Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość lukiernia

wymyslne i proste DESERY!!!!!!!

Polecane posty

Gość Smaczne co nie co.
Ja robię zawsze to samo bo mi smakuje :)! Kupuję galaretki i owoce. Owoce kroje w średnią krateczkę. Po pare wkładam do szklanki. Zalewam to galaretką . Wkładam do loduwki i od 1 do 2 godzin mam gotowe pyszne co nie co! Zawsze jeszcze na gurę kłade zbitą śmietaną i trze czekolade . To najpyszniejsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nalesniki bita smietana dzem truskawkowy truskawki i inne owoce nalesnika posmarowac dzemem, na polwe wylozyc bita smietane, na to polowki truskawek i inne owoce, przykryc druga polowka nalesnika. udekorowac cukrem pudrem, kleksem z bitej smietany, truskawka i listkiem miety lub melisy pychota :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banoffee herbatniki rozpuszczone maslo banany puszka karmelu bita smietana herbatniki pokruszyc lub zmielic, dodac roztopione maslo - tyle zeby byly lekko wilgotne i zrobila sie z tego masa. masa wylepic tortownice i wstawic do lodowki zeby zastyglo. na to wylozyc karmel, ulozyc plasterki bananow i wylozyc warstwe bitej smietany. opcjonalnie posypac gorzka czekolada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowy sernik na zimno z dzemem biszkopty 4 galaretki malinowe 500 gram serka mascarpone 1 dzem malinowy bez pestek ok 350 gram swieze maliny serek zmiksowac z dzemem. 2 galaretki malinowe rozpuscic w 375 ml wody (1,5 szklanki) wody. pozostale dwie rozpuscic normalnie wedlug przepisu. jak przestygna, galaretki rozpuszczone w 1,5 szkl dodac do serka, zmiksowac i wylozyc na biszkopty. na to ulozyc owoce i zalac pozostala galaretka pychotka i szybkie do wykonania. najdluzej zajmuje rozpuszczenie galaretek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salllllllllly
Krem sułtański jest przepyszny. W necie jest przepis. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedawno byłam na kolacji ze znajomymi w jednej z krakowskich restauracji Le Scandale. Na deser zamówiliśmy sobie różne smakołyki by każdego specjału spróbować po trochu. Jeśli miałabym wybrać to prosty deser- to byłaby to szarlotka na ciepło z lodami waniliowymi, wymyślny- ciasteczko czekoladowe z musem malinowym :) PYCHA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mogę obejść się bez panna cotty. Deser pierwsza klasa, a jak jest jeszcze dobrze zrobiony, to się rozpływam po prostu. Ostatnimi czasy jadłam właśnie taki deser w Krakowskim Przedmieściu - restauracji na przedmieściach Krakowa. Przyznam, że lepszej chyba nie jadłam do tej pory, a dodam, że jadam desery tego typu dość często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadiop
szybka napoleonka wykladamy dol blachy herbatnikami do garnka lewamy szkl mleka i dajemy kostke masla zagotowujemy do miski wlewamy 2 szkl mleka i wsypujemy szkl maki cuk waniliowy i 3/4szkl cukru plus 3jaja miksujemy i wlewamy do zagotowanego mleka, podgotowujemy i wlewamy goraca mase na herbatniki przykrywamy wierzch herbatnikami i studzimy, na koniec posypujemy c pudrem, pyszne to jest mniam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mowa o wymyślnych deserach to mnie się przypomina czekoladowe ciasto z restauracji Scandale Royal, w życiu nie jadłam czegoś tak pysznego. Mówię wam deser grzechu wart. Malina i czekoladowy mus pod skorupką chrupiącej czekolady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepis na ciepłe lody
to ja wam sprzedam prosty przepis na ciepłe lody które często robię http://www.gotujmy.pl/cieple-lody,przepisy,40185.html czasami robię z kremem o innym smaku :D mówię wam pychota!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prostym (nawet bardzo prostym) sposobem na deser jeśli ktoś lubi bezy, ale takie prawdziwe domowe, które są przepyszne!! jest zrobienie z resztek białek jakie nam zostaną bez. Białka +cukier, ubijamy to na pianę sztywną, kładziemy kupkami na blaszkę i do piekarnika. Pycha ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniania808080
Ja moczę biszkopty w likierze kawowym, układam na dole miseczki, na to bita śmietana, później znów warstwa biszkoptu, potem roztopiona czekolada, na to bita śmietana i sos advocatowy. Przepyszne! Smakuje jak tiramisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa mrożona,
z lodami i bitą śmietaną ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
Przepis wzięłam z bloga pani Tereski z którego korzystam dosyć często. Deser bardzo prosty i bardzo smaczny i świetnie wygląda :D ❤️ Słoneczny Deser ❤️ 200 ml wody 300 ml soku jabłkowego 1 Galaretka o smaku brzoskwiniowym Dr. Oetkera 125 ml słodkiej śmietanki 30% tł. 2 nektarynki Do garnuszka wlewam wodę i sok, mieszam ze sobą, zagotowuję. Po wyłączeniu kuchenki wsypuję galaretkę i mieszam, aż do rozpuszczenia. Galaretkę przelewam do pucharków, a gdy przestygnie wstawiam ją do lodówki, aby stężała. Kiedy galaretka już jest gotowa przygotowuję bitą śmietanę. Do miski wlewam schłodzoną słodką śmietankę i ubijam na sztywno mikserem. Nektarynki po umyciu kroję w łódeczki. W każdej galaretce wycinam łyżeczką wgłębienie, w które nakładam bitą śmietanę, a następnie dekoruję kawałkami nektarynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej Łasuchy! Chce się z Wami podzielić pysznym i prostym przepisem na piankowy deserek. Pomysł znalazłam na kotlet.tv (jaki videoblog o gotowaniu). Przepis jest prosty (nawet dla mnie, a uwierzcie że z gotowania to tylko przysłowiową herbatę ;)) ale przede wszystkim pyszny. O tu: http://kotlet.tv/piankowy-deser-z-czekolada Pierwszy raz robiłam z marmoladą truskawkową, ale dopiero maliny takie jak na filmiku (z Zentis) robią ten deser najpyszniejszym. Wiem, bo odkąd kupiłam u nich na stronie to te deserki powstają przynajmniej raz w tygodniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie....32
ja jak mam ochotę na coś czekoladowego, a czasu za wiele nie mam, to robię taki mus czekoladowy: http://homesweethome.blox.pl/2012/02/Mus-czekoladowy.html dla tych z brakiem czasu mogę również polecić taki deserek: http://homesweethome.blox.pl/2012/01/Czerwone-winogrona-z-kremem-mascarpone.html - bardzo prosty i bardzo pyszny lub taki: http://homesweethome.blox.pl/2012/03/Mini-serniczki.html i coś bardziej wykwintnego i wyszukanego: http://homesweethome.blox.pl/2012/01/Ricotta-mascarpone-mousse-z-truskawkami.html smacznego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga253
Ja uwielbiam desery przekładane, np.mus truskawkowy, bita śmietana i pokruszone ciasteczka, ja zawsze dodaję ciasteczka owsiane z lidla, są pyszne i bardzo kruche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cafecafecafeegh
Jak będziecie robić grila obsmażcie banany z kazdej strony, tak, żeby skórka była czarna. Następnie trzeba naciąć wzdłuż, od góry i włożyć pokrojone kostki czekolady. Potrzymać jeszcze chwilę na grilu i gotowe. Pyszny mus z czekolada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Latorosl
Ostatnio bardzo modne i widowiskowe są tzw. salaterki czekoladowe zobaczcie tu http://www.slodkiswiat.com.pl/kategoria-produktu/salaterki-czekoladowe/ można do nich włożyć cokolwiek, według pomysłu, wyglądają ciekawie i stanowią fajna alternatywę dla tradycyjnych babeczek, tortów etc. Słowem coś nowego, czym możecie zabłysnąć na przyjęciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakme987
jednym z moich najsmaczniejszych szybkich deserów sa rogaliki z ciasta francuskiego z nadzieniem z dżemu Stovit, na ok. 10-15 minut wstawiam to do piekarnika i już! niesamowicie pyszne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam wszystko co ma w sobie czekoladę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcę coś zrobić efektownego i prostego (nie zabiera dużo czasu :) to robię różyczki z jabłek - PYCHA!!!! link do przepisu http://indygostyle.pl/rozyczki-z-jablek/ to się zawsze udaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opik
może nie wymyślne ale uwielbiam lody z Sweet home - mają pyszne smaki, każdy moim zdaniem jest na wypasie! ciasta też są pyszne :) także takie to moje ulubione desery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×