Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jarooo

Jak spytać się dziewczyny czy jest dziewicą-tak aby nie skłamała

Polecane posty

Gość ciebie lafiryndo
współczuje waszym mężom nie zdziewiłbym się jak któreś nie zerżnąłemi przyszłemu mężowi z pogardą spojrzę się w oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
sciebie lafiryndo >>>>sadzac po twoim nicku spedzasz wieczory z playboy'em w jednej rece a w drugiej trzymasz .... no wlasnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...kurde.. przyponiało mi się jak kiedyś były mojej dziewczyny przy piwkuu powiedział mi że ją rozdziewiczył. Traumatyczne przeżycie. Szybko z nią zerwałem bo sama myśl mnie wkurwiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
"Kobieta waszym zdaniem ( faceci ) jak nie jest dziewicą to jest szmatą , k**wą - dobrze zrozumiałam ?" nie, o ile oddawala sie z milosci. Jesli oddaje sie facetowi, ktorego nie kocha, tylko dlatego, ze akurat ma ochote na seks, to dla mnie dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
"Pomijamy ważny aspekt tej rozmowy ---- dziewczyny nie chca prawiczków " to jak nie chcecie prawiczkow, to czemu sie dziwicie, ze niektorzy walą na lewo i prawo? Gdzies musza stracic dziewictwo, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nie ważne czy miała jednego czy stu i tak używana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
Faceet >>> a jak myslisz dlaczego Twoj znajomy Ci o tym opowiedzial ..moze wlasnie zrobiles to czego chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..może i tak.. ale nie byłbym z nią szczęśliwy Zresztą teraz spotyka się z zupełnie inną dziewczyną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
Uzywana ?! jakiez to wymowne ..... zdziwie sie jesli jakas zechce kogos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
"Zresztą teraz spotyka się z zupełnie inną dziewczyną." zostala lesbijka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
Faceet >>>> nigdy sie juz nie dowiesz czy bylbys szczesliwy za to Twoj znajomy jest szczesliwy ze nie masz dziewczyny z ktora być moze on byl szczesliwy ech... ta zazdrosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś
534353 "Pomijamy ważny aspekt tej rozmowy ---- dziewczyny nie chca prawiczków " to jak nie chcecie prawiczkow, to czemu sie dziwicie, ze niektorzy walą na lewo i prawo? Gdzies musza stracic dziewictwo, no nie? Nie wytrzymam . Mozna chyba być z jedną czy 2 dziewczynami nie trzeba chodzic do burdelu i bzykać wszystkiego co sie rusza . Zadaj sobie pytanie ile razy bawiłes się swoim .... czy to nie żałosne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..mam inną .. ..to było z rok temu ale nigdy nie zapomnę.. i obecnej na tamtą bym nie wymienił:D więc dobrze się stało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś
534353 "Kobieta waszym zdaniem ( faceci ) jak nie jest dziewicą to jest szmatą , k**wą - dobrze zrozumiałam ?" nie, o ile oddawala sie z milosci. Jesli oddaje sie facetowi, ktorego nie kocha, tylko dlatego, ze akurat ma ochote na seks, to dla mnie dzi**a. Zgadzam się . Tylko stosujmy ta zasade do facetów też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość les_gierojes
po co pytac, zajrzyj i sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To prawiczek hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.nie wszystkie zasady odnoszą się do kobiet facetów.bo niby dlaczego jest źle odbierany przez kobiety mężczyzna który się umaluje a przecież mamy równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło boże
ale prezentujecie WYSOKi poziom rozmowy no no... A zdanie niektórych facetów na ten temat zaczyna mnie irytować już:/ Z jednej strony fajnie, żeby była doświadczona (bo nie muszą długo namawiać i zapewne doznania lepsze) a z drugiej dobrze, żeby jej wcześniej nikt nie tykał... no hola hola. Albo-albo. Niestety ale z facetów są straszni egoiści...:/ Większość z Was myśli tylko i wyłącznie o sobie.A dziewczyna, która ma za sobą 1 raz nie koniecznie musi być puszczalską dziwką. Tak poza tym to faceci z którymi się spotykałam zazwyczaj pytali o to i zazwyczaj przez GG... nigdy wprost... Tak w ogóle zeby była jasnośc jestem dziewicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
O ja pier.... na jakim swiecie przyszlo mi zyć sex jest potrzebą fizjologiczna wiec nie nazwie dziewczyny dziwka tylko dlatego ze miala ochote na sex ...chyba ze bedzie chciala za to kase ale i wtedy znajde lagodniejsze okreslenie niz dziwka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sex to coś więcej niż fizjologia a jeżeli kobieta ma takie poglądy to z kurwą nie warto się żenić bo nie dość że używana to jeszcze w przyszłości będzie zdradzać bo miała potrzebę fizjologiczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś
Grzęś .nie wszystkie zasady odnoszą się do kobiet facetów.bo niby dlaczego jest źle odbierany przez kobiety mężczyzna który się umaluje a przecież mamy równouprawnienie----- czasy się zmieniaja i faceci się malują ( ponownie , kiedyś juz to było ) , dbają przesadnie o swój wygląd , no bo inaczej skąd by sie wzieło określenie metrosexualny ? Nie wszystkie zawasdy ale w miłości chyba można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś
no ja też niestety .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
Jarooo >>> jesli cos wiecej to masz na mysli milosc o ktorej nie masz zielonego pojecia podobnie jak o sexie... skad wiem ? przeczytaj swoje wypowiedzi ..zrozumiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 534353
I dlatego wlasnie faceci wola dziewice. Bo jak dziewczyna nie jest dziewica, to nie wiadomo, czy oddawala sie z milosci, czy ma kurewskie poglady, takie jak "po_co"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
Jarooo >>gdybys kochal,gdybys czul milosc nie wpadlbys nigdy na zalozenie takiego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po_ co
534353 >>> dwoja z czytania ze zrozumieniem :P juz napialem ze jestem facetem i to 32 letnim w udanym zwiazku i to nie z dziewica :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czym bardziej się kocha..Tym bardziej mężczyźnie zależy aby ta jedyna była dziewicą. Nie rozumiesz facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki ktoś
534353 I dlatego wlasnie faceci wola dziewice. Bo jak dziewczyna nie jest dziewica, to nie wiadomo, czy oddawala sie z milosci, czy ma k**ewskie poglady, takie jak "po_co" Teraz to się troche ośmieszasz . Jak jesteś z dziewczyną ( zakładamy ,ze z miłości , no bo ty jesteś wzorem ) to po rozmowie , zachowaniu , gestach , mimice itd... wiesz jaka jest osobą . Jak nie umiesz tego ocenić - to znaczy ,że nie potrafisz samodzielnie myślec i wyciagać wniosków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×