Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Cześć ! 🖐️ pozdrówka z samego rana posyłam i usciski i buzialki... 😘😘😘😘 jade na jakies zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy była juz \"ksiezycowa serenada\'? Birmus? miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D Nie JUna...ksiezycowej jeszcze nie bylo:D..podoba mi sie! hahahah nie moglam zalapac przez chwilke o co ci chodzi hahahah ..o tego szmpana...czy raczej po szmpanie hahahhahahahahahah....no coz ...mi alkohol nie slozy raczej...;) Savan❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka wilkołaka... (czerwona jak krew hahahah)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo i jak zakupy udaly sie?...zamowilas juz nowego neta?????? Savan?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wytrzymalam...zadzwonilam do Ryjka :)..trzyma sie dzielnie, choc wspomnienia wracaja...ale pozdrawia serdecznie!!wiec buziam w imieniu w/w 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie piszę bo nie mam juz siły, Wyniki z badania szpiku wspaniałe, nasza p. doktor spodziewała się dobrych ale nie aż tak, a dziś wieczorem goraczka 39, stopni, i własnie odwiozłam go na klinike bo z taką ilościa leukocytów to nie jest zabawne miec nawet drobna infekcje... tak więc dzień pełen wrażeń..... Idę sobie nala szklaneczke whisky, moze mi to dobrze zrobi a w każdym razie lepiej.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan!! boosko!!!!!👄👄👄!!!! jejku jak sie ciesze!!! aa tam infekcja! dacie rade!!! {Prosze pochwalic meza ...w moim imieniu;)hiiihhih ..dzielny chlopak -pokona dziada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ maaaaaaaaaaaaaaaam netaaaaaaa... :-D Jak się naucze to coś napiszę Pozdrówka i buzialki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ U mnie wszystko dobrze. Net śmiga na tym nowym kompie... cud - miód :-D :-D :-D A brat na solarkach. Trzeci dzi8eń chyba. Buzialki dla wszystkich (Ryjka Też, a może ZWŁASZCZA !!!)... 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) padam na twarz ...dzisiaj z dziecialkam -oprocz pieczenia...zdeobienia i drukowanai ulotek lataniu po drukarniach. - bylam trzy godziny na lodowisku- urodziny zaprzyjaznionego dzieciaka... ide spac bo zdycham... 👄 Endo..ale smiga! ten Twoj nowy net ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endus! pozdrawiam moja blizniaczke i trzymam kciuki za brata! Savan❤️ Juna 👄 Mumka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka od rana. Dziś święto kościelne, więc my juz po kosciele... Teraz rosołek (dla Grzegorza) i jakoś ten dzień zleci. Buzialki i powodzenia.... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) wlasnie dukuje nowe ulotki ;) rosolek....mmmmmmmmmmmmmmmm chiba zadzialam! dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy sie ciag dalszy tych wczorajszych...kadridz mi sie skonczyl ...ale mam nowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w wlocie... jak sie juz człek odrobi i do kompa cche sie dostac to kaplica albo cos ogladaja albo ucza sie albo ki diabli siedza hahah sorry trzy dni bylam wyjeta wlasciwie z zyciorysu a teraz kicham na dodatek a..psiiiiiiikk no zdroweczka wszystkim;-) i zmykam nie rozpylam zarazy calusy dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam wszystkich juz po obiedzie. 😍 Buziale wielkie i usciski ... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ A co tu takie pustki???? Pozdrowienia i życzenia miłego i udanego całego tygodnia. Trzymam kciuki za Was wszystkich (wszystkie !!!). Buzialki i uściski... 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, M. w domu od dzisiaj, powoli dochodzi do siebie, genaralnie dośc wymeczony, a tu jeszcze naswiatlania, moze w przyszłym tygodniu ale to nic pewnego. Staramy się trzymac ale nie jest łatwo. Jutro moja mlodsza corka wraca po trzech miesiącach w UK, bardzo się zani a stęskniłam, a strasza jedzie na dwa tygodnie do Warszawy, coz taki los matki dorosłych dzieci... caluski dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ! komputer mi sie popsul....p...nie robie..mi powiedzial... wiec kozystam z laptopa mezowskiego...dopuscil mnie hihihihi Endo..teraz ja na glodzie..hehe Savan..uf...jeszcze troszke!juz blisko konca?(przynajmniej na\\razie/;)trzymam kciuki za Was!... Ja wlasnie skonczylam rozmawiac z moim najstarszym dzieckiem...tezdaleko;) jakies 20 min samochodem..wiec sie widzimy ostatnio srednio dwa tyg...:O apropo roli matki..w piatek urodziny mojej corci tej mniejszej..robimy wspolnie z kolezanka..wynajelysmy dmuchany zamek...ssssssss..obydwie zrozumialysmy ze 17 funtow bedzie kosztowalo....mam nadzieje ..ze dobrze zrozumialysmy hahahahah...booo:O bedzie 20 dzieciakow..wiec ..moja kieszen i tak juz ledwo ledwo...;) a w sobote zalegle syna...wiec znowu impreza aletylko na szczescie kilku kolegow ..wiec jakos to moze przezyje...:classic_cool:....moze... a potem przyjecie weselne najstarszej...za tydzien...w sensie tez w sobote...Matko Boska miej mnie w swojej opiece...! i jeszce jedna wiadomosc..moj dom sprzedany ..wiec latam...i szukam...ech zycie acha! zaliczylam egzamin z czytania..nie zaliczylam z czego? no zgadnicie? Z pisania rzecz jasna jak przystalo na starego dysgrafika hrhihihihihihihihi(jak zwal tak zwal..moze dysortografika...tyz ;) ) acha!! i jeszcze bylam na car boot-cie...czyli targu staroci...inakupilam zas troche badziewia roznego hihihihi...ale mnie kulasy bola! nie wspomna o plecach...ale za szczesliwam, co tam pol niedzieli ;)..za grosiki nasciagalam roznosci!czajniczkow do herbaty, filizanek, krzesel , serwetek i innech ;) ide bo mnie gnaja.. :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam od rana. 😘 Birmi. 😍 Gratuluję zakupów !!! Winszuję (czyt. współczuję !!!) imprez... Jadę dziś do kolejnej kontroli... i na zakupy też ... Buziale wielkie dla wszystkich 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrawiam 😘. Moje wczorajsze zakupy to raczej takie spożywacze i w niewielkiej części odzieżowe. Ograniczyłam się w zasadzie do rozpoznania w podaży. Muszę jeszcze jutro albo w piątek. Jedno co kupiłam koniecznie potrzebne to myszę do kompa. Buziale wielkie. 😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry.. choram ledwo dycham leze i nic mnie nie rusza... po-zdrowka Bormi jak M? Savan ❤️ Endo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestem..ale z kompem cos nie tego:O pomor padl na komputery czy jak? melduje, ze latam z jezorem ,,juz se pare razy przydepnelam;) :P Endo i jak wypadlas? pan doktor zadowolony?? JUnka zyjesz? Savan❤️..i co beda lampki? wiecie juz cos?🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jnka...moze ty niedogrzana jestes? ja chuba tez...bo mnie gardlo prubuje zaatakowac ale puki co sie dzielnie bronie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×