Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siloh

powiedzcie czy ładny jest ten stroj....

Polecane posty

Gość siloh

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=197241224&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładny, ale dla rozmiaru 36-38. W innym przypadku tluszczyk będzie bardziej widoczny tu i ówdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomekzg
Fajny, taki sportowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamahana
nic specjalnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
fajny,ale odpowiedni tylko dla szczupłej osoby o małym biuście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloh
ja jestem taki wlasnie rozmiar-36 szukam czegos sportowego a zarazem ladnego. bo zwykle te sportowe stroje sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krój ładny ale mi się osobiście nie podoba kolor ;) ale to kwestia gustu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to strój kąpielowy
czy bielizna ? bo raczej wygląda na to drugie.... i te majtasy takie obcisłe że wszystko się odznacza bleeee w sam raz dla zboczeńców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
no te majtki rzeczywiście takie króciutkie,trzeba mieć zero tłuszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem b.szczupła , mam takie majtki i wyglądam ok wiec jeśli autorka też jest szczupła to jak najbardziej polecam ;) zresztą wszystkim polecam o ile akceptują swoje ciało mnie np nigdy nie interesowało co sobie o mnie pomysli ktoś inny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloh
dokladnie poza tym w kazdym stroju kapielowym znajdzie sie cos co sie komus nie podoba. a przeciez stroj to jakby bielizna, jest tylko z innego materialu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Nooo jak na strój sportowy to ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki strój jest przeznaczony dla dziewczyn szczupłych ale o dużym biuście. Bo góra ładnie go trzyma. Dla szczupłych lepsze jest bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
właśnie że dla dziewczyn o małym biuscie....bo powiedz mi gdzie w ten waski paseczek upchniesz duzy biust?...górą i dołem będzie wyłaził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 24
mi tez sie nie podoba. raczej do uprawianiu sportu sie nadaje nie na plaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloh
a jaki wedlug was nadaje sie na plaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhy taki strój dzięki gumkom pod spodem świetnie podtrzymuje biust. No chyba że kupisz jakąś tandetę na bazarku to wtedy z pewnością ci wszystko wyjdzie. Ale w dobrze dobranym staniku sportowym nic nie wyskoczy. A dla szczupłej laski najlepsze jest bikini, z tym że przy małym biuście wybierz wzorzysty bo powiększa to optycznie. W nowym joy jest wszystko pokazane, do jakiej figury jaki krój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siloh
ta dziewczyna ze zdjecia tez jest szczupla i wyglada dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
pyruska ---ale spójrz jaki ten staniczek jest wąziutki,wiec jesli ktos ma duze piersi i wezmie go naciagnie pod spód to piersi wyjda góra (kuzynka miała taki strój kapielowy i przymierzyłam góre to obojetnie jak ja zakładałam to piersi wychodziły...gdy naciagłam go pod spód to wychodziły gora,gdy podciagłam pod góre to wychodziły dołem a gdy ułozyłam go na srodku to wychodziły i góra i dołem:( ) no chyba zebym miała duzy rozmiar to by pasowała góra ale w dole bym sie topiła wiec i tak niedobrzr i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhy
ten jest ładniejszy niż ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×