Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć ! 🖐️ Miłego dnia. Udanych wycieczek i tp.... Po - zdrówka 😘 i duuuuuuużooooooo buzialków ... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilismy... 💤 padamy..jeszcze tylko siusiu , paciorek i spac!😴 wielka wode pozdrwilam , muszelek kilka uzbierakam, zdjec...nie zrobilam....popsulam aparat.... :O spokojnej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah, wlasnie usluszalam huk!...potem...\"k...wa mac!\'....wpadam do lazienki..z zapytaniem co sie stalo!...\"sluchawka ...j...mnie w glowe!\"...hm...sama?....:D:D....bede mial guza! ;) papa lete splukac z siebie piasek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi! tareba było okłady... Nie wiem z czego... Kiedyś podobno skutkowały z... młodych piersi... Tylko, skąd Ty biedna....(czyt. stara) : -P ... je weźmiesz... hihihihi :-D ... Ale zawsze możesz dłuuuuuugo ....całować. :-P Po - zdrówka i buzialki wszystkim {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Endo ....hurmor widze dopisuje zanaczy hafty sie pięknie prezentowac zaczynaja ;-) nie psioczą?ładnie sie goją.... Birmi.... dzien doberek trzeba byo te ciasta do mnie kopsnąc bez kabelek hahah łoj...zjadłoby sie choc i tak za duzo wcinam...i zacznę tyc...uwielbiam szarlotke na gorąco z lodami waniliowymi i polane czekoladką sosem wisniowym mniam!;-) rozpusta cotygodniowa;_) Savan ❤️ posyłam..ciepełko... pisz ....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogloe to poprosze o zestaw pobudzający kawe siekierezadę :-) albo koniaczek jaki bom meteopatka i znizka chyba jakas cisnienia nastapila tak tu ponuro i szaro ze spiem.....na siedząco hahaha całuski wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) Endo🌻calowalam...bo piersi obfite...ale juz nie mlode...mogloby zaszkodzic!hahahahah nic io hafcikach nie piszesz...zapomnialas juz o nich czy jak? Junaczek! 🌻juz wciskam kafunie!!!..szarlotka bedzie jutro!z lodami;:...sosik jakowy tez sie znajdzie! mam konfitury? moze byc?hihihihi dzisiaj sluze rogalickiem! jesli chodzi o tycie...to ja juz zaczelam...jakis czas temu....:O Savan...tzymam kciuki!!co dzisaj pobieraja??szpik..czy inne? wszystko jedno! ja serducho z Aniolami wysylam! bedziemy sie modlic ten tydzien caaaaalyyy!!!🌻❤️ ach ja fajnie..jak maz ma wolne ;)...bankholyday(Savan pewnie wie o co chodzi)tutaj maja swieta bankowe..i w tenczas narod nie pracuje!;)...szkoda tylko ..ze bezplatny ten dzien...:( wiec sniadanko dzisiaj razem...jajeczniczka....poranna kawka...mmmm teraz ja se poczytam...a m pomyje swoj nowy(stary) skuterek...bo sie nie pamietam czy chwalilam..se nabyl skuterka ! se bedzie jezdzil do pracy ! zamiast rowerka...:D:D uzywany ..ale cotam!zawszec to mniej deszczu na plecach...jak sie krocej jedzie..szczegolnie pod gorke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a teraz o oceanie :D wiec jechalismy dluuuugoooo..korki jak cholera...ale! Panie !! niech sie ten korek nie konczy! Boze jakie widoki!!!cuuuudnie!!!(nie wiem..czy ja sie bardziej wrazliwa zrobilam....czy tu naprawde tak urzekajaco...) Jedzie sie przez Walie , przez gory...ktore ciagna sie do samego oceanu!...wiec plaza wyglada tak...ze z jednej strony piekne widoki...-gorskie..z drugiej strony....piekne widoki...-ocean... plaza ogromniasta....przed przyplywem....piasek ...kamienie drobne..kawalek plazy kamienistej ...z duzymi kamieniami...czarnymi...przez wode szlifowanymi...wydmy...swietnie!...straszyl mnie ktos ze woda zimna...a tu cieplutka...czysta, krystaliczna...sienawet wykapalam...hahah ale tyle soli ze wow! kostiumy mamy bialawe gdzie niegdzie!hahahah...na plazy tez takie biale smugi !:D a droga ...ach ...nawet zdolalam ze trzy zdjatka trzasnac...zanim sie aparat....zbuntowal.. :( oczywiscie nie bylo gdzie zaparkowac...wiec m dotarl na plaze godzine pozniej ale moze to i dobrze..i tak sie na slonko nie moze za bardzo wystawiac...nigdy nie lubial swoja droga...ale stwierdzil, ze w sumie mu sie podobalao...bo dmuchalo jak sto diablow! wiec bylo raczej chlodno...a moje szczescie upalow nie lubiec oj nie!..tyle za wszyscy mielismy piaseczek....wszedzie hahahahahah!! no ..i mam prosbe....adresow potrzebuje!tych co ich nie mam....w sesie...bo zem muszelkow nazbierala...to i sie podziele!:) Endo mam Mumeczki mam...Junaczka ni mam...Savan...ni mom...Agatek i innech Madzow tudiez Ryjkow tez ni mom...czy ja moge?....ja wiem ze to moze ....eee ale co tam! PROSZE!!! na emalie oczywiscie...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, najpierw wiadomości z frontu: M w domu ,czuje sie od soboty calkiem niezle, Wyniki z płynu mózgowo rdzeniowego sa dobre, czekamy na wyniki z pobranego dzis szpiku. Mial tez dziś USG jamy brzusznej, wszystko w porządku. W srode rezonas magnetyczny głowy. Więc trzymajcie kciuki i - jeśli kos umie modlcie sie, do końca tygodnia!!! Birmi, ciesze sie że wycieczka sie udala. Ja nigdy nie byłam nad Atlatykiem w UK, bylam tylko kilka razy W Brighton i and samym kanalem ale to co innego. Atlatyk znam w wybrzezy Bretanii, w sumie jednak najbardziej z wszystkich wielkich wód , które widziałam lubie nasz Bałtyk, taka ze mnie patriotka!! Bank holliday, to dośc stara tradycja, ktora pochodzi z czasów przed komputerowych. Wtedy , dawno , dawno temu.co jakis czas, kilka razy w roku zamykano banki, by zrobic rodzaj remanentu. Jeśli banki były zamkniete, zamknieta była też giełda i gospodarka nie mogła funkcjonowa. Teraz to zupełnie niepotrzebne, ale w Anglii jak wiadomo lubia i szanuje tradycje. Bank holliday jest zawsze w poniedziałek. ( przynajmniej tak mi sie wydaje). I tak np Poniedzialek Wielkanocny to nie jest świeto kościelne ( nawet w angielskim kościele katolickim) tylko po prostu bank holliday. Więcej się nie wymądrzam, Całuski zasyłam Juna , koniaczek jest najlepszy nie tylko na niskie cisnienie..... dzieki za pamięc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan ..nie wiem czy umiem..ale modlic sie bede do konca tyg bezwzglednie!..juz pisalam ze moja modlitwa...toche inna niz kosciol nakazuje...ale..;)❤️ OO i sie w koncu dowiedzialam co z tym bank holliday! tak zawsze jest w poniedzialki, jakos sie nie zastanawialam nad geneza...tak czulam ze to jakas tradycja ,,,ale nie dociekalam..;)....tyle jeszcze musze sie dowiedzisc i nauczyc! Baltyk jest jedyny w swoim rodzaju!! NASZ! w tym roku niestety nie dane mi bedzie sie z nim spotkac...ale w tamtym choc na 10 dni przed samym wyjazdem z Polski musialam pojechac! nie wiem czy to patriotyzm...ale jak cos mi sie tak milo kojazy...tyle wspomnien...i w dodatku mozna sie po ludzku dogadac... musze sie zadowolic Atlantykiem;)hahah a kanal ddwa razy widzialam hahahah- z promu;)..przez szybke...bo wialo...i zimno bylo...hihihi ja generalnie jestem wodo-w szczegolnosci morzo-lubna...wiec mi kazde moze drogie...ale z tym Baltykiem rzeczywiscie cos jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludu !! morze! lomatko... ja was za moja pisownie przepraszam...:O....ja widze ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce jakiejs bzyzy morksiej powiew:( buu kiedy ja zobacze morze,,,,,ech... Savan,,,,,ciesze sie ze w miare dobre wiesci...ze wyniki poki lepiej chyba nastrajają;-) bedziemy myslami z Wami by reszta byla tez w jak najlepiej buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Miłego dnia ! 🌻 jade dziś na \"przegląd brzuszka\" czyli wizytę kontrolna. Zrobię jakies zakupki (szkolna wyprawka), i jak wróce to napisze coś więcej. Po - zdrówka i buzialki 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcaki nawet tam za woda migrenowo??? podaj łapke Birmi... 😘.. a sio a sio migreno won stad;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! 🖐️ Taka tam sobie kontrola... Boli? - Nie boli. Wymioty są ? - Nie ma? Diete stosujemy? - Tak, przestrzegamy. Za dwa tygodnie znowu... Mam przedstawic odebrany za tydzień wynik histo-patu... Tyle fajnych lekarzy na oddziale a wydelegowali lekarke na dyżur. I na co te wszystkie zabiegi upiekszające? Też mnie łeb boli... moze od zakupów, a może biomet niekorzystny. Kupiłam sobie część szkolnej wyprawki. Jeszcze tylko \"jesienną kolekcję\" do ubrania. Ale to może przy okazji, jak sił nabiorę. Jeszcze mam \"miętkie nogi\" Po - zdrówka 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy :0 \"szyba\" troche odpuszcza...wypilam wiadro wszelakich herbatek, glownie owocowych...;)...woda mi nie wchodzi...:o..po kawie rzygam jak kot...buuu moze jutro bedzie lepiej:) Savan ....powodzenia jutro! trzymam kciuki az mi sie pazury wbijaja!❤️ No! Endo...jeszcze po sklepach latala...lomatko! skad Ty energie czerpiesz dziewczyno??? ja sie pytam? z mietkimi nogami!❤️ Juna👄...wiem co czujesz ...;) papapap caaaalej reszcie!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Miłego dnia życzę wszystkim i powodzenia tym co baaardzo potrzebują... Ściskam moooocnooo. 😘😘😘 Birmi, ja nie latałam po sklepach tylko po jednej papierniczej hurtowni i jednym spożywczaku. Odzieżówke sobie zostawiłam na \"zaś\". Najlepiej już po 1-3 września, jak juz wszyscy sie okupią do szkoły i bedzie mniej ludzi... Buziale wielkie i jeszcze większe kciuki... 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) a co tu takie puchy?he? Endo...no to good!...az dwa te sklepy!!!:P Savan..jak bylo?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi ! A czego Ty nie spisz po nocach? Ja dziś wstałam 5 po 8. Oj, późno, późno !!!! Miłego dznia życzę. Pozdrówka i uściski dla wszystkich... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoho co za nocne marki ;-) witajcie Juna ma jakies tyły hahah z powodu nieradzeinia sobie z czasem;-) hellpppppp!!!! kto wydluzy mi dobe albo mnie pozbiera do kupy zebym miala jak dawniej power i robila wszystko dwa razy szybciej;-) całuski Savan,.....co na froncie? buziole i kciukasy...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doby:D a bo ja gosci jak zwykle miala;)...sie zapowiedzieli na...uwaga...21....:O..ale ich lubimy to co tam !..szybko placka ukrecilam...jakiegos biszkopta i se posidzielim ;)..poszli o 24..:) JUna...hm...[rozciagnieta doba] dla Ciebie :D...aa i ;)...masz? no nie masz jeszcze ?? no to lap!:D:D a ja tyz jakas \"za szyba\"...adze juz sobie z migrena na tyle ,ze sie nie zarzyguje(inie tylko) na smierc....i nie umieram z bolu...ale przymulona jestem dosc tak ..jak to mowi nasz kolega ... ciagle zpominam co mialam zrobic...:O:O:O musz sie dzisiaj do biblioteki zapisac...musze moze poszukac jakich dofinansowan ...dla businesu...moze cos dla nowych dziallnosci...hm...tylko ja nie umiem busines planu pisac...ale moze cos wymysle.. kurka juz mm taaakaaa wizje! wiem jak ma wykladc nasza kafejka...juz klamoty gromadze...filizanki...obrusiki...poduszeczki..i nnee stoly...a tu kurka wodna ...:D coo tam jak sie upre to ..tak se wymyslilm ...ze od listopada moze...;) Savan ❤️ ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic nie wiemy, może jutro beda wyniki. Troche nerwowo jest, M czuje sie w miarę dobrze, causki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmus nauka biznesplanu( pisanie) na stronach onternetowyxch znajdziesz;-) sa stronki z kursami darmmowymi a Ty taki kursik w trzy dni zrobisz;-) Savan... tym bardziej trzymamy....i ciepełko posyłam i pozytywne wibracje...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junka !!👄 dzieki! Savn trzymam mocno kciukasy..az mi sie akryle wyginaja!!! wierze w wojego M ...on jest silny facet! ❤️ Ryjrk ..a Ty gdzie kochaniutka?❤️ Endo glaskam po brzusiu i spadam!❤️ buziam podczytywaczy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...miedzy kursami, gotowaniem sprzątaniem i....dychawica zalatania...zglasza sie Junaczek buziole trzymac sie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×