Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wacuś Niemały

//////// wytrych niepóźny /////////

Polecane posty

Gość Wacuś Niemały

Witam. Mam problem, zbyt szybko kończę. Pewnie dlatego, że rzadko mi się trafia okazja do uwolnienia pokładów "energii" we mnie drzemiących. Zauważyłem, że jak nieco wipiję i mam dość mocną 'korbę' i robie to z żoną, to jestem jak Ci goście z fimów XXX. Mogę długo i długo i nie łatwo jest mi dojść. Ale jak jestem trzeźwy, to niemal natychmiast kończe. Oczywiście mogę po 5min - 10min drugi raz, może nawet i trzeci, chociaż lata już nie te... Ale jednak co pierwszy to pierwszy i doznania silniejsze. Poza tym żonie nie chce się specjalnie pracować nade mną i twierdzi, że to mój problem... A pić przecież nie będę przed każdym stosunkiem ! Przechodzę do meritum. Czy któraś z Was testowała na swoim facecie jakieś tabletki na opóźnienie męskiego orgazmu? Czy istnieją takowe i są dostępne bez recepty ? Skoro alkohol potrafi mi znacznie opóźnić wytrysk, to musi być coś w tabletkach co zakłóca odpowiednie ścieżki nerwowe między mózgiem a Wacusiem. Tylko proszę nie radźcie mi o masażach, zaciskaniu penisa i innych cudach tantrycznych.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki znafca tematu
najlepsze sa masaże, zaciskanie penisa i inne cuda tantryczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacuś Niemały
Dzięki, właśnie na taką odpowiedź czekałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WHKL
też tak mam. Chyba nic nie ma w aptekach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×