Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

_______________Ile brzuszków dziennie trzeba robić żeby były efekty?___________

Polecane posty

Gość ihaha

I po jakim czasie można je zauwazyć? Ja zaczynam od dziś. Zrobiłam 100. Mało? Może ktoś się przyłączy? Razem raźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjjgfkbfg
100 to już całkiem nieźle, zwłaszcza na pierwszy dzień. Jakby Ci się udało zrobićjeszcze więcej byłoby super ale i tak najważniejsze jest regularne-codzienne cwiczenie i wtedy i te 100 starczy. Bez regularności nic to nei da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
no mam zamiar tym razem być systematyczna. Mam nadzieję, ze sie uda. A ile czasu trzeba czekać na jakieś efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjjgfkbfg
tego Ci nie powiem - bo to napewno zależy od osoby - u mnie były dosyc szybko(około 2 tygodnie), ale ja jestem ogólnie szczupła i nigdy nie miałam problemów z wagą. Chciałam wzmocnić mieśnie. Życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robiłam po 800
brzuszków dziennie przez prawie rok i gówno mi to dało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, że najważniejsza jest systematyczność- bez tego ziroł efektów ;p był czas kiedy robiłam dziennie baaardzo dużo brzuszków (tzn takich półbrzuszków bo działanie takie same i nie nadwyręża się pleców) nawet do 2000 i wtedy efekty są już po tygodniu. jeśli masz trochę czasu i zacięcia proponuję weidera (w necie full informacji na temat tych ćwiczeń) masakra ale działa :D pozdrawiam i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KakejSan
Robię brzuszki od 4 Miesięcy i mam wciącie w brzuchu ale nie wiedać mięśni od 2 tyg. ograniczyłem słodycze a od 4 dni wgl słodyczy nie jem i coś nie bardzo ile mam robić brzuszków żeby pokazały się mięśnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham kafe za te absurdy :D
wcięcie w brzuchu hahahahahahahhahahahahahah sikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×