Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonimka91

Lata 80. moda

Polecane posty

Gość anonimka91

Cześć =) mam wielką prośbę: za 2tygodnie mam imprezę w stylu lat 80. i hmm... ja nie jestem pewna co by można było kupić, bo mam 16lat, więc to jeszcze nie były moje czasy..., a wypadałoby jakoś wyglądać :) Proszę napiszcie co ja mogę kupić i na siebie ubrać, bo jak na razie to jestem lekko załamana... pozdawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimka91
Bardzo dziękuję, ale jakbyście miały jeszcze jakieś pomysły to błagam piszcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzóla
Hej! My też za 2 tygodnie mamy dyskotekę w stylu lat 80. Szukam rady jak mam się ubrać. Pilne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feniua
opaska na głowę, przechodząca na czoło włosy tapirowane, polakierowane lakierem z brokatem zrob wyrażne rumieńce różem na policzkach i powieki na niebiesko szminka czerwona plastikowe klipsy , plastikowe korale broszki przypięte do bluzki mini najlepiej obcisłe, laykra, najlepiej biała a jak nie to inny kolor może być lata 80 to królestwo kiczu, nie tak jak dzisiaj że wszystko musi być dopasowane, tutaj może nie pasować nad szpilkami dobrze by było założyć na kostki geterki kolorowe do połowy łydki, jak nie masz to utnij rękawy starego swetra albo leginsy i na to mini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dededede
zobacz na www.vintageshop.pl mją tam teraz biżuetię w stylu lat 80 i ciuchy też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałŁła
Hey:) Za tydzień mamy imprezke w stylu disco..;D Mam problem...Jak sie ubrać??, jak sie pomalować?? Pomóżcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Aghia*
Ja też mam WIELKĄ prośbę-2.10 (teraz za... tydzień) mam dyskę a la lata 80-te. kłopot w tym, że jestem w I klasie (gimnazjum) i nie mam BLADEGO POJĘCIA jak się ubrać!!!! W dodatku trochę się denerwuję, bo to moja pierwsza dyska w tej szkole,a szkoła jest taka, że jak masz bluzkę do pępka-to zakładasz karny wór. Nawet to dobrze przemyślane, tylko boje się, jak to będzie na dyskotece... POMÓŻCIE!!! PROSZĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmietankowa krówka
No to przecież masz różne propozycje w postach innych dziewczyn. Spójrz do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obcsle skórzane spodnie będaOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość długa D
a więc. ubierzcie się jakoś dziwacznie. i najlepiej jakbyście pomalowaly mocno oczy, na włosy ubrały kolorową opaskę. a na nogi kolorowe rajstopy. powieki kolorowe. wszystko inny kolor! rozumiecie ? ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamacia
JA TEŻ MAM TAKA IMPREZĘ W JATACH 80... ale mam 12 lat (to szczegół)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×