Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elemelek1987

Wasze absolutnie ukochane kosmetyki

Polecane posty

Gość elemelek1987

czy są kosmetyki,które ubóstwiacie i nie potraficie się bez nich obejść?może odkryłyście w ostatnim czasie jakieś nowości,które okazały się cudne a przy tym nie kosztują fortunę?:) co jest wam absolutnie niezbędne abyście czuły się zadbane i dopieszczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocicaaaaaaaaa
mam kilka ulubionych wiec pozowle sobie zamiescicc: * tusz do rzes Super FULL avon 18 zł swietny *krem pod oczy rozsiwtelajacy Ziaja ok 4 zł *kulka nivea pearl and beauty ok 9 zł *st.Ives peeling morelowy- swietny 10 zl *krem do twarzy nivea soft - cena w zaleznosci od wielkosci :) * krem do stop zmiekczajacy avon 6 zł *garnier czysta skora krem oczysczajacy- 13 zl sa to kosmetyki ktore kupuje za kazdym razerm jak sie skocza ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maska melczna do włosów z kallosa - ok.15zł za 1litr nowy żel pod prysznic orzezwiajacy ogórkowy dove, pienie pachnie zel do twrzy oriflame winogronowy tez pieknie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
żel pod oczy OEPAROL (Agropharm) żel do mycia twarzy oliwkowy (Ziaja) peeling enzymatyczny Calma HLC (Ziaja) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ugugugugugui
Biosilk do włosów ok9zl Krem Nivea niebieski 5zl oliwka z Hippa 12zl zel do mycia Babydream 8zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniewicz
zapomniałam o cenach: 7zł 5zł 6-7zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tender Care Oriflame - krem uniwersalny, - Ziaja Ogórkowa - peeling , - Faberlic, krem-żel Balans FM4, - Oriflame Flawless korektor antybakteryjny - może nie \"dopieszcza skóry\" dosłownie, ale dzięki jego skuteczności można poczuć się komfortowo wychodząc z domu, nawet, gdy na twarzy pojawiły się mankamenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafikk
podkład matujący Lirene citty mat-ok.15-17 zł pianka do mycia twarzy clean&clear 10 zł krem matujący i zmniejszający pory dax cosmetics perfecta 15 zł balsam do ust tisane 6zł masło do ciała modelujące eveline 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
lekki krem oliwkowy Ziai, nakładam na noc, ok. 4-5zł wazelinka kosmetyczna do ust peeling enzymatyczny Calma HLC, też Ziai, 7zł Maseczka Słodkie Migdały, Dax Cosmetics, 1,40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alanis123
tusz do rzes lancome perfumy armaniego lei i sensi balsam dove summer glow lakiery do paznokci i cienie do powiek inglota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem Bambino (ten tłusty) oliwka w żelu Johnsona ;) wszystko pozostałe powoduje u mnie alergie skórne :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem Nivea Soft krem i balsam Masło kakaowe Ziaja żel do mycia twarzy Skin Naturals Garniera krem do rąk J&J odżywka prostująca do włosów Pantene balsam Garnier podkład Rimmel błyszczyki i pomadka ochronna Bebe puder Max Factor \'Creme Puff\' i moje perfumy Ralph (Lauren), Echo i Game (Davidoff)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- kremy NutriDermist na dzień , na noc i pod oczy ( są naprawdę świetne ) wkońcu trafiłam na krem , który naprawdę likwiduje sińce i worki pod oczami - krem do mycia twarzy St.Ives - płyn do higieny intymnej Nivea - pianka do stóp Scholla - podkład loreal - róż Bourjois ( wydajny, mam już prawie rok ) - maskara też Bourjois ( bardzo trwała, mam ją od jesieni ) - wszystkie zapachy D&G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie kaczątko
- wazelina kosmetyczna Ziaja, ok 2 zł - balsam oliwkowy do ciała Ziaja, ok 7zł - pianka do golenia Isana, Rossmann, ok 5-6 zł - szampon do włosów Sunsilk świeżość i witalność, ok 6 zł - odżywka do włosów Ziaja olej rycynowy, ok 4zł - od niedawna krem Ziaja Nuno antybakteryjny, ok 9 zł:) tak więc Ziaja rządzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annikk
rimmel- ogolnie najlepsza jak dla mnie firma ze srednije polki, trwale kosmetyki i ladne, szczegolnie pudry cienie i lakiery olejek kerastese rozprostowujacy wlosy, pomaranczowy- ja stosuje go nie do prostowania ale poniewaz genialniee pielegnuje wlosy przestaja byc szerstkie itp. drogi nie ukrywam:/( 80 zl) ale pzrez 20 kilka lat probowalam na moje sianowate( kiedys ladne) wlosy wszystkiego od domowych sposobow po apteczne tez nie tanie specjaly i roznica jest ogromna nie szkoda mi tej kasy raz na kilka miesiecy tyle:) co do reszty dalej szukam , szczegolnie tuszu do rzes...eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz marija
blyszczyk tudziez pomadka bezbarwna. bez niej to nawet nie sypiam bez roznicy jaki ma kolor, zapach, czy firme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz marija
AAA i jeszcze ołyn do hifieny intymnej- myje nim wszytkjo co sie da, jest bardziej uniwersalne niz szare mydlo. Polecam takze panom (chlopcom?) ktorzy maja problemy z nadmiernym wydzielaniem sebum:) To moj namber łan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość looz marija
mydlo kosztowalo 11 zl za 500ml, a pomadki to z reguly od 2 do 20, ale zazwyczaj takie ze okolo 3-4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek1987
mój number one to rimmel volume flash,do tej pory nie znalazłam lepszego tuszu(nawet nie szukam bo ten spełnia wszystkie moje wymagania),no i ta cena (19,99zł!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drtwgvjhk
a ja mam tylko jeden "number one" bez któego już nie wyobrażam sobie makijażu: podkład unifiance La Roche Posay (korygujący). Owszem kosztuje 70 zł ale kupiłam go rok temu więc nie dośc że dobry to jeszcze mega wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×