Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość takie pytanie

czy wszyscy kafeteriusze ubieraja sie na allegro???

Polecane posty

Gość takie pytanie

może to głupie pytanie ale odnosze takie wrażenie jak tylko jest jakiś temat: w co sie ubrac na wesele? albo czy te buty sa ładne? to wszyscy wklejaja linki z allegro wszyscy tam się ubieraja? nikt nie kupuje normalnie w sklepie? nikt nie mierzy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
no pewnie teraz to nikt sie nie przyzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
uparcie podnosze bo chce sie dowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogóle nie kupuję ubrań na allegro to takie kupowanie kota w worku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
no ja tez tak właśnie sądzę dletego usiłuję drążyć temat jeszce pół biedy kupic sobie coś sportowego typou T-shirt ale przeważnie ludzie wklejaja sobie linki jak mowa o strojach weselnych a to przeciez jest dość elegancka okazja i trzeba jak najlepiej wyglądać pomijajac kwesti mierzenia wszystki te wklejane ciuchy sprowadzaja sie do spódnicy i gorsetu z satyne ew. sukni w groszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
przeciez nie wkleja linka do sklepu trzy bloki obok. a tak mozna pokazac przyklady. poza tym niektorzy maja w tym interes (czytaj: potrzebujesz czerwonej bluzki? o jaki zbieg okolicznosci, wlasnie wystawilam super-ekstra-bombowa-zajefajna-supermadna czerwona bluzke. podaje linka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
eeeeee -----> masz racje czasem to ewidentna kryptoreklama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu czasem cos kupie na allegro ( 2 T-shirty Bershka, trampeczki w serce Zooko, kolczyki do języka, torebka). Jednak jestem starsznie wymagająca i wybredna.. dlatego cięzko mi cos znalesc fajnego (chyba że np. widziałam u kogos/ albo w gazecie to wtedy szukam na allegro i kupuje). Pamietam mój pierwszy \"zakup\" na allegro.. Złota suknia wieczorowa firmy Apart za ok 600 zl ( z przesyłka).. Na zdjęciu wygladała slicznie, na zywo- szkoda gadać. Udało mi sie ją naszczescie sprzedac. Niestety straciłam na niej 200 zł;) Ale ogolnie, czasem można naprawde cos fajnego znalesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
wyjazd stąd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnelo cie po łbie
wez sie odpierdziel juz z tym okropnym zdieciem brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeee
takie pytanie - racja, czasem nawet rzeczywiscie krypto (= temat np. "czy podoba się wam ta sukienka?" + link do allegro, pod spodem "a ta?" + link do allegro, i dziwnym trafem obie sukienki dostepne u tego samego sprzedawcy :), he, he )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanie
to nie do ciebie bylo 52 kg tylko do osoby powyzej ciebie ja sobie bardzo chwalę allegro jeśli chodzi o sprzęt lub zabawki ciuchy - nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryptoreklama często:) poza tym cieczko wklejać ciuchy z stron firm odzieżowych gdyż zazwyczaj sa w javie i nie da sie pokazać konkretnej fotki. niestety mało jest stron typu: http://www.cogdziezaile.pl/ wiec rzadko da sie pokazać konkretny ciuch:) ja jak kupuje na allegro to zazwyczaj mierze w sklepie a później szukam tańszego na alegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kupiłam spodnie narciarskie, i są super. Wcześniej w normalnym sklepie przymierzyłam chyba z 20 par i żadne nie pasowały tak dobrze jak te. A teraz rozglądam się za rękawiczkami na rower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myśle że nie tyle wszyscy kupują na tym allegro co jesli ktos pyta o jakis fason to poprostu łatwiej jest go wyszukac wlasnie na allegro.. poza tym jesli ktos mi powie ze widzial super sukienke w tym i w tym slepie tam i tam powiedzmy ze np. w H&M- u mnie w miescie nie ma akurat tego sklepu.. musialabym pojechac gdzies dalej zeby ja zobaczyc..:/ CZasami chodzi tylko o to zeby okreslic czy teraz te kroje, fasony sa modne.. Przynajmniej ja tak to odbieram Ale fakt zdarza sie tez ze ktos reklamuje swoej aukcje na forum.. ehh ale dla takiech ludzi szkoda slow.. Osobiscie sama na allegro kupuje czesto buty:D Nawet bardzo czesto i inne pierdoly po ktore chodzic po sklepach mi sie poprostu nie chce - nie przepadam za robieniem zakupow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie kupuje na allegro
Wole w sklepie kupowac przynajmniej mozna przymiezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka 11
ja mysle ze alegro jest beznadziejne poza tym sa tam rzeczy np z bon prix ktore tym kosztuja 59 zl -sukienka i ta sama na alegro 100-nabijanie ludzi w butelke a poza tym ja bez mierzenia bym nie kupila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje na allegro
ale takie ciuchy jakich u nas nie ma i mam pewnosc z enie ebdzie w tym paradowac połowa mojego miasta! a wyatarczy znac swoje wymiary i ciucha który chce sie kupic i nie widze problemu. kupiłam mase rzeczy z allegro i zawsze byłam zadowolona. kiedys kupowałam w normalnych sklapeach i nie uwazam ze to złe, ale zdarzyło sie kilka razy ze w takim samym ciuchu spotykałam dziewczyny na mieście. co do bonprixa to sie zgadzam - wiekszosc sprzedaje na allegro po wyższych cenach - na szczescie ja kupuje tez w bonprixie czasem i nie nadje sie nabic w butle na allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze linki z allegro to poprostu z wygody bo ja ktos sie pyta o jakis fason czy w czym byloby mu dobrze to na allegro najlatwiej wyszukac i wkleic linka niz szukac po sklepach internetowych czy chodzic po normlanych i robic zdjecia :P ja kupuje gdy spodoba mi sie cos w slepie i nie ma mojego rozmiaru, albo gdy cos w slepie jest drogie bo czesto na allegro jest tansze. czasem gdy zobacze cos oryginalnego i zakocham sie od pierwszego wejrzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×