Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
misiaq

DZIEŃ DZIECKA - Co kupić ???

Polecane posty

Gość Olala.
To ja zapraszam do siebie u mnie znajdziesz wszystko sprzęt zabawki ciuchy kosmetyki i orginalne propozycje na prezenty oraz niskie ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak już tak polecacie, to ja wymienię gdzie kupuję: hipermarkety duże, toys r us w blue city, smyk, h&m, świat dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka_derby
w marketach zabawki nie zawsze śa dobrej jakości, lepiej kupować w sprawdzonych sklepach, ja zaglądam na przykład na puchatkolandia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewaabra
Hobbit - Niezwykła podróż -gra planszowa przeznaczona dla młodzieży Liczba graczy: 2-4 Czas gry: ok. 60 minut CENA: 79,90 zł http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26079086&id=9 Gracze wyruszają wraz z hobbitem Bilbem w pełną niebezpieczeństw podroż. Na swej drodze spotykają podstępne trolle, groźne gobliny i żarłocznych wargów. Wciąż muszą uważać, aby nie dać się złapać polującym na nich orkom. Dobrze, że u swego boku mają czarodzieja Gandalfa, który oferuje swoje wsparcie. W Górach Mglistych Bilbo znajduje pierścień, dzięki któremu może stawać się niewidzialny, umykając przed niebezpieczeństwem. Jednak aby wygrać, gracze muszą trzymać się razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Philipek
Ja myślę, żeby swojemu kupić trampolinę próbuje coś własnie wybrać na sklepie trampoliny.pl Rozważałem też kupienie młodem slaklina, taakiej liny do chodzenia http://slackline24.pl/pl/slackline-dla-dzieci Co sadzicie o takich opcjach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionkaaa
Hm, czemu polecacie sam ogłupiający plastik? Mądrym rodzicom, którzy chcą bawić, edukować i nie ogłupiać proponuje zabawki drewniane, puzzle przestrzenne - jest naprawdę morze możliwości, wcale nie jesteśmy skazani na sieciówki. Polecam zajrzeć do Składu Towarów Niezwykłych www.skladtowarow.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata 39
Ja kupuje mojemu synkowi tzw. "piłkarski zestaw treningowy". W sam raz na rozpoczęcie przygody z piłką nożną. Córce natomiast toaletkę małej damy, bo marzyła o tym od dawna. Mam nadzieje, że będą zadowolone. Wszystkie zabawki znalazłem na stronie tvproducts.pl ale mają duuużo innych zabawek, już kiedyś tam zamawiałem i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tata 39
Ja kupuje mojemu synkowi tzw. "piłkarski zestaw treningowy". W sam raz na rozpoczęcie przygody z piłką nożną. Córce natomiast toaletkę małej damy, bo marzyła o tym od dawna. Mam nadzieje, że będą zadowolone. Wszystkie zabawki znalazłem na stronie tvproducts.pl ale mają duuużo innych zabawek, już kiedyś tam zamawiałem i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papaja_2
ja zawsze miałam z tym problem, jak dzieci były małe. ale teraz (8 i 11 lat ) skupiam się na tym, aby spędzić z nimi fajny dzień. Polecam zajrzeć tu:http://zycienaszczycie.pl/sprawdzone-pomysly-na-dzien-dziecka/ ja się zainspirowałam szczególnie tymi kanapkami i grą terenową. Ale ponieważ nie zapowiada się na świetną pogodę to razem z koleżanką w jej domu zorganizujemy taką zabawę z mapą skarbów. A jeśli nie będzie padać to w ogrodzie zrobimy grilla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chce mojemu dziecku kupić zabawke furby /ferbi\ ale zastanawiam się nad simsami ale podobno są strasznie drogie i nie mają gwarancji:-[:-[:-[:-[:-[:-[:-[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja myślę że najlepiej jest iść na basem lub do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lannister
Dla małego dziecka bardzo fajnym prezentem może być któryś z tych rowerków http://dobrerowery.pl/12-2-4-lat - dobra zabawa jak i rozwój psychomotoryczny dla najmłodszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia821
Dla najmłodszych ciekawym i pożytecznym prezentem są książeczki edukacyjne. Pomagają dzieciom rozwijać się intelektualnie i uczą kreatywnego myślenia. Synkowi kupiłam serię bambinoLUK z klockami. Mały bawi się chętnie i dzielnie rozwiązuje kolejne zadania. Polecam jako pomysł na wartościowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla dziewczynki jakąś markową lalkę, np. llorens, antonio juan, berenguer, czy baby born. Zależy oczywiście od wieku dziecka. Dla chłopca jakieś roboty, klocki, zdalnie sterowany samochód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudikulus
ja na szczęście kupiłam wszystko na święta w puchatkolandia.pl i nie miałam tego problemu. mają bardzo duży wybór, mają nawet zakładkę prezenty ;) więc jak ktoś szuka pomysłów, to tam znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatapyskata
u nas utarło się ta, że prezenty są na świeta i urodziny, na dzień dziecka jakaś fajna atrakcja, wspólny wyjazd itp. W sumie trzeba by już powoli o tym myśleć, jakieś pomysły macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga12341234
no w sumie dobry plan, zabawki moich dzieciaków już się ledwie w pokoju mieszczą, myślę, że wspólny wypad do zoo, kina czy jakaś wycieczka mogą być fajnym pomysłem. Chyba też poszukam czegoś fajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkakinka
My mamy podobnie, urodziny i święta to z reguły zabawki. A w dniu dziecka wymyślamy jakieś przygody :D W tym roku planujemy wybrać się w rejs z Unity Line, mam nadzieję że wypali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkawawa
ile trwa taki rejs i ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem rodzicem ale dziecko najlepiej wie co chce dostac, ja bym chciala dostac bilety na koncert mojego ulubionego zespolu albo piosenkarki, chciałabym tez dostac converse takie trampki i nike air max 90 tez buty albo nike jordans to tez buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, niedawno córcia miała urodziny. Dostała 2 takie same koniki PRINCESS CADANCE, konik jest oryginalnie zapakowany, kupiony w sklepie przez dziadków. Niestety nie dogadaliśmy się. Chcę go sprzedać, za połowę ceny. Może uda mi się w tym tygodniu zrobić kilka zdjęć i wystawić zabawkę na allegro. Konik super - córcia bawi się tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja 10 letnia córka uwielbia książki. Czyta ich całe tony. Ostatnio koleżanka poleciła mi ponoć świetną nowość. "Szalona siódemka - Eliksir zapomnienia". Ma być miła, fajnie napisana i z humorem. Zobaczymy :) zamówiłam i czekam na dostawę. Pochwalę się jak przyjdzie i dyskretnie przeczytam :) Taki prezent pewnie będzie lepszy od zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo fajny prezent
Ja właśnie zamówiłam bardzo fajny prezent na dzień dziecka of firmy imaginaki. Są to zabawki z rysunków, moja córka ma 5 lat i dużo rysuje, więc wybrałam fajniejszy rysunek i zamówiłam z niego zabawkę. Zabawka doszła do mnie po kilku dniach od zamówienia i jest naprawdę świetna. Ta firma posiada również certyfikaty bezpieczeństwa, dla mnie było to ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×