Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarooo

Jak spytać się dziewczyny czy jest dziewicą-tak aby nie skłamała

Polecane posty

Gość wycieruch zawsze trafi
na wycierucha:O:P:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Thing
Bo to jest tak: facet ma byc doswiadczony wiec musi cwiczyc na dziwkach, szmatach, a jak juz bedzie doswiadczony i chce sie ustatkowac, to szuka dziewczyny czystej, zeby wprowadzic ją w tajniki seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewiczka
Jaroo, przykro mi ,ale jesteś trochę dziwny. nie chcę Cię urazić , bo Cię szanuję , ale czy nie wolałbyś żeby dziewczyna miała dobry charakter i pasowała do Ciebie, tylko chcesz koniecznie wiedzieć czy spała z kims wcześniej.jakby to przesądzało o tym czy ktoś jest dobry cz zły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tradycja górą
a opinie głupich dajek którym wydaje się że są nowoczesne bo się puszczały śmieszą mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma znaczenia czy dobra czy zła bo akurat lubię zle dziewczynki ale nie chciałbym aby inny facet spuszczał się w matkę moich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
" nie wolałbyś żeby dziewczyna miała dobry charakter i pasowała do Ciebie" jak dziewczyna ma dobry charakter, to nie puszcza sie jak dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest XXI wiek
a wy Paweł 1982 i Jaroo nie udajcie jakis sredniowiecznych rycerzy bo tamci chociaz zyli w dawmych czasach mieli wiecej osobistej kultury od was wasze prymitywne wypowiedzi na kafe pasuja raczej do wiejskich parobków choc moze tamci mieli wiecej rozumu niz wy prostaki!!! kobieta to nie trofeum zeby chwalic sie jej dziewictwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka puszczania sie
ludzie...........po co wy się tak puszczacie? jeszcze się wam nie znudziła ta zabawa? przecież to brak szacunku dla siebie samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak szacunku dla siebie samego to ożenić się z używaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroshit
a facet to kurwa moze sie puszczac na prawo i lewo. ja moj powiedzial, ze przedemna mial inna to go rzucilam. nie bede z bawidamkami chodzic. jak nie umie nad soba panowac to won, dziwkarz jeden. doswiadczenia mu sie zachcialo. mogl ze mna zdobywac, nie ma zadnego problemu. nie zdziwcie sie faceci jak wam tez dziewice to powiedza; nie jestescie prawiczakami to fora ze dwora. teraz takie czasy, ze nikt nie chce syfa zlapac. a facet, ktory ruch wszytko co sie nawinie, bedzie to samo robil po slubie. nie ma co sie oszukiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __agawa__
Sam sobie Jarooo przeczysz. Złe dziewczynki z "definicji" lubia seks, ostry seks, czesto i duzo. Wiec zastanow sie, czego chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciwniczka puszczania sie
właśnie! niegrzeczne dziewczynki= puszczalskie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to znaczy ze \"sie puszcza\" ?????? po prostu ma ochote na sex. Ale ciekawe ..zaczepki o wasze zycie sexualne pozostawiacie bez komentarzy. Co z wami??? czy posiadacie \"zezwolenie\" ze facet moze a dziewczyna nie ? o co tu chodzi ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroshit masz racje
ja tez jestem dziewica i szukam prawiczka, nie bede sie zadawac z dziwkarzami, jak facet wkladal palke w inne laski, robil im minety i inne takie to ja ,mam w dupie takiego faceta, ja jestem dziewica to wymagam zeby on byl prawiczkiem, a nie pizdowatym dziwkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to chodzi że kobietom nie zależy na prawictwie faceta a mi akurat zależy aby moja przyszła żona była dla mnie dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tu jest CIEMNOGRÓD
czyli z tego co tu pisza niektórzy wynika ze logicznie myslac to facet który cwiczył sex na dziwkach i szmatach sam sie zeszmacił!!!!! i teraz taki zeszmacony gosc uprawia sex z dziewica ta ją tez zeszmacił przez to!!! dobrze ze nie spotkałam tak beznadziejnych facetów jak ci z tego topiku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprostu nie potrafiłbym takiej szanować i zapewne zdradzałbym przy każdej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli
a jeżeli przykładowo dziewczyna ma wziąć ślub i przed tym kocha się ze swoim facetem i przykładowo niech nie dojdzie z jakiś tam przyczyn do ślubu to co ?? też puszczalska? nie ma prawa już znależć normalnego faceta tylko dlatego, ze nie jest dziewicą? rozumowanie na poziomie zerowym jak dla mnie a jak taki wymagający jesteś to kup se lalę w sex shopie gwarantuje że dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest zeszmacony tylko doświadczony a okraślenie szmata dotyczy jedynie kobiet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroshit masz racje
ja tez nie sznuje takich kolesi co sie lajdaczyli przed, wiec jaroo daj sobie spokuj bo zadna dziewica cie nie cechce..chyba ze jestes prawiczkiem frajerzyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje że jednak moja obecna dziewczyna okaże się dziewicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
"co to znaczy ze "sie puszcza" ?????? po prostu ma ochote na sex." dla mnie to puszczalstwo. Gowno mnie obchodzi, ze ma ochote na seks. Nie bede z kobietą, ktora puszczala sie z polową facetow w miescie, bo "miala ochote na seks". Dla mnie to kurwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Tez facet
hahaha dobre mamy teraz rownouprawnienie dla mnie ty jestes meska szmatą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nawet jeśli narzeczony zerwał z nią to dlaczego ja mam być pozbawiony przyjemności rozdziewiczenia własnej żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
A takie wypowiedzi jak twoja, to tylko jawne przyzwolenie na puszczalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikroshit masz racje
chyba w twoim slowniku idioto kwadratowy, jak facet sie pusczal to jest doswiadczony, a jak kobieta to jest szmata, ty jests popierdolony chlopie, idz do psychologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
równouprawnienie to tylko feministyczna demagogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ktoś
Kobieta waszym zdaniem ( faceci ) jak nie jest dziewicą to jest szmatą , kurwą - dobrze zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starych kurw jest poprostu za dużo a dziewic jak na lekarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jeżeli
idź się lecz na nogi bo na głowę za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×