Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

julia.

WYDANIE DRUGIE POPRAWIONE

Polecane posty

Hejka... Dziewczyny jestem w kompletnym szoku...Wojtek ma rok i kilka dni i dzisiaj zawołał na nocnik...pokazał rączką wydał kilka dźwięków tak jak on to robi kiedy coś chce, więc posadziłam go na nocnik a on zrobił kupkę, teraz muszę bardzo z nim ćwiczyć, aby pielęgnować ten odruch:) Ostatnio coraz częściej mówi "am" jak jest głodny, lub jak widzi, że nakrywam do stołu :) Pięknie daje buziaki, ale oczywiście jakbym chciała za często to odepchnie mnie rączką, bo limit wyczerpany :P Poza tym już pierwszy raz stłukł kolanko, ale był taki dzielny, jakby nawet nie zauważył:) od kilku dni ma piaskownicę, w której lubi sie bawić :) Pozdrowionka i nie zapominajcie o topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rzeczka...
tak tak tak - zupełny przypadek a ty się cieszysz jak głupi do sera. Może pominiesz przedszkole i podstawówkę i od razu na studia go poślesz bo taki inteligentny co? Nie przesadzaj dziewczyno!! Nie krzywdź dzieciaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż chyba jednak nie przypadek skoro zrobił to ponownie :) a Ty zdaje się albo zazdrościsz albo w ogóle nie masz dziecka, tylko mogę współczuć :D tak czy siak jak każda normalna mama cieszę sie z osiągnięć syna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Rzeczko gratulacje i nie przejmuj się pomarańczkami. Patryk jak narazie tylko wchodzi nóżkami do środka a pozytywkę już rozbroil ;) Zapraszamy reszte dziewczyn na 12 wrzesnia do akademii zdrowego rozwoju pampersa. Która jeszcze chętna??????????????????????????????? To umówimy się na konkretną godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ja będę a godzina mi obojętna bo moi goście wyjeżdzają na kilka dni i wrócą dopiero w następnym tygodniu więc dostosuje się do reszty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co - widzimy się 12 wrzesnia - tylko napiszcie godzinę!!!!!!!!!!!!!!! Aga, Ania, Rzeczka!!!!!!!!!!!!!! i reszta dziewczyn, które nie piszą a może nas podczytaują i sa chętne na spotkanko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogę nie dojechać na 12 - bardziej by mi odpowiadała 13 lub nawet 14 ponieważ Patryk zasypia między 10-11 i śpi tak do 12-13 więc ja nie potrafię okreslić tak dokładnie godziny o której będziemy. Najlepeij niech każda z nas napisze jak jej najbardziej pasuje i jakoś to wypośrodkujemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanilolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli będzie deszczowo to nie pojawimy się :( Wojtek śpi od 20:00 do ok 10:00 :) przy czym o 6-7 domaga się kaszki i zasypia dalej :) dlatego kolejną drzemkę ma koło 14:00 i wtedy śpi do 16:00 albo i dłużej :) Możemy przyjechać na 13 wtedy albo zaśnie później albo będzie spał w wózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro między 13-14 na cytadeli - przy stawku. Zapraszamy wszystkie chętne mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kobietki:) żyjecie jeszcze, co się dzieje? temat umiera czy jeszcze jakoś damy radę..?:):) buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje się!!! Ewa własnie byłam na stronce Mai - ale już duża z niej dziewczynka - gratuluję - slicznie wygląda!!!!!!!! Szkoda że się nie spotkałysmy na cytadeli :( Napisz jak tam w pracy??? Co u ciebie i w ogóle juz dawno cię tutaj nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pozapadały się pod ziemię :( Ja ostatnio ciągle walczę z komputerem, bo mam uszkodzony dysk i próbuję odzyskać dane, więc pojawiam się tylko jak pożyczam laptopa od babci :( Paula niestety nie mam zbyt wiele fotek z cytadeli, bo coś wtedy chyba aparat miałam źle ustawiony i wyszło zaledwie kilka zdjęć, więc nie mam nawet co wysłać. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! dawno mnie tu nie było bo coś ostatnio cięzko mi znaleźć czas na cokolwiek, właśnie siedze w domu z Majcią- ona śpi i pewnie niedługo się obudzi więc bedę musiałą zmykac, ale póki co, jestem:) dzis mam wolne od pracy i.. fajnie tak pobyć w domu w środku tygodnia... u nas wszytsko ok, Maja chodzi od września do żłobka i jestśmy baaardzo zadowoleni, ona zresztą też, chyba się jej podoba, bo rano stoi gotowa pod drzwiami i chce wychodzić, nie płacze, bawi się z dziećmi, więc chyba wszytsko ok, oby tak dalej,.... kurcze i już nie dokończę bo się ta moja królewna obudziła.. do nastepnego razu!!! buziaki!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - bardzo cieszę się że Maji bardzo podoba się w żłobku. A gdzie ty ją zawozisz do tego żłobka? I ile płacisz? Jak to w oólge wygląda bo powiem ci szczerze że nie mam zielonego pojecia na ten temat. I napisz jak tam w pracy? Fajnie mieć tak wolne w ciągu tygodnia nie???? Ja miałam tak w piątek. Chociaż moja mama była chora i musiałam wziąść urlop na żądanie to jednak cieszyłam się z pobytu w domku z małym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny no nie bądźcie takie...coście tak pouciekały? Ewa mnie też bardzo interesuje temat żłobka, więc napisz coś więcej :) Wiecie co ja już dosłownie nie mogę, moje dziecko cały dzień woła tylko \"am am am\" on non stop chciałby coś jeść :( na szczęście nie przekłada to się w jego wyglądzie :P Miesiąc temu opanował fajna umiejętność dziękowania po każdym posiłku, kiwa głową i wydaje dźwięk takie parsknięcie jakby, normalnie zwijam się ze śmiechu jak to robi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×