Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciazowka ciezarowka

co myslicie na temat tych imion

Polecane posty

Gość ciazowka ciezarowka

Zap oltorej miesiaca bede rodzic mi sie podba wiele imion dla dziewczynki ,mojemu facetowi ani jego rodzicom zade znich nie wiem czy to oni go czasem nie nastawiaja przeciwko mnie wiec dla dziewczynki mam tak: -Julia -Julita -Oliwia -Roksana -Nikola -Nadia wiem ze sa to oklepane imiona ale mi sie bardzo podbaja tylko nie wiem na ktore sie zdecydowac wiec prosze was o swoje typy jesli chodzi o chlopca -to podoba mi sie: -Kacper -Kuba - Maks a najbardziej OSKAR co sadzicie o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie też się zadne nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem moze tak
z tego wszystkiego niezbyt ciekawego zestawu postawilabym na NADIA i OSKAR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błagam ile jeszcze dzieci będzie się nazywać Kuba i Julia?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia- na maksa oklepane Julita- nie podoba mi się. Taka marna wersja Julii. Oliwia- bardzo mi się podoba, ale też popularne Roksana- imię ładne, ale dziecka bym tak nie nazwała Nikola- w miarę mi się podoba Nadia- kiedyś bardzo mi się podobało, ale naczytałam się, że to rosyjskie imię i to mnie do niego zraziło Kacper- coś strasznego. Dla małego chłopca ok, ale do dorosłego mężczyzny nie pasuje. Kuba- piękne, ale mój kot ma tak na imię Maks- podoba mi się zdrobnienie Maks, Maksymilian trochę mniej Oskar- pomyłka Dogadaj się z ojcem dziecka, na pewno jest jakieś imię, które Wam się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim skromnym zdaniem: -Julia - od biedy może być, nie takie brzydkie:) -Julita- sorki kojarzy mi się z jelitami;) -Oliwia- osobiście mi sie podoba -Roksana - miałam koleżankę Roksanę,ale jakoś nie moge przekonać sie do tego imienia -Nikola- nie, nie, nie -Nadia - za bardzo po rusku, a jakoś ich nie lubie:( -Kacper- całkiem, całkiem :) -Kuba - dałam tak na drugie imię mojemu chrześniakowi bo moglam wybrac (bardzo mi sie podoba choc oklepane, ale nic nie poradze:) ) - Maks - moj narzeczony :) -Oskar- kojarzy mi sie z tym potworem z sezamkowej ulicy co w smietniku siedział :/ nawet nie wiem czy tak sie zwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja mama
ciazowka ciezarowka licz sie z tym ze zaraz wiekszosc na tym forum "pojedzie"Cie z gory na dol.Jest juz mnustwo tematow na temat imion i zawsze sa kłotnie.Czasem mam wrazenie ze panuje tu samouwielbienie przeciez wybor imienia nalezy do rodzicow i to własnie wam ma sie podobac a nie komus z zewnatrz.Mocno sie zastanowcie i podejmijcie wspolna decyzje-tak bedzie najlepiej powodzenia i lekkiego rozwiazania zycze a tak a propo moj synus to Oskar:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reheheheheh
Max - moj pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram twojego meza
te imiona sa zbyt oklepane , co drugie dziecko to Julka, Oliwka, Kuba albo Kacper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salowa rysia
z zenskich imion podoba mi sie tylko nadia , z meskich zadne a julia to juz bokiem wychodzi, co sie nie odwrocisz , to julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak coś jest ładne, to zazwyczaj jest popularne. Kiedyś popularna była Ania i Kasia- piękne imiona, a teraz piękna jest Oliwia i Nikola. Oczywiście są ludzie, którzy twierdzą, że te imiona są pretensjonalne, ale gdyby były brzydkie, tyle mam nie nazywałoby tak swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Julia, Oliwia, Nikola, Nadia - ok Roksana i Julita kojarzą mi się z jakimiś księżniczkami :/ Kacper, Kuba - co trzeci chłopiec teraz tak ma Maks - jak gangster ;) OSKAR - tak tak tak tak :D :D :D sama kiedyś tak chciałam nazwać syna, teraz mam inne pomysły ale sentyment pozostał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Julia-jak ta od Romea takie romantyczne.ale ok -Julita-hmmm fajne niespotykane ale jedna znam ;) -Oliwia-jak gazeta i takie światowe trochę -Roksana-fajne fajne ;) -Nikola-pasuje do modelki-światowe -Nadia-zagraniczne hmmm tajie sobie -Kacper-fajne -Kuba-też może być - Maks-światowe a najbardziej OSKAR -jak lody oskar taka moja opinaia-bez obrazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a IWO??? podoba WAm sie dla chłopca???????????????????? szukam opinii ale nikt mi nie chce pomóc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×