Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

o da się... Witam wszystkie buziolki i pozdrawiam :D ja tę chwilę bardzo przeżyłam rok temu Birmusiu ale się cieszyłam wtedy !! i dziś też... a swoją drogą wybierasz się do Polski??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Pozdrawiam. Czasu nie mam. Birmina w Polsce. Może się spotkamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc:) no i sie nie spotkalysmy :( padam na pysku! nastepny raz za rok....pojade do Polski...co za duzo to nie zdrowo... ;) ale zapraszam do mnie.. :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wywalilo mi kompa...wiec pisze z kafejki ;) buziam, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baaardzo serdeczne i ciepłe życzonka przesyłam urodzinowe Birmi:) Żeby Cię szczęscie już nie opuszczało, zdrowie dopisywało i duuuuużego uśmiechu na twarzy!:) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi jeżeli to twoje urodziny to ja się przyłączę dużo, dużo zdrówka, wsparcia z Góry i dożo wiary w lepsze jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agatka!! dziekuje za zyczenia!nie spodziewalam sie :D:D Bondi rowniez dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ....mialo byc👄👄...sooorkiii tak to jest jak sie topik zaniedbuje! gwoli wyjasnienia: nie pisze ...bo nie mam czasu...przepraszam nie pisze...bo uciekam od strachu....chyba musze od tego wszystkiego odpoczac;) maz moj w dobrej kondycji-czuje sie swietnie, nastepne badanie w sierpniu ale pozdrawiam serdecznie, caluje! ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko a tu co taka cisza ?? jak makiem zasiał ?? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) badania kontrolne 27-go sierpnia...trzymajcie kciuki! całuje , pozdrawiam Wasza Birmina 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Savan👄, dzięki❤️ Przepraszam , że nie pisałam...ale wydawało mi sie, że napisalam...niezła jestem coo? Mieliśmy gości z Polski- siostra M :D...juz pojechała...ech...szkoda -fajnie było :D No więc M jest ZDRÓW!!!! oczywiście!!! i tak ma być :)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz grudzinski
witam wspulczuje bardzo pani mezowi wiem co to znaczy ja mam 25 lat i mam ziarnice zlosliwa daja mni 40% szans na przyzycie caly swiat zawalil mni sie w pare minut a mam zone syna i corkie powdzenia zycze panstwu i wszystkim ktorzy zachorowali na ta chorobe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×