wydrukować Twoje CV, to nie będę drukować Twojego zdjęcia na osobnej stronie, tylko muszę odwalić robotę za Ciebie i wstawić sobie to zdjęcie do CV. poproś kogoś, żeby Ci wstawił do CV. to jest banalnie proste: wstawiasz kursor myszki tam, gdzie ma być wklejone zdjęcie. u góry w menu klikasz na Wstaw - rozwija się menu - klikasz na Obraz - rozwija się boczne menu - klikasz na Z pliku... i szukasz pliku na kompie. później możesz zdjęcie zmniejszyć albo powiększyć, klikając na jego rogi, pojawią się w nich takie kwadraciki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
Bardzo, bardzo Ci dziękuję!!! Jestem Ci szalenie wdzięczna! Spróbuje to zrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
UDAłO MI SIĘ!!! Justa jesteś boska!!!! Nawet nie wiesz jak mi pomogłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, cieszę się i życzę powodzenia w szukaniu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
To znowu ja:-) Zdjęcie udało mi sie pieknie obrobic i ulokować w CV, ale, ale...znowu "schody". Nie mogę wysłać tego pliku, bojest on bardzo duży (podan11 000KB). Nie wiem co mam zrobić, nie ma mi kto pomóc:-( A może i tym razem ktos mi udzieli wskazówek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
Witam! Nikt tym razem mi nie momoże? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj przykro mi
ale musisz zmienic sobie je w jakims programie graficznym np. photo shopie. Dajesz opcje zapisz dla weba, ustawiasz wielkosc i potem mailik smiga juz w 3 sekundy:) No ale to trzeba pomyslec troche. A jakiej pracy szukasz? Mam nadzieje ze nie biurowej, bo z tego co widze obsluga komputera idzie ci marnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
Oj..a właśnie, że biurowej:-) Wszystkiego sie można nauczyć! No i nie w każdej pracy wymagaja obróbki zdjęć..chyba:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytająca123
ale ktoś musiał mi dokopać..padło na Ciebie:-) Dzieki, już sie zaraz podniose....:-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pracy biurowej bez worda to
ciężko. Naprawdę trzeba sobie radzić. Ja raz musiałam nauczyć się power pointa w 5 minut, (choć nigdy wcześniej nic w takim programie nie robiłam) i szybko zrobić prezentację dla dyrektora, bo przyjechał na wizytację. (Powklejać obrazki, dokumenty i żeby jeszcze wszystko się ładnie prezentowało nie wjeżdzało każde z innej strony, tylko ładnie i płynnie). Szybko sprawdzić, jak działa rzutnik i go ustawić, bo wszystko było wyświetlane na wielkiej ścianie. Naprawdę trzeba być elastycznym i kombinować, jak coś zrobić, a nie "nie umiem i już". Jak szef Ci coś każe, to się rozplaczesz? Przede mną też szukanie nowej pracy, więc trzymajmy kciuki za nas obie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania815
Bardzo Wam dziękuje,bo właśnie miałam ten sam problem a dzięki Wam udało mi sięwkleic zdjęcie:)do dokumentów.Bardzo dziękuje.pozdróweczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaahhhh
JA TEŻ WŁAŚNIE DZIĘKI TEMU TOPIKOWI W MINUTKĘ WKLEIŁAM ZDJĘCIE kiedyś robiłam takie rzeczy bez problemu ale zapomniałam i dzięki za przypomnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech bez komentarza...pozniej pracy znalezc nie mozecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Ciebie wyżej
Nie mądruj się bo nikt nie jest alfą i omegą.Nara szczurku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o CV, to ważne zeby sie wyrózniało, polecam testcv; test możesz wykonać sobie online a link z wynikiem wkleić do CV! u mnie podziałało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×