Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość papcio smerf

Wczoraj posuwałem w agencji mężatkę

Polecane posty

Gość papcio smerf

Znowu byłem wczoraj u jednej babki z odlotów. To juz moja 4 wizyta u niej. Suczka jest naprawde zajebista. Godzi sie na pocałunki, anal a za dopłata 50 zł robi loda z połykiem :D Tak się składa, że przez cały tydzien się nie seksiłem więc sporo tego musiała połknąć :D W ogóle niezła z niej laska chociaz ma juz 37 lat. Niejedna 18-tka mogłaby jej pozazdrościc urody. Ale i tak najlepsze jeste to, że kobitka jest mężatką. Widziałem ją kiedyś w kościele z mężem i dziećmi na poświęceniu pokarmów w święta. Niezłe jaja nie? Wszyscy pewnie myślą jaka super rodzinka a tu szanowana żona i matka zarabia na chlebek dając dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwyczajny25
Nic wtym dziwnego... JA kiedys z ogloszenia w rubryce matrymonialne spotkałem się z typiara. Tez byla mezatka. Wziela 80 zl za lodzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co nie zmienia faktu że nadal sa szczęśliwą rodzinką. Mozę cię zaskoczę , ale wiele mężatek daje dupy na boku ale przeważnie za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
Ja musiałem za godzinkę zapłacić 150 zł :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
Dlatego właśnie wawiaku nie chce się żenić. Nie chce zostac rogaczem a kobiety niestety zdradzają dzisiaj na potęgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak samo jak faceci :) Smerfie zdrady były są i będą tylko teraz więcej osób sie poprostu do tego przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
No a jakby moja żona miała byc kurwa to chyba bym sie od razu powiesił :o a przeciez takich przypadków tez jest cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
Wawiak a czy twoja żona cię zdradza? Nie obawiasz się tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem szczerze że nie zastanawiam się nad tym zbyt często Jest atrakcyjną osobą więc jakby chciała to zrobić to już dawno to zrobiła. Mi zresztą też przez te 6 lat zdazyło się mieć skok w bok. Jak to się mówi czego oczy nie widzą tego sercu nie żal. Wazne że jesteśmy razem szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papcia
Napisz kurde namiary na te agencje, może koledzy też skorzystają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
Wejdź na odloty i szukaj babki 37 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
czyżby to był facet? czy mogłem się w ciemnościach aż tak pomyślić?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żal mi tirówek
czasami takie ładne dziewczyny stoją i sie marnują :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam od razu marnują Ja bym powiedział że używają życia jak mało kto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie..............
W ogóle wszyscy jesteści udani. Jakby mój mąż miał po 6 latach skoki w bok, to bym się pochlastała. A jakby chodził do agencji, to juz by mnie nigdy więcej nie zobaczył na oczy. Dlatego własnie nigdy nie będe mieć męża. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd wiesz że twój nie chodzi na boki Chyba na tym to polega żebyś nie wiedziała, więc możesz zacząć się chlastać. po drugie nie powiedziałem że chodziłem po 6 latach tylko że przez 6 lat związku zdażył mi się skok w bok a to różnica A po trzecie to nigdy męża nie będziesz miała bo jesteś na to za brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to wszystko czytam, to stwierdzam, że jestem wyjątkowa, uwielbiam uprawiać sex i wszystkie numery świata, ale nigdy nikogo nie zdradziłam. Chciałabym kiedyś poznać kogoś, kto bęzie mnie szanował i odwzajemni to co jestem w stanie dać z siebie. Jak narazie - lipa. Mężczyźni wolą agencje towarzyskie :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na odlotyach jest 5 takich ...
Ej ale tam nie ma żadnejl, która bierze 150 zł za godzinę! Albo 200, albo mniej niż 150.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekhm ekhm
faceci chodza do burdelu badz innych cichodajek bo sa ciency w lozku jak dupa weza :P tam jak skoncza w 3 min. to dziwka sie nawet bedzie cieszyla, ze taka szybka kaska wpadla :P aha a jak mu nie stanie to jeszcze lepiej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papcio smerf
Stary sprawdź jeszcze raz dokładnie a będziesz wiedział o która chodzi. Która daje za 150 zł. Dobrze poszukaj a znajdziesz. Bardzo miła dupencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do papcia smerfa
No i co tam w temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za podła
znowu skasowała niektore wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta
dokładnie niezła z niej zdzirenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz1976
To jest tylko jej praca. A w życiu prywatnym może być wspaniałą Żoną i Matką. Mi by nie przeszkadzało jakbym sie dowiedział że moja też tak pracuje. To byłbym dumny ze swojej Żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miszcz kamóflarzó
mariuszku, a ty jakiś ostro pierdolnięty jesteś, że liczysz na to, iż facet sprzed 5 lat siedzi tu i czyta twoje wypociny ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak naprawdę każda kobieta to głupia p***a , sprawdzone k***a no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×