Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość -xx-

Dziewczyny są wredne!

Polecane posty

Gość -xx-

Dziewczyny są wredne. Faceci jak mają coś do siebie, to podejdą dadzą se po razie i pójdą na piwo a dziewczyny to takie zawistne i złośliwe głupie dupy, które wolą obgadywać za plecami i fałszywie się uśmiechać. ot i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm dajcie nam pawulon za to:P ps. nie uogulniaj 50% populacji do jednego worka, prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka111
Dokladnie "wszystkich do jednego wora..." :) A ja osobiście zawsze szczera jestem i mówię to co myślę - i dopiero za wredną uważana jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szelest000
dokładnie!!! ja tez jestem szczera i mowie jak cos mi nei pasuje i dopiero wtedy jest oburzenie ze jestem wredna noo ludzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka111
musimy klub wrednych bab zalozyć . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -xx-
widzicie to znowu w drugą stronę może przeginacie. Niektórzy może nei potrzebują waszej krytyki a wy jak nie za plecami to wprost tej osobie powiecie co o niej myslicie.. i po co to wszystko?? dziewczyny chyba lubią byc wredne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basienka111
poczytaj dobrze to co sam pisaleś... I tak nie dobrze i tak źle... ty za to pewnie chodzący ideal jesteś . Ps to , że jestem szczera to nie oznacza , że każdego na swej drodze obrażam - ale dla ciebie istnieją tylko skrajności ... przykre to ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zależy od człowieka faceci to też plotkarze aczkolwiek kobiety większe, więc coś w tym jest. ps wiem, to tymczasowe; i tak już mam:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×