Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobry człowiek ona

Rak i Ryby-co tym sądzicie?

Polecane posty

Gość Dobry człowiek ona

chodzi o konfigurację ona Ryba a on Rak.znacie takie pary a może sami jesteście spod takich znaków? zapraszam. :-) Ryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:))))) moj facet jest rakiem a ja rybą. Dogadujemy sie nawet nawet tyle ze on jest malo rozmownym stworzonkiem ;) sex jest super...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinkaa
mialam chlopaka Raka a ja jestem ryba namietny roimantyczny w lozku wspanialy dluuga gra wstepna mmmmm tylko ze jak dla mnie byl za malomowny ale fajny marzyciel zaluje ze sie rozstalismy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo .... ciezko z niego cos wydusic, zamkniety w sobie, ja za to kazdy problem chcialam rozwiazac i sie wkurzalam jak nie moglam sie z nim dogadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kariinkaa
malomowny jest powaznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie, absolutnie wszystkie raki, bez wzgledu na plec, jakie znam (ze mna wlacznie) to niesamowite gaduly:) Cieszcie sie Dziewczyny, ze Wam sie takie wyjatki trafily:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rak, i po trzech związkach z rybami. Z żadnym nie wyszło, chociaż wszystkie związki były dość ekscytujące. Ryby są interesujące, towarzyskie, wesołe, inteligentne ale strasznie egoistyczne :( Ale ogień był... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusia22222
mężczyzna Rak ma wszystko co potrzeba kobiecie Rybce- przy nim kobita i poszaleje z fantazjami erotycznymi, i znajdzie wsparcie emocjonalne, i po prostu bedzie sie czula prawdziwa kobieta, szczescie gwarantowane! na kazdej plaszczyznie. Pare lat temu splawilam swojego Raczka, a teraz dopiero widze jak doskonale bysmy do siebie pasowali. Teraz zlapalam nastepnego.. iskrzy ze hej, wiec postaram sie tym razem nie zmarnowac takiego satysfakcjonujacego zwiazku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryby i raki, bardzo smaczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×