Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiss1979

Znalazlam damska bielizne u mojego chlopaka w szafie

Polecane posty

radziu. masz maila dziewczyny. odejde, przysiegam ale najpierw musze znalezc mieszkanie i odciac pepowine. nie jestem w Polsce- nie mam tak ze uciekne do mamy lub kolezanki. gdyby tak bylo to nie szukalabym wsparcia na forum, tylko spakowala manatki i bez slowa odeszla- no moze wyslajac sms

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha. mam wydrukowane archiwum z gg. nie wiem czy napisac cos do tych dup co z nimi pisal. ponize sie czy nie? a moze ktoras myslala o nim serio i pomoge jej zanim popelni ten blad co ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie pisz do nich, bo to i tak nic nie da. . . Ale daj swojemu (mam nadzieje że już niedługo ex) chłopakowi że wiesz o wszystkim i CI SIĘ TO NIE PODOBA, co oznacza dla niego początek końca. Naprawde współczuje Ci - smutna sytuacja, tak się zawieść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Radziu24
kiss1979 odpisałem Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona123454
ja bym do nich napisala ale ty zrobisz jak bedziesz chciala ,,napislaabym bo chialabym sie na nich wyrzyc (tak juz mam) a od niego odejdź jak najszybciej niech kretyn zobaczyl ile stracil przez swoje glupie zabawy na necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak sie zastanawiam nad tym co piszecie i wiecie co niedokladnie wszyscy czytacie tylko piszecie i krytykujecie tego kto nie moze sie obronic to nie jest ok.A tak w nawiasie to Ty kiss wcale nie wygladasz na zalamana,ja odnosze wrazenie ze dobrze sie bawisz. Ciekawe czy Ty masz takie czyste i neiwinne sumienie bo z tego co tu przeczytalem to nie za bardzo na taka wygladasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henios....! jestes kobieta czy facetem? jak facetem to mam twoja wypowiedz w d*** ja nie klikam i nie prosze sie o czyjes gacie, to dla mnie obrzydliwe. nie jestem aniolkiem i moze mam cos na sumieniu, ale nigdy o nie zdradzilam mimo ze w sprawach lozkowycvh daleko odbiega od idealu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka to roznica kim jestem czy facetem czy kobieta??A tak w nawiasie to masz moja wypowiedz w dupie bo jestem nie po twojej stronie??Licza sie tylko Ci co glaszcza po glowie?Przeczytaj dokladnie co piszesz,jeszcze chwila a Ty zaczniesz wysylac swoje gacie bo jednemu to prawie ze ...?Wydaje mi sie ze szukasz rozrywki bo na zalamana to mi nie wygladasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo henios...
to pewnie tez kawał skurwiela...bij na hel henios!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze i teraz wasz rozczaruje,jezeli juz to moge byc jedynie skorwielczynia,a nie skorwielem!!! Tyle ze ja rowniez znam zycie i bardzo nie lubie takich tepakow ktorzy potrafia obgadywac i nadawac na osobe ktora jest pozbawiaona jakielkolwiek wypowiedzi a pozatym czy jezeli ktos placze to znaczy ze powinno sie ta osobe otoczyc opieka???A znacie przypadki placzy wyuczonego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu placzesz
?? wez te majtochy po cichu, wypierz dobrze i zaprezentuj mu sie w nich... ciekawe co zrobi, jak zobaczy??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
henios ona debilu nie wysyła swoich gaci tylko te co laski przesłały do jej faceta czytaj ze zrozumieniem a potem krytykuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piórkowa
a twoj chlopak to Nieznany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz
znalazlem buty wojskowe w ilosci trzech par w szafie mojej zony, co to moze oznaczac? dodam ze sa roznej wielkosci i same uzywki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszek maly
twoj facet to fetyszysta damskich majtek....ja robie na tym niezly interes, sprzedaje noszone takim jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycuszek maly
byc moze nawet moje majtki znalazlas u niego w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiss1979
Założyłam ten topik dość dawno temu. Posłałam faceta na księżyc, z tego co wiem dalej kolekcjonuje gacie. Dla tych co wzięli mój topik poważnie- wiecie kim był Henios? Właśnie moim eks. Wyszło całkiem niedawno. Nie wiem czemu poruszam tą kwestię.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adik9292
Ja kiedyś na wynajmowanym pokoju z narzeczoną zapomniałem zamknąć drzwi, kiedy ona nagle weszła do pokoju, skończyła wcześniej pracę. Ja leżałem na łóżku pod kołdrą w jej rajstopach i stringach. Kiedy wybiegła wkurzona z pokoju ja szybko założyłem spodnie, na szczęście nie zauważyła co mam na sobie... Wytłumaczył się jakoś ale sytuacja była mega podniecająca... Innym razem to nie dziewczyna ale moja Mama jak jeszcze mieszkałem w domu rodziców znalazła u mnie w szafce kilka par majtek i rajstop, wtedy też miałem fart wytlumaczylem się że to mojej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś kopnięty. Będąc sam z dziewczyną nie zajmuje się rozbieraniem jej tylko ubieraniem jej ciuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×