Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Od niedawna-Kobieta

Mó pierwszy raz!!!!!!1 Czemu tak boli?????????????????

Polecane posty

Gość Od niedawna-Kobieta

Witam Od paru dni współżyje ze swoim chłopakiem, mój pierwszy raz(oczywiście z moim chłopakiem) nie był wspaniały bo mnie bardzo bolało jak wchodził we mnie, na drugi dzień znowu współżyliśmy tez mocno bolało jak wchodził ale po pewnym czasie jak sie wyluzowałam aż tak nie bolało na początku prawie wogle ale po paru minutach znowu zaczeło boleć i koniec z uprawieniem seks Mam jeszcze parę pytań Czemu nie mogę dostać orgazmu? Czemu jak wchodzi to tak stasznie boli? Albo jak sie załatwiam? Czy może dlatego ,że nie jestem az taka podniecona? No on uważa ze tak a ja sądzę że nie aż tak. Czy w tej sytuacji może mi pomoc ,,żel,,(żel do seksu taki na bazie wody) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalal a jaaa
boli to porod hahahahahahahahahha zesrasz sie z bolu jak zaczniesz rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boli bo skoro byłaś dziewicą to musi ci się w środku zagoić (różnie dziewczyny mają - niektóre mogą od razu bezboleśnie, ty widocznie nie) a co do orgazmu - nad tym trzeba popracować nie dostaniesz od razu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po pierwsze
to nie doroslas chyba jescze do wspolzycia i chyba zrobilas tnza namowa chlopaka, po drugie po pierwszym razie warto zrobic sobie kilkanascie dni przerwy, po trzecie pierwsze proby seksulane nie sa dla wiekszosci kobiet przyjemne, po czwarte nawet kobiety wspolzyjace kilka lat nie moga osiagnac orgazmu pochwowego, wiec najpierw bedzie dobrze jesli zaczniesz odchuwac jakakolwiek przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odniedawna Kobieta
bo ja mam 13 lat dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od niedawna-Kobieta
A mój chłopak wpycha mi tam kij od szczotki :) Nie wiecie, czemu tak boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjedz do gdanska m
boli bo ci cnota rozum uwierala, trzeba bylo sie wstepnie upic jak to czynily starsze kolezanki. Masz szczescie zes nie z afryki tam pierwszy raz robi czarownik kijem bejsbolowym, chyba bys sie zesrala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×