Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kukilaaaa

czy poród bardzo boli?do czego ...

Polecane posty

Gość no trochę boli
Ból straszny, ale kiedy obudziłam się po porodzie, to już o niczym nie pamiętałam. Kiedy leżałam na porodówce myślałam sobie, że nie chcę tego dziecka, że mogę z niego zrezygnować byleby tylko przestało mnie boleć, ale po porodzie szybko mi przeszło. Zgadzam się z łachudrą, nie ma sensu się męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się strasznie boję komplikacji, że coś będzie nie tak, że będą mnie męczyc jak juz zupełnie nie będę miała sił :( boję się cholernie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia B.
Jak wspomniała jedna z pań, rzeczywiście wszystko zależy od progu bólu, który został nam podarowany. Podczas mojego porodu położna zapytała mnie czy chcę znieczulenie, zapytałam ją wówczas, czy będzie bardziej bolało? Ona na to, że to, co właśnie pani przechodzi jest momentem kulminacyjnym... No to ja, w tym całym szoku porodowym mówię: "skoro taki ból będzie najsilniejszy, to ja nie chcę tego znieczulenia"... i rzeczywiście, mocniejszego bólu nie było. Przeżyłam :) Jasio "wyskoczył" po dwóch godzinach skurczów partych, i wszystko minęło. Rozpłakałam się niczym ten bóbr, że to chłopczyk, że jest mój, że tyle czasu na niego czekałam... Wierzcie bądź nie, ból ten naprawdę się zapomina. Dużo niemilej wspominam łyżeczkowanie, ale i to jest do przeżycia. Tak nawiasem mówiąc, 2 miesiące po narodzinach Jasia zachorowałam na zapalenie piersi, i wierzcie mi drogie nierodzące, że to dopiero jest ból. Choć jestem osobą wytrzymałą, to zapalenie to doprowadzało mnie do rozpaczy. Do dziś twierdzę, że wolałabym urodzić po trzykroć, niż przeżyć z piersiami, to co dane mi było znosić. Nikomu nie życzę. Dlatego nie bójcie się porodu, a gdy już tylko urodzicie, te wasze wyczekiwane skarby, dbajcie o swoje piersi... tyle na dziś :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie rodzilam
ale jak bylam nastolatka i sie spytalam mamy czy ja bolalo jak rodzila i jak bolalo, jej odp. byla :jakby ci dupe rozrywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×