Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verus

ŚPIĄCA KRÓLEWNA

Polecane posty

Mam wielki problem z wysypianiem sie -uwazam,ze zbyt wiele czasu moj organizm potrzebuje na sen..Niejednokrotnie odsypiam po poludniu a najgorsze jest to,ze kiedy nadchodzi noc to jakby budze sie do zycia,wieczorami mam mase energii i powera...Spac moge godzinami jesli ktos mnie nie obudzi ostatnio polozylam sie o 24 i wstalam grubo po 12 z dobudzaniem mnie przez moja mame.Potrafie wypijac tony kawy a to wszystko na nic..Czy ktos ma podobnie?Czy powinnam isc do lekarza?Ratujcie-jestem zrozpaczona-zycie jest zbyt krotkie aby cale je przespac..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BabeczkaJakTaLala
...bo jak się wyśpisz po południu, to w nocy nie możesz spać. Zmień rytm dnia. Kładź się wcześniej i wstawaj też wcześniej. Rób tak, żeby nie spać więcej jak 7-8 godzin na dobę.Dorosły człowiek nie potrzebuje więcej snu. Możesz rano być senna, ale jak już wstaniesz, to Ci przejdzie:) Przed snem przewietrz pokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki-sprobuje,chociaz przymus snu bywa silniejszy od wszystkiego-potrafie zasnac na wykladzie,w tramwaju, gdzie tylko przyloze glowe...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszeeeeeeee pogadajcie ze mna jeszcze-bo to serialnie duzy problem dla mienia:)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam ten problem... z tym, ze ja potrafię pójść spać o 22 i spać do 13 następnego dnia :/ i nigdy nie jest mi za dużo... ja mogłabym spać całą dobę :/ mimo, że odsypiam po południu, to wieczorem o godzinie 20 i tak jestem już tak śpiąca, że zasypiam na stojąco... gdy rano musiałam wstawać do szkoły, to po szkole nie obeszłam się bez odespania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam to samo , okazało sie ze mam problemy z tarczyca(hormony) przebadajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×