Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gfdgdgdgdg

Czy mam szanse ??

Polecane posty

Burdel, burdel, zawsze był burdel i basta! Co to za wersal niby. Tu pralnia jest, nie herbatka u cioci. Ja z burdeli nie korzystam. Ale rozumiem potrzebę rozwoju tych... przybytków rozkoszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niby ma uciekać?, mało to Polaków już uciekło? niedługo polscy pracodawcy będą prosić potencjalnych pracowników, by zechcieli się łaskawie u nich zatrudnić a zresztą czy za tą granicą oferowane sa takie kokosy?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takich superlatywach ze nie piszesz o sobie ze coś źle zrobiłaś lub robisz a matka sie wściekła tylko piszesz ze studiujesz ze chcialaś sie uczyć ale nie mialas kasy na nauke a teraz jeszcze do tego wszystkiego matka wywala Cie z domu !!! PRZEPRASZAM wiem ze istnieja takie \"matki\" ale trudno mi w to uwierzyc...Pytam tylko czy oby na pewno nic źle nie zrobiłaś?? To pytanie nie jest napadem na Ciebie tylko po prostu pytaniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie pracujesz w sklepie? w duzym miescie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania bania
ja bym z mila checia uciekla ze granice ale nie wiem w ktora strone:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuska
pijawka jestes załosna.. :o dziewczyna na prolem a ty sie tylko interesujesz zey sie pokazac na topicu nalepiej nie na temat i lizac dupe innym czarnym.. spierdalaj z topicu jak nie masz nic dopowiedzienia a jak chcesz dalej lizac jaja mu to idz na inny topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierniczysz kana bania - poczytaj sobie inne fora, np. rynek budowlany - zobaczysz ile rąk do pracy fizycznej potrzeba w Polsce, no i stawki cenowe za godzinę roboczą też ostatnio wzrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blubla
słuchaj ghd... masz znajomych za granicą? jakickolwiek? wyjedź. Tam jest praca, na początek na tyudzień gdzieś sie zadekuj u nich, a [potem poleci... umiesz pracować, chcesz pracować, jesteś silna? dasz rade.I przy okazji uwolnisz sie od mamusi i całej zakichanej reszty... Taka moja rada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuska to wlasnie
to ty tylek komus wylizalas a i przy okazji spierdolilas topik :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania bania
ze niby ja na budowe???????sam/a sobie idz !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniuska
nie moja wina ze lubie lizac dupe. A zwłaszcza nieumytą. Wtedy czuje jak cząsteczki kału delikatnie pieszczą mi język :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, lizanie tyłka to będzie przydatna umiejętność w kontekście tego burdelu. Koniecznie umieść w CV!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze niby praca w Polsce...........12 godzin napierdalaj za psi grosz!!!!!!!!!!taka praca w pieknym kraju!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieee:o ręce opadają:o z forum budowlanym dałam tylko przykład, bo aktualnie tam pobywam, są przecież inne fora szukające pracowników - wystarczy poszukać- net to nie tylko kafe:o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo se se
ty w morde.........ty pomysl troche babo "budowlanka" kobiete na cegly chcesz wyslac!!!!!!!!!!!puknij ty sie w lep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie..ktos ma problem ...i oczekuje rady...weźcie sobie podyskutujcie na inne tematy gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojo se se
juz uciekam bo zle sie poczulam w towarzystwie BAB!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×