Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

jakie bajki dla dzieci

Polecane posty

Jakie czytacie bajki dla dzieci przed snem?,moze jakies basnie? co polecacie dla poltorarocznego szkraba? Taniej kupic na allegro czy w ksiegarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie bajki!!!polecam n apoczatek wiersze- Brzechwy , Tuwima. Bajki sa za dlugie dla takiego szkraba pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość algr
tez mysle, ze glownie wierszyki; Julian Tuwim, Jan Brzechwa, Maria Konopnicka, Ludwik Jerzy Kern, Wanda Chotomska - smialo mozna czytac dzieciaczkowi. Wiersze Fredry dla dzieci rowniez sa wspaniale. Ale takze skrocone wersje bajeczek takich jak Brzydkie Kaczatko czy Kopciuszek, nie powinny byc drogie 4, 5 zl, warto poszukac w wiekszych supermarketach. Albo przejsc sie do antykwariatu. Lub liczne przygody Franklina, nieco dluzsze ale z kolorowymi ilustracjami, przyciagaja uwage dziecka, koszt okolo 7 zl/jedna. Ja mojej corce od pierwszych dni czytalam bardzo duzo, dzis ma 7 lat i uwielbia wspolne czytanie, slucha dlugich tekstow, slucha sluchowisk na plytach cd, potrafi sie skupic. Od lutego zapisana jest do szkolnej biblioteki, samodzielnie przeczytala juz kilka ksiezeczek, a jaka dumna z siebie! :) Pozdrawiam i przyjmnosci w czytaniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mój syn skończył 2 latka czytałam mu \"Zuzia i Hultaj\" - to jego ulubiona książeczka i mógłby jej słuchać codziennie. Wyadję mi się że te bajki Disneya są fajne, ładne obrazki i wogóle. Wcześniej mu czytałam wierszyki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno "Kubuś Puchatek".miła, dobra bajeczka. sprawdza się od pokoleń. teraz nawet będzie można go posłuchać na audiobooku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×