Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

tak Junaczku...trza nad soba panowac...ale ja zaczelam sie w tym wszystkim zle czus...ja chyba sie nie nadaje do spolek...zaczynam byc wykoozystywaqna...a tego nie lubie...ale mooze wkrecam musze sie przespac z problemem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ \"Jak dobrze wstaaaaaać, skoro świiiiiiiiit....\" Wczoraj z racji wiatru chyba nie miałam przez chwilę prądu. Musiałam wstać wcześniej dzisiaj. Birmi 😘, witam w klubie wykorzystywanych. Ja powoli zaczynam z tego wyrastać. Parę lat mi to zajęło. :-P Dzięki za zdjątka. Super imprezka, torciki - pyyyyyyychaaaa! :-P Będzie dobrze. Tylko nabierz dystansu i nie od razu \"całe serce na dłoni\", bo nie tylko serce Ci zabiorą, ale rękę r ównież. Jest różnica z tym, jak robisz i jak to odbierają. Wielka różnica między dobrocię, dobrodusznością, życzliwością i uczynnością a - naiwnością i głupota. W pracy to nawet o mobbing się ociera. W takich spółkach to może jeżeli \"sprawiedliwy\" - nie równy - podział obowiązków, to może też odpowiedni podział zysków i uprawnień... Buziale wielkie dla wszystkich.... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry:) jakos lzej na sercu ze swiadomoscia, ze nie jestem sama;)...👄 Endo wiec tak...przemyslalam se to wszystko..przespalam sie z ...problemem:P..i wymyslilam..,ze musimy spisac umowe spolki...nie koniecznie oficjalna...wpisac co kto , ile itp... zrobic podzial obowiazkow.... wiec postanowilam to wszystko umiescic na papierze....oraz! poprosze kolezanke zeby zrobila to samo! w ten sposob poznamy swoje intencje....pomysly itd... porownamy...jesli chodzi nam w przyblizeniu o to samo...mozemy razem pracowac... nie wiem czy ide w dobrym kierunku...ale wydaje mi sie ,ze papier ma duza moc mobilizujaca...a takze podzielenie obowiazkow troche skonkretyzuje dzialania!...wyeliminujemy zozmydlanie czasu i nikt na nikogo nie bedzie czekal...ani zadawal glupich pytan....typu \"zrobilas liste zakupow?\"\" a dzwonilas gdzies tam?\"....czyli cos czym do tej pory zajmowala sie ta druga... Endo a jak Twoje dzialania?? porzadek nastepuje? ;)...nie daj sie wykorzystac!hihihih❤️ Savan? prossze chociaz slowko...plisssssss❤️ Juna...jak tam dzielna dziewczyno...pamietaj tego kwiatu jest pol swiatu!..jak nie ten...to...lepszy..❤️ a bakcyla pogonilas???moze Ci czosnku zza wody podeslac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Myślę, że do piatku uda się juz wykopać z gruzów. Zrobię parę zdjęć i podeślę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam juz z pracki Birmi,..caly czas czosneczek z tymiankiem leci;-) ale jak masz mocniejszy slij;-) jeszczem nie do konca zdrowiutka ale juz w pracy a co do tego kwiatu...Birmus nie martw sie chyba sie nie dam... a i swiat otwoarty dla mnie znaczy.....mam miłe towarzystwo;-) tak wstepnie powiem tajemniczo;-) buziaczki Endo witaj i zycze werwy do dzialania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No taaaak... My z Junką odhaczyłyśmy się na liście obecności dzisiaj. A reszta???????? Pozdrówka dziewuszki i chłopczyki... 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odhaczam sie....wasz trup! :classic_cool: wlasnie skonczylam sprzatac pokoj ..po moich gosciach...:O jakos wczesniej omijalam szerokim lukiem.... wsobote wesele...wiec juz dzisiaj zaczelam...serniczek juz gotow ;) zakupy....rachunki:( oj matko, matko... Endo! bez Was tego topiku ni ma....;)❤️ Juna tajemnicz dziewczyno!wow!!...ale jestem ciekawa....!!!!!!!napisz jak emalie albo co ...:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrówka od samego ranka posyłam. Birmi, lepiej Junka niech pośle \"albo co\".... hihihihi... Trzymajcie się. (ja też nie będę się puszczać) :-D Buzialki! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka;-) witam popoludniowo... zaraz wypad do domku i weekend, moze w milym towarzystwie ...no Birmus przynajmniej sobota jak sie nic nie zmieni tajemniczosc polega na tym ze..ot po prtosuy mam czasami z kim spedzic kilka chwil na lonie natury albo w kinie... ;-) Endo pozdroweczka Savan martwie sie:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej... drabina podnosnikowa dla Birmusi... ciagnac ciagnac prosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim.... :) 🌻 melduję się bo aż nie wypada tyle czasu nie zaglądać... siedze z poczochranymi włosami i ledwo żywa bo o 3rano wstawałam i zawoziłam kuzynkę na lotnisko do pyrzowic... katastrofa ... nie umiałam dojechać do domu bo mi tak sie oczy zamykały spać poszłam o 24:00 także nie odespałam jeszcze ale żyje!! :D Dziewczyny co u was?? bo tyle mnie nie było tu że hohoh :P Ogromne buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyjemy, przepraszam że tak długo się nie odzywałam. M w domu w dobrej formie. naświetania prawdopodobnie zaczną sie za tydzien. ale jeszcze nie wiem co i jak. Będzie dochodził do szpitala, na szczescie to b. niedalego od naszego domu. Jestem okropnie zmeczona i nie mam siły nawet czytac i pisac. Przepraszam raz jeszcze i dziękuje za pamiec. Mam tez utrudniony dostep do komputera, bo moj wlasny niestety nadaje sie tylko na zlom, M duzo pisze na swoim, a moje młodsze dziecko sczesliwie powrociwszy z UK, ma duzo roznych graficznych zamowień i tez nie często mnie dopuszcza. Wiec musze sie rozejrzec za czyms dla siebie ( moze laptop) ale nie mam siły... całuski dla wszystki ( Birmi!, Juna!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc przepraszam, ze relacji nie bedzie weselnej... dzisiaj dostalam wiadomosc z Polski...ze moja babcia, ta 90-letnia, jest w bardzo ciezkim stanie w szpitalu...jest zle, bardzo zle...nie wiem czy nie plece do na dwa dni...jutro bede konkretnie wiedziala jak jest...przwdopodobnie we wtorek lece... czy kiedys odpoczne? tak naprawde-..od zmartwien...czy kiedys bedzie spokojnie?...w srodek badania kontrolne m...czuje sie dobrze..ale serce scisniete...moje... Savan trzymaj sie kochana...i daj chwile na odpoczynek...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, cieszę się z Twoim mężem ok. Oby tak dalej. To od maja już zleciało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Wróciłam z Kazimierza. Było super, choć bardzo męcząco... Później opowiem. Buzialki. 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Endo:) Arenica..dzieki, witamy !zapraszamy:D dziewczyny lece do Polski...jutro wracam w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Właśnie wróciłam z pracy... :-P Posiedzenie Rady Pedagogicznej... :-P Padam na pysk... :-D Pozdrawiam. 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Pozdrowienia przesyłam i buziaki... 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Dziś znowu wróciłam późno. Tym razem delegacja w poznaniu na odsłonieciu pomnika. Pa pa pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coś
topik umarł...Endo podtrzymuje topik przy życiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wrocilam...zdazylam sie z babcia pozegnac:) wyglada bardzo, bardzo kiepsko...w tej chwili...wlasciwie trwa oczekiwanie na smierc...dlaczego musi tak cierpiec????nnie zasluzyla sobie calym swoim zyciem..... ide sie polozyc..pozniej napisze... dobrze ,ze pojechalam , uslyszalam\" badz szczesliwa, pracuj zebys byla kims\".....obiecalam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×